3

Jak można być tak dużo lepszym zespołem i wygrać tylko 4-3 to wie tylko Hernandez Hernandez

8

Okradli Fermina z akcji życia

1

Robi co może hahaha

0

Solenizant Fermin co za akcja

2

Haha gdzie tu jest przy ciele

0

Vini vs Fort, może być ciekawie

0

To się zemści, dramat Rapha

2

Brawo Ferran, taka sytuacje zepsuć

4

Nie bylo spalonego, krymianł Ferrana

1

@buglikos żadnej

0

@BulaKG do czego dochodzić?? XD

28

Alez Balde to jest skok jakości w porównaniu do Martina

6

Christensen alez genialna interwencja

0

@Gibbon_FCB podobnie Vini

0

Oho Balde już zaczyna

2

De Jong dzisiaj profesor

2

Araujo 5 środkowym obrońcą w hierarchi. Co za upadek Urusa

1

Szkoda że dopiero teraz Christensen wyprzedził w hierarchi Araujo

1

Baldee, dawaj chłopaku zrób im karuzele na tej lewej stronie

1

Oho Inigo z żolta, Araujo grzej się

0

Vinicius też dzisiaj partidazo gra

1

Kto wyleci dzisiaj w Realu?

2

Real co zostawia miejsca z tyłu, to jest samobójstwo, moze być tutaj dwucyfrówka dzisiaj

1

@turhiay ten sam mecz oglądamy?

0

Oo to Guler grał w ogóle??

0

@directedbyfcb strzelić setkę kiedy to nie trafił w piłkę i nie podawać 3 razy w kartofle kiedy to Lamine i Rpahinha mieliby dogodne sytuacje na strzelanie bramki

1

@Szymemdymek chyba inny mecz oglądamy, poza asystami Ferran slsbiutko

0

Tutaj jest potencjał na dwucyfrówke, nie spieprzcie tego panowie

12

Ostatni raz tak słabo sędziowany mecz Barcelony widziałem we wtorek

1

Tytuł na notatniku:
"Jest źle a może być jeszcze gorzej"
Nic dodać nic ująć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?