kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak można być tak dużo lepszym zespołem i wygrać tylko 4-3 to wie tylko Hernandez Hernandez
8
Okradli Fermina z akcji życia
1
Robi co może hahaha
0
Solenizant Fermin co za akcja
2
Haha gdzie tu jest przy ciele
0
Vini vs Fort, może być ciekawie
0
To się zemści, dramat Rapha
2
Brawo Ferran, taka sytuacje zepsuć
4
Nie bylo spalonego, krymianł Ferrana
1
@buglikos żadnej
0
@BulaKG do czego dochodzić?? XD
28
Alez Balde to jest skok jakości w porównaniu do Martina
6
Christensen alez genialna interwencja
0
@Gibbon_FCB podobnie Vini
0
Oho Balde już zaczyna
2
De Jong dzisiaj profesor
2
Araujo 5 środkowym obrońcą w hierarchi. Co za upadek Urusa
1
Szkoda że dopiero teraz Christensen wyprzedził w hierarchi Araujo
1
Baldee, dawaj chłopaku zrób im karuzele na tej lewej stronie
1
Oho Inigo z żolta, Araujo grzej się
0
Vinicius też dzisiaj partidazo gra
1
Kto wyleci dzisiaj w Realu?
2
Real co zostawia miejsca z tyłu, to jest samobójstwo, moze być tutaj dwucyfrówka dzisiaj
1
@turhiay ten sam mecz oglądamy?
0
Oo to Guler grał w ogóle??
0
@directedbyfcb strzelić setkę kiedy to nie trafił w piłkę i nie podawać 3 razy w kartofle kiedy to Lamine i Rpahinha mieliby dogodne sytuacje na strzelanie bramki
1
@Szymemdymek chyba inny mecz oglądamy, poza asystami Ferran slsbiutko
0
Tutaj jest potencjał na dwucyfrówke, nie spieprzcie tego panowie
12
Ostatni raz tak słabo sędziowany mecz Barcelony widziałem we wtorek
1
Tytuł na notatniku:
"Jest źle a może być jeszcze gorzej"
Nic dodać nic ująć :D