0

@clyde nie no dzisiaj chyba tego nie zrobią

0

@Szymemdymek katastrofa dzisiaj

0

@Hosh no to wtedy byle żeby jedna partia nie miała pełni władzy czyli będzie trzeba zacisnąć zeby i z bolem serca zaglosować na Nawrockiego

1

@Arden ahh gdyby to Mentzen powiedział to byśmy mogli kończyć debatę

9

Jak tak dalej pójdzie to Trzaskowski przegra te wybory tą debatą. Jest masakrowany dzisiaj okropnie

9

"Remontujemy pustostany" haha Rafal co dał
Szkoda że zapomniał dopowiedzieć że poźniej deweloperom je sprzedają

18

Serio Biejat nie rozróżnia przemocy od klapsów??

3

Ale jadą wszyscy z Rafalem oprocz Magdy i Szymka. Tusk ich chyba utemperował

3

@turhiay a poza tym trawa jest zielona

2

Zabrakło tylko od Rafała "to sie w pale nie miesci"

1

Nie miało być gadzetów a Rafał może haha

2

Mentzen jakie miny robi hahaha

11

Maciak "lepiej leczyć dzieci w Peterburgu anizeli w Stanach" On jest chory psychicznie

5

Ten o Putinie do Stanowskiego haha. Niesamowity jest

16

Ten o Trzaskowskim, ten o Nawrockim
Jaki to jest dramat, wybór miedzy dżuma a cholerą. Tragedia

1

Zandberg chyba widzi że jest blisko mijanki z Hołownią

1

@ali3gator no musi, bo mozliwa jest mijanka

2

Ciekawe czy jest rosyjska flaga dla Maciaka

12

Spodziewałem się, że Stano sięgnie po najcięższe działa na tej ostatniej debacie, ale nie przypuszczałem, że będzie to aż taka salwa

0

@Salchent ale ja nie mówię że zle, oby tak dalej

0

Rafał niech się ogarnie bo na razie zawodzi na całej linii

8

Ależ Rafał na razie fatalnie, co pytanie o pisie i Nawrockim, tragediaa

1

Maciak co się uczepił Hołowni, chyba za te slowa Szymka o tym że Putina wgnieciemy w ziemię

3

Ciekawe czy Stano już odpuści Dorotce czy go rozsiedziła tylko

7

No Nawrocki tutaj na plus, dopoki nie zaczal znowu gadac o Platformie

0

@Michael24 coś o rzyganiu w autobusie

0

Sznepf wystawiła Jakubiakowi do pustej. Stano pewnie poprawi w następnej wypowiedzi. Niepotrzebnie się odzywała już

3

Oho Jakubiak nie kopie się leżącego

4

"Kobiety muszą czuć się bezpiecznie" Brawo Rafał dlatego musimy sprowadzić uchodźców do kraju, wtedy będą bezpieczne. Zgadzam się z Trzaskowskim. Mój prezydent

8

Zaraz Stano. Druga runda Stanowski-Sznepf

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?