kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde nie no dzisiaj chyba tego nie zrobią
0
@Szymemdymek katastrofa dzisiaj
0
@Hosh no to wtedy byle żeby jedna partia nie miała pełni władzy czyli będzie trzeba zacisnąć zeby i z bolem serca zaglosować na Nawrockiego
1
@Arden ahh gdyby to Mentzen powiedział to byśmy mogli kończyć debatę
9
Jak tak dalej pójdzie to Trzaskowski przegra te wybory tą debatą. Jest masakrowany dzisiaj okropnie
9
"Remontujemy pustostany" haha Rafal co dał
Szkoda że zapomniał dopowiedzieć że poźniej deweloperom je sprzedają
18
Serio Biejat nie rozróżnia przemocy od klapsów??
3
Ale jadą wszyscy z Rafalem oprocz Magdy i Szymka. Tusk ich chyba utemperował
3
@turhiay a poza tym trawa jest zielona
2
Zabrakło tylko od Rafała "to sie w pale nie miesci"
1
Nie miało być gadzetów a Rafał może haha
2
Mentzen jakie miny robi hahaha
11
Maciak "lepiej leczyć dzieci w Peterburgu anizeli w Stanach" On jest chory psychicznie
5
Ten o Putinie do Stanowskiego haha. Niesamowity jest
16
Ten o Trzaskowskim, ten o Nawrockim
Jaki to jest dramat, wybór miedzy dżuma a cholerą. Tragedia
1
Zandberg chyba widzi że jest blisko mijanki z Hołownią
1
@ali3gator no musi, bo mozliwa jest mijanka
2
Ciekawe czy jest rosyjska flaga dla Maciaka
12
Spodziewałem się, że Stano sięgnie po najcięższe działa na tej ostatniej debacie, ale nie przypuszczałem, że będzie to aż taka salwa
0
@Salchent ale ja nie mówię że zle, oby tak dalej
0
Rafał niech się ogarnie bo na razie zawodzi na całej linii
8
Ależ Rafał na razie fatalnie, co pytanie o pisie i Nawrockim, tragediaa
1
Maciak co się uczepił Hołowni, chyba za te slowa Szymka o tym że Putina wgnieciemy w ziemię
3
Ciekawe czy Stano już odpuści Dorotce czy go rozsiedziła tylko
7
No Nawrocki tutaj na plus, dopoki nie zaczal znowu gadac o Platformie
0
@Michael24 coś o rzyganiu w autobusie
0
Sznepf wystawiła Jakubiakowi do pustej. Stano pewnie poprawi w następnej wypowiedzi. Niepotrzebnie się odzywała już
3
Oho Jakubiak nie kopie się leżącego
4
"Kobiety muszą czuć się bezpiecznie" Brawo Rafał dlatego musimy sprowadzić uchodźców do kraju, wtedy będą bezpieczne. Zgadzam się z Trzaskowskim. Mój prezydent
8
Zaraz Stano. Druga runda Stanowski-Sznepf