kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trzaskowski dużo zyska tym wywiadem. Gdybym nie wiedział kim jest, nie znał jego poglądów i z jakiej partii jest, to bym się nabrał..
2
@July_6_BcN jest jest na żywo, nawet odwoływał się do wczorajszych słów Hołowni i wtorkowych Rokity
0
Chyba nie będzie telefonów
0
@maroon to nie wiem u kogo..
0
@maroon Ktoś kto oczekiwał że Trzaskowski pójdzie do Stanowskiego i będzie chamem i prostakiem były chyba bardziej projekcją niż realną oceną. Tym bardziej dobrze, że rozmowa jest rzeczowa i kulturalna – na tym Rafał dużo zyskujee
0
@Qlewer
Z Trzaskowskim rozmowa jest bardziej merytoryczna, a z Nawrockim to taki bardziej swobodny, luźniejszy klimat. Każda z tych rozmów ma coś do zaoferowania, więc trudno je porównać, ale trzeba przyznać że Stano tu i tu stara się być kulturalny i odnosic sie z szacunkiem do kandydata..
2
@Comentateiro A to muszę być w sekcie Stano żeby go pochwalić za dobry pomysł z tymi wywiadami? Uważasz że te wywiady z wszystkimi kandydatami są dobre czy kompletnie niepotrzebne?
0
@D10SLEO a jechałeś po Stanowskim po wywiadzie z Nawrockim? Jeśli nie to nie jesteś rybką
7
Ale co Platformersi tutaj napsioczyli na to, że Stano był za miękki dla Nawrockiego i że Trzaskowskiego to by na jego miejscu tak zgrillował, że by się nie pozbierał to ich.. Tymczasem – rozmowa z Hołownią i Trzaskowskim kulturalna, na poziomie. No i elegancko. Brawo Stanoo..
0
@D10SLEO hahah rybka złapała haczyk, celowo tak napisałem bo po wywiadzie z Nawrockim cała La Rambla miała straszne pretensje że Stanowski był zbyt uprzejmy i ugodowy i że Trzaskowski jak przyjdzie to będzie straszne grillowanie i wszystko mu wyciągnie. Widzimy jednak że jest zupełnie inaczej, całkiem przyjemna rozmowa w bardzo miłej atmorsferze..
0
Stano znowu słodkopierdzący
2
No dobra papież wybrany można się przenieść na rozmowę Stanowskiego z Trzaskowskim
1
Gdzie ten papież?? Zawsze wychodził od razu
0
@Piotrek1993 Tagle najsympatyczniejszy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jan Paweł II został wybrany 16 października 1978 roku – biały dym pojawił się o 18:18, a papież został ogłoszony o 18:44, po 26 minutach.
Benedykt XVI wybrano 19 kwietnia 2005 – dym ukazał się o 17:50, ogłoszenie nastąpiło o 18:40, czyli po 50 minutach.
Franciszek został papieżem 13 marca 2013 – biały dym pojawił się o 19:06, a ogłoszono go o 20:12, po 66 minutach.
Czyli wygląda na to że w ciągu godziny powinniśmy poznać nowego papieża
0
Oby Tagle ale pewnie Parolin
0
@zadafcb wczoraj było tylko jedno glosowanie czy dwa?
1
@Gibbon_FCB akurat Nawrocki tam wypadł bardzo dobrze i gadał nawet z sensem
0
Trzaskowski jednak zdecydował się póĵść do Stanowskiego? Dzisiaj rozmowa z Rafałem na Kanale Zero
0
Błąd Kiwiora i 2-0 PSG
15
Ale trzeba przyznać że dużo przyjemniej ogląda się te półfinały LM bez prześcieradeł
0
Arsenal na razie wygląda nawet lepiej od nas
0
Arsenal wiedział że z Barcą większych szans w finale nie będą mieli więc jak odpadliśmy to postanowili że zrobią wszystko by zagrać w finale :D
2
Będziecie oglądali dzisiaj ten półfinał?? Ja szczerze mówiąc nie mam ochoty, muszę sobie odpocząć od piłki do niedzieli..
0
@Szmulek nie wiem czy ten kontakt jest na tyle mocny zeby odgwizdac tutaj faul
0
@Ramon_Villaverde jaka setka? Mowisz o tej kiedy Sommer był faulowany?
8
Czuje się dziwnie po tym meczu. Jest we mnie taka obojetność. Nie jestem ani zły, ani smutny, ani wkurzony tak jakby wyprany z emocji.. Po golu Raphinhi darłem się w niebogłosy, a gol Acerbiego sprawił że przestałem się emocjonować tym meczem.. Cały mecz żywo reagowałem na wydarzenia boiskowe nawet jak przegrywaliśmy 0-2, a w dogrywce nie odezwałem się ani słowem, jakby odjęło mi mowe.. Coś chyba we mnie pękło po tym trafieniu w 93 minucie, może dlatego, że było tak bliskoo..
1
Kurdee byliśmy już w Monachium...
2
@Pitinho najważniejszy od finału 2015 roku