4

Problemem jest to, że klub stał się zakładnikiem Messiego. Zawodnik zarabiający pół miliona euro tygodniowo nie potrafi przespacerować 7km w meczu, za coś do cholery bierze taką kasiorę! Efektem tego jest granie przez większość meczu w dziesiątkę (kilka lat temu zasuwał również w defensywie, a teraz?). To prawda, ratował nam skórę nie raz, ani nie dwa, ale...coś w nim pękło po przyjściu do klubu Lucho w roli trenera. Nie chcę tu komentarzy "znafców", że lepiej mądrze chodzić....pierdu, pierdu.
Kto grał, ten wie, że do takiego geniusza nikt z drużyny nie powie żeby przynajmniej utrudnił przyjęcie piłki przez przeciwnika, który jest 2-3 metry od niego, bo może mu się narazić. Ten tzw tryb oszczędnościowy mają właśnie po nim, a trener też pierdoła, że nie powie - kolego, albo zasuwasz jak reszta drużyny, albo posadzę cię na ławie w następnym meczu. Trzeba sobie wreszcie uświadomić, że Leo ma już 30 lat i skoro teraz "biega" 5-6 km na mecz, co będzie za 2 lata? Dwa, trzy sprinty na mecz i spacer, a reszta ma gonić po ponad 10-12 km?
Inna sprawa, jak messi czuje się z "kagańcem" taktycznym nałożonym przez E.V. To nie jest jego bajka, przecież pamiętamy jak grał choćby za Pepa. Wtedy traciliśmy bramki po kontrach, teraz Roma (nie tylko oni) pokazała, że jak ktoś nas się nie wystraszy i podejdzie wysokim pressingiem, to my nie istniejemy w defensywie!!!, nie do pomyślenia kilka lat temu. Wtedy, jeśli ktoś chciał być odważny w meczu z nami, dostawał bagaż bramek i po filipku.
Trener z jajami, który to zauważy i poustawia drużynę od nowa pomoże nam (być może) przejść bezboleśnie przez okres, w którym Messi zawiesi buty na kołku.

0

Zgadzam się z Tobą. Gdyby odjąć pkt, które mamy dzięki Matsowi i Leosiowi, to na którym placu lądujemy w lidze?

2

Taki piękniś to przynajmniej walczy, a Messi urządza spacerek za pół miliona euro tygodniowo. Nikt mu nie odbiera jego nieziemskości, ale...jeśli nie idzie mógłby chociaż ruszyć swoje 4 litery!. Co do E.V. ... już go wyniki nie bronią, zajechał drużynę koncertowo, żal:-(

2

Bardzo chętnie, oby nie ominęli Los Angeles. Oglądanie ich z trybun to większa frajda niż w tv, nawet z komentarzem Hudsona:-)

3

Piejącym z zachwytu nad grą tego pana radzę popatrzyć, co wyprawia teraz na boisku Kovacic.

0

Zgadzam się, ale... i tak wolałbym Sampera.

7

Najbardziej odpowiednią pozycją dla niego są trybuny CN.

4

Racja panie Zidane, nie róbcie szpaleru. Wolę żeby pan oklaskiwał naszych graczy, jak ma pan w zwyczaju. Takie 2czy 3 do jajca zrekompensuje nam brak szpaleru w zupełności:-)

0

...wiemy. Zapełnia przestrzenie:-)

0

...na murawę wchodzi się grać, nie zapełniać przestrzenie!

0

...dlaczego? "ZaPACOwał" im ostatnio dwie bramy?

0

Zacząłbym tak;
Mats
Semedo, Pique, Verma, Alba
Roberto, Gomes, Coutinho
Messi, Paco, Dembele
i czekał na jak ułoży się mecz, w razie draki (odpukać), zawsze można skorygować trzema zawodnikami. Szkoda, że EV nie zabrał Miny, mógłby zagrać w parze z Vermą (celowo pominąłem Umtitiego, jemu przydałaby się trybuny dla przemyślenia pewnych spraw). Rakieta - eksploatowany do bólu, na Iniestę trzeba chuchać i dmuchać, no i Gryzoniowi też potrzeba odpoczynku, to samo z Albą. EV może powinien dać szansę w lidze Cucu lub Mirandzie, nie z Sevillą, ale może w następnych meczach ligowych. Nie mogę również patrzeć na Gomesa "zapełniającego przestrzenie", jeśli nie sprawdzi się w roli DP, czym prędzej sprzedać i zapomnieć, dostał już tyle szans, że głowa mała (już wolę Denisa na bokach od niego).

19

Idealny zmiennik Busiego.

1

Czy mógłbyś podać żródła tych rewelacji, chętnie się zapoznam, pozdrawiam:-)

0

Dlaczego szkoda? Na wypożyczeniu będzie grał regularnie, a jeśli nie, to znaczy, że to był chybiony transfer.

0

...i Ty tak mówisz, jak piszesz - straconę, w lidzę??? lol

0

Masz rację, mieli Real na widelcu i co...ano trener narobił w majty:-(

0

...i tutaj wiele wyjaśni towarzyski mecz z Francją. Wielu tutaj piszących twierdzi, że musi poznać europejską piłkę, a czy grając w Brazylii to grali kwadratową piłką? To nie jest zawodnik środka pola, który rzeczywiście musi grać bardziej po "europejsku". Stoper ma nie dopuścić wroga do strzału, jest przedostatnią ostoją i z tego powinniśmy rozliczać Yerrego:-)

1

Piękniś już kilka lat temu stracił stracił to, co wyróżniało go chociażby w United, teraz stał się drugim Gerdem i trzeba mu przyznać, że robi to doskonale. Myślę również, że gdyby go wyjąć ze składu i wstawić tam Lewego, to Lewus miałby podobne statystyki:-)

0

...przepraszam, może zbluzgałeś to niewłaściwe słowo, lepsze byłoby - zrównałeś z trawą:-)
Co do pupila, naprawdę nie wiesz o kogo chodzi?

5

Tak się zastanawiam, czy piękniś te miny i pozy trenuje przed lustrem?

0

Pax, zbluzgałeś Roberto, może napisz coś o "wyczynach" swojego pupila, jest co pisać?

1

Dodam jeszcze wynik Wisełki w Warszawie, pięknie:-)))

11

Zajeżdżanie once de gala ciąg dalszy?
Taki Pique mógłby odpocząć!

0

Całkowicie się z Tobą zgadzam Piter. Ktoś napisał, że Gomes dobrze zamyka przestrzenie na boisku???...to może wstawmy w jego miejsce faceta o potężnych gabarytach, to zajmie więcej przestrzeni:-) Tak na poważnie, to jeśli Gomes nie wypali w parze z Rakiticem lub z Busim w roli pół-defensywnego, pożegnać bez żalu, nawet z olbrzymią stratą finansową!

2

Ter Stegen
Vidal - Mina - Umtiti - Digne
Dembele - Roberto - Rakitić - Coutinho
Messi - Paco

0

Zgoda, ale nie z tym trenerem. Mieli w Madrycie Real na widelcu i...

0

Podpowiem Ci, że niedługo odszczekasz swoje słowa o Paco. Wiek robi swoje i to jest naturalny następca Suareza, będziemy mieli sporo pociechy z Alcacera, wspomnisz moje słowa, pozdrawiam:-)

0

Obawiam się, że to jeszcze nie czas Francuzów, może zdecydować brak doświadczenia.

1

No to niedługo będziemy mieli trio ABC w pomocy:-), może nawet ABCD:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?