kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Franciszek Pieczka, niezapomniany Gustlik dzisiaj 98 wiosenek, wszystkiego najlepszego!:-)
0
@heniusss Racja, ale gdyby obrońca ruszył, to jestem ciekaw reakcji sędziego, skądinąd nieźle prowadził zawody.
0
@heniusss Gapiostwo obrońcy, niestety:-(
6
Niektórzy chętnie chcieliby na taką chorobę zachorować, @Popitek12 chciałbyś?
https://next.gazeta.pl/next/7,168930,32535825,syndrom-autobrowaru-pijany-choc-nie-pil-jak-to-sie-dzieje.html#s=BoxOpImg4
2
@Who_you_mam No, zrobiłeś mi niedzielę, rozwalający komentarz:-)
3
@gumaz Ależ ból tylnej części ciała u tego kmiota - Stana:-)
0
@mekston Żółw wespół z trenerami i zarządem gra w ruletkę, która może zakończyć się oglądaniem WM w tv... i dobrze:-)
2
Z niecierpliwością czekam na ucztę dla uszu każdego kibica Blaugrany, czyli na prezentację "galaktycznych" piłkarzy na Barnabeu:-)
1
@Uven Cała prawda, kluczowe są te kwoty:-)
2
@macio_944 Myślę, że nawet Xabi Alonso byłby realną opcją... żeby pokazać mierdom, jakiego kozaka zwolnili:-)
6
Nam jest potrzebny doświadczony, lewonożny stoper a nie koty w worku, którzy może odpalą, może nie.
1
@ShawnC Podejrzewam, że byłby o niebo lepszy niż Maldini, który przypominał wczoraj niezdarę z zeszłego sezonu.
3
Dziwi mnie tylko, czemu widząc tak elektrycznego Maldiniego (na wyrost) Flick nie zdecydował się na wpuszczenie Araujo... no i jeszcze temat Balde. Ten chłopak cofa się w rozwoju, słabo broni a o jego przebojowości z czasów kiedy się nim podniecaliśmy, pozostały tylko wspomnienia:-( Mógł Hansi spróbować Cancelo, byłoby przynajmniej trochę wiatru z lewej flanki:-)
Cieszy zwyżka (???) formy Cubarsiego, oby wrócił do dobrego grania:-)
24
Dałem Ferminowi zawodnika meczu, bo po jego wejściu, to już dało się to oglądać a asysta do rekina - palce lizać.
2
Będę uważnie przyglądał się Bernalowi, jeśli w tym meczu nie doda nic od siebie, to skłaniam się ku temu żeby go wypożyczyć. Bez nakładania presji w jakiejś Gironie, niech dochodzi do siebie po tej paskudnej kontuzji... i niech wraca na pełnej:-)
1
Dzielni "dziennikarze" El Nacional czerpią te wiadomości czytając La Ramblę zapewne... bo tutaj nie brakuje wpisów na tematy podane w artykule:-)
0
@shaun Rzadko bywam, więc się nie wypowiem.
6
Cóż, piłka najważniejsza:-)
https://bsky.app/profile/annakot1963.bsky.social/post/3mchgx6uy2227
1
@marcin62 Mógłbym coś napisać na temat działalności ICE... ale przemilczę, bo Żonka tam jeszcze jest.
3
@kubix05 Vistula - ech, co to był za szajs!
0
@comtedurgell Ile Ty masz latek chłopczyku? "sreal" - co to jest? Przenieś się na notatnik, tam takie coś jest chwalone, ale tutaj, to jest żenada:-(
1
@FCB24 Ogarnie się, dajmy mu czas i mentora, z którego będzie mógł brać przykład, jak z Inigo.
2
@Comentateiro Pełna zgoda.. ale po kiego zrobiłeś dopisek o ZMARZLIKU, przecież to niszowy sport!
1
@Popitek12 Racja, miałem się kłaść już... ale skoro padła taka propozycja, to już otwieram następnego "Żywczyka", zdrówko:-)
33
.ówno mnie obchodzi sytuacja w obozie rywala. Jutro, to ważne wyjść w pełni skoncentrowanym... i oby brakło palców jednej dłoni, żeby zliczyć piłki wyjmowane z siatki przez Kurtułę.
Pieli z zachwytu po clasico w Madrycie, gdy my graliśmy bez podstawowych zawodników, pora pokazać miejsce w szeregu:-)
2
@FCBparasiempre Nie, pogadaliśmy chwilkę o wszystkim i o niczym. Zapraszałem go na boisko, bo grywaliśmy ze znajomymi "dziadkami", ale stwierdził, że on już za stary:-)
2
@FCBparasiempre Spotkałem go i miałem okazję krótko z nim porozmawiać w Sarasocie w 2007 roku:-)
2
Chcąc żeby Bernal się ogrywał, trzeba go wypożyczyć. Wchodzimy w decydujące m-ce sezonu i patrząc na jego grę mam ciary, czy aby znowu nie popełni jakiegoś babola. Na wypożyczeniu będzie miał mniejszą presję i niech łapie minuty i wraca na przyszły sezon... i oby wszedł w buty Busiego:-)
0
@Colon Z większością się zgadzam, ale Rysiek Kramarski tak nisko?:-(
1
@Kgorecki2500 ... bo to był skok Madurem po kasę:-)