1

@norbi77 W tym artykule są dwa filmy z objaśnieniem.

5

Stanął w obronie żony i skończył martwy zastrzelony przez bandytów z ICE.
Tutaj więcej o tym w NYT"
https://www.nytimes.com/2026/01/24/us/minneapolis-shooting-federal-agents-video.html?unlocked_article_code=1.G1A.LHgr.5GtkT2ru-S6H&smid=url-share

6

Valencia ograła sąsiadów 3:2 strzelając karnego w 95 minucie. Śmiać mi się chce z Kręcidły, który neguje clear karnego, mówiąc o olbrzymiej kontrowersji:-)

0

@Prorokk ... to może jedź tam na ferie, jestem ciekaw co napiszesz po powrocie.

0

@Czyhrynski Jeśli "podwodniacy" oddadzą im piłkę, to biali nie potrafią w atak pozycyjny:-)

0

@RobiS Bo widzisz, ja mam pełen bagaż doświadczeń życiowych i używam mózgu... może i Ty spróbuj?

0

@draxidox @RobiS Jakieś argumenty, czy tylko ad personam drax?

0

@draxidox Bredzisz, jak zwykle zresztą:-)
Gdzie ta orka? Donald powiedział, że jedynym ratunkiem jest prywatyzacja, no i LOT wychodzi na prostą... a stępka Matiego pod nowy prom rdzewieje nadal a Tuskowy prom już pływa:-)

11

@GeneralXavi Piszesz "działać wspólnie", właśnie Macron się postawił, za nim powinna reszta Europy, nieprawdaż?

2

@Colon Zdecydowanie Anesthetize, Tool gra bardziej "szorstko" i jakoś nie mogę strawić ich muzyki, poza nielicznymi wyjątkami.

0

@mekston Dołożyłeś do pieca:-)

3

@tbas Jemu już nie tylko peron... ale i cały dworzec odjechał:-)

0

U białych inba z Vinim, przedłuży, nie przedłuży?
Ja mam takie proste pytanie, który z trenerów z poważnych lig chciałby z nim pracować?
Toksyczny, z wybujałym ego o swojej zajebistości, no i jeszcze ten rasizm w jego kierunku:-))) Tulu zawodników o podobnym odcieniu skóry... i tylko w jego kierunku lecą wyzwiska... bo ciężko na to pracuje.
Jedyny kierunek dla niego, to na myśl przychodzi mi tylko "awans" do ligi wielbłądziej:-)

0

@tbas ... i co drugi mecz kończymy w dziesięciu? Przy ofercie w granicach 80 mln, sprzedałbym Gaviego.

1

@LukaszFan Frenkie nie zagra, kartki:-(

3

Gray z Kopenhagą bez Pedriego i bez de Jonga, mogą być ciężary:-(

2

Zwróćcie uwagę na dobrą grę HOLENDRA, dzisiaj lepszy nawet od Pedriego, niebywałe:-)

0

@AmigoBlancos W zeszłym roku był Inigo i Cubarsi... a w tym ich nie ma. Nasza obrona, to ser szwajcarski... choć nadzieja umiera ostatnia:-)

1

@Jurny Może mózg, zamiast budyniu?

1

@draxidox Nie widzę przeciwwskazań:-)

0

@tbas Będzie mu Błachowicz głowę zawracał, snusiki ważniejsze:-)

2

Mówi się trudno, trzeba spiąć poślady i wrócić na zwycięską ścieżkę.

0

@LukaszFan Może Balde się obudzi... w co nie bardzo liczę, choć oddech Cancelo na plecach może cuda zdziałać, oby:-)

0

Nikomu nie przyszło do głowy, że Flick chce zagęścić środek i tym samym przejąć kontrolę nad meczem? Przecież zamiast jednego wchodzącego w ostatnią tercję będziemy mieli dwóch takich "gagatków" :-)

1

@Safrani Biedny piekarzyna:-(
Nic nie mam do piekarzy, bo prawie cała moja rodzina w tym siedziała (siedzi) :-)

0

@July_6_BcN Choćby to była prawda (jeśli tak, to chwała mu), to i tak jest dla mnie zerem, przedkładającym klikalność nad zwyczajną ludzką przyzwoitością, nie mówiąc o honorze.
Tobie też radziłbym przyjrzeć się bliżej tym dobrym rzeczom, o których piszesz, czy aby nie było większego dymu od ognia, pozdrówki:-)

0

@July_6_BcN Piszesz o wielu dobrych rzeczach, które Krzysiek zrobił. Mogłabyś przybliżyć, napisać coś o tych dobrych rzeczach?

1

@Bilon87 ... dodatkowo szewc od dużych rozmiarów na VARze, niezły tandem!

14

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?