kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BojanKriKicz ... ach, te terminy:-) Zastanawiam się, czy choć jeden termin został dotrzymany podczas trwającej budowy:-)
0
@mekston Mam nadzieję, że pociśnie tego hiszpańskiego buca!
3
Pośmiane:
3
Co mnie cieszy po wczorajszym meczu?
Balde - w 2-3 akcjach w drugiej połowie przypomniał sobie za co był chwalony 2-3 sezony temu.
Cubarsi - widać, że powoli dochodzi do formy
Araujo - może ta Ściana Płaczu pomogła?
Pedri - można nieśmiało powiedzieć, że bez niego, z nie najsilniejszym przeciwnikiem, istnieje życie w naszej pomocy
Bernal - wczoraj nieźle, potrzebuje się ogrywać
Co mnie martwi:
forma Kounde, sinusoida w trakcie meczu
Gerard - to nie jest Maldini i nigdy nie będzie (obym musiał to za jakiś czas odszczekiwać)
0
@Tasde Powinien jeszcze żółtko wyłapać za utrudnianie rozpoczęcia gry przez bramkarza!
5
Z Gerardem na Kopenhagę ruszamy, jak elektryk do roboty z nieizolowanymi kleszczami:-(
1
@kubix05 Rzucałem kilkanaście razy, najdłużej nie paliłem po zawale w 2007 roku, udało się 3 tygodnie... teraz już nawet nie próbuję, choć teraz niewiele palę, paka na 2-3 dni:-)
1
@kubix05 Podbierało się staruszkowi "Sporty", niebo w gębie w porównaniu do następców "Popularnych"... choć te papierosy z PRL-u, to był taki szajs, że głowa mała. Później długie lata paliłem Caro, po nich Golden Americany, po czym wskoczyłem na Camele i z małymi przerwami na inne marki, palę je do dzisiaj a to już prawie 60 lat kurzenia:-)))
2
@Sysia11 ... a może po prostu "chłopa jej potrzeba" dla zdrowia fizycznego i psychicznego, bo jak widać już od paru lat ani trener, ani psycholożka Daria nie pomagają... a może relacje z Darią poszły o krok za daleko, ciężko to stwierdzić siedząc przed monitorem, nie będąc wewnątrz tego kręgu.
8
Cancelo na rezerwie? Wydawało mi się, że lista zgłoszeń do LM jest zamknięta do ćwiećfinału.
0
Obejrzyjcie, ma kobieta głos:
https://bsky.app/profile/dorisdoris.bsky.social/post/3mdgrlilfe22n
2
@MirusAmisz Najlepszą opinią w stosunku do niego, to brak komentarza:-)
2
@draxidox Znam tu kilku na tej stronie, którzy robią to całkowicie za free, ku uciesze całej reszty normalnych:-)
0
@Chimera Za rublika i radio ma ryja, to są wiarygodne źródła:-)
9
@Roobo Podpieranie się "Newsami" z Republiki:-)
2
Co prawda, to prawda:-)))
https://bsky.app/profile/artuditu07.bsky.social/post/3mdfn4yi4s223
7
@macio_944 Aż jestem zaskoczony, że tak mało tutejszych troli naskoczyło na Ciebie, może nie mają argumentów? :-)
Nie ma się co dziwić, bo towarzystwo tik-tokowe potrafi się skupić tylko na przekazie 15 do 30 sekund, ale żeby coś głębiej przemyśleć, poszperać, poszukać w internecie, to przerasta ich "ynteligencję", pozdrawiam:-)
0
@Colon Gunsi dla mnie lepsi:-)
0
@Colon Dla mnie Żarowaty lepszy:-)
3
Uśmiałem się setnie. (tylko dla dorosłych)
https://bsky.app/profile/str1una.bsky.social/post/3mddm6aauus2s
2
@michal26 Iga jest jak dzisiejszy Real, nie wiadomo na co ją stać:-) Kelnerki goli a przyjdzie poważniejsza przeciwniczka i...
1
@MessiForeverTheBest Masz niedokładne informacje, ja od czerwca już w Polsce:-)
13
Byłem tutaj w przerwie, niektórzy mogliby sobie darować komentowanie, wyjdzie im na zdrowie.
Bluzgi, sprzedawanie piłkarzy, ech...
6
@Pedri16Future To, że schroniska są przepełnione, że brakuje funduszy, że niektórzy opiekunowie, to nawet szczurami nie powinni się zajmować - to prawda.
Ja tutaj poszukałbym przyczyn takiego stanu rzeczy,
Ludzie traktują zwierzęta, jako zabawkę dla dzieci, jeśli dziecko się znudzi zabawką, cóż, trzeba oddać do schroniska.
Dobrym rozwiązaniem byłby obowiązek czipowania, czy to psów, czy kotów. Bierzesz psa, to bądź z nim do jego śmierci lub swojej i opiekuj się zwierzęciem (oddanym Tobie w sposób, którego ciężko nawet pojąć) najlepiej, jak potrafisz... jeśli Cię na to nie stać, to nie zaprzątaj sobie głowy zwierzakiem!
0
@Gaucho Nie, odpoczywał za kartki.
2
Obejrzałem wczoraj "Salo, czyli 120 dni Sodomy" i nie mogę dojść do siebie. Oceny ma dość wysokie a u mnie wywołał zniesmaczenie:-(
Ktoś oglądał? @BorzyKrzys
2
@arasz1819 Myślę, że protesty rozleją się na całe US. Wczoraj w San Francisco i jeszcze gdzieś (wyleciała mi nazwa miasta z łepetyny).
1
@AduŚ07 ICE zabiła z zimną krwią dwoje obywateli amerykańskich w Minneapolis w przeciągu 3 tygodni!
3
Zapowiada się ciekawa niedziela w Minneapolis, skoro ludzie nawet w nocy protestują. Tutaj link live:
https://www.youtube.com/live/RB15Q6CuG7E?si=H-_lsuWdx8J8oep-
1
@norbi77 @Kgorecki2500 ... jest i następny"
https://bsky.app/profile/catcmdr1.bsky.social/post/3md7bpmnqbs2i