5

@Ojciec5tkidzieci Przejął pałeczkę w sztafecie od tego błazna Kowalskiego:-)))

3

Tutaj odpowiedź na durnego tweeta Mentzena:


10

Rocznica:


2

@panczo "Znamiona uczciwości" - to te, o których codziennie dowiadujemy się z przeróżnych audytów? Ja prdl:-)))

2

@marek86 Podobno nauczycielem byłeś? Współczuję wychowankom takiego nauczyciela. Czego nie zrozumiałeś z powyższego wykresu?

3

@marek86 A to mówi Ci coś?:
https://x.com/artur_dwieszopy/status/1823757419455111406
Turaj masz wyjaśnione z czego "dawali" i z czego kradli... a spłacamy wszyscy z naszych podatków.

0

@michalgajdek Dla mnie jest to bardziej przejrzyste i dotrze do każdego kibica Barcy.

0

@Ziemny @kosmos91 Pełna zgoda chłopaki, dodałbym bardzo nonszalancką grę Kounde, trochę bojaźni w grze młodego Bernala i całkiem niezły mecz Casado... wejście Garci pominę wymownym milczeniem.

0

Komentarz usunięty

1

@macio_944 Będę miał chyba lepszą zimę, bo planuję Alaskę na marzec przyszłego roku:-)

0

@Dzieniu Tylko Osprey, mam dwa - 28l i 65l w zależności, gdzie idę:-)

9

@DLFCB Szczerą prawdę napisał, więc o co kaman?

0

Komentarz usunięty

3

@Sulimo ... a jeszcze lepsze jego zaoranie:-)

1

@barcelonaLM Byki - przez sentyment, no i oczywiście LAC, bo będęmiał najbliżej do ich nowej (kosmos) hali:-)

0

@marcjanna Obiecuję poprawę, będę na bieżąco prostował Twoje podróże w "kosmos", pozdrawiam:-)

0

@marcjanna Łap piękna, to też jest ważne:


0

@Kazragore Rycho C. z zarzutami, Piesiewicz kręci (robisz wrzutkę typa, który stoi na progu celi)... ale trzeba to przykryć jakimś guanem. Ulżyło Ci? Jeśli nie, to łap na rozluźnienie:


0

@July_6_BcN Ja nie wiem, musisz spytać wierzących:-)

0

@Kgorecki2500 Chociaż z tym się zgadzamy, jeden yebnięty w polityce mniej, czekam na resztę "kacapii":-)

2

Tak a'propo tzw uczuć religijnych, powinno to być natychmiast w koszu:


0

@Kgorecki2500 Tobie się zdaje... ja nie wiem co Sądy Rejestrowe na to:-)

0

@Kgorecki2500 No cóż... a tu JKM kij w szprychy? :-)))


0

W świetle ostatnio ujawnionych przekrętów, to wcale nie dziwi:


:-)))

0

Praca, pokora i umiar:


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 To, że masz deficyt intelektualny, to nie musisz tego wszem i wobec udowadniać.

0

@Kgorecki2500 Gdyby "krzaklówki" nie zabrakło, to całkiem możliwe:-)))

1

Dobrze postawione pytanie... a swoją drogą, jestem ciekaw gdzie w tej chwili byłaby "druga armia świata" gdyby nie zachodnia broń... na naszych granicach, czy już na linii Odry?


1

@Arden Że pijanemu nie podaje się alko, to rozumiem... ale żeby nie sprzedawać, to pierwsze widzę... i jak tutaj wyżej ktoś napisał, że prawdziwi twardzielie walczą z orkami a gnidy (nie faceci) chleją:-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?