kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Ojciec5tkidzieci Przejął pałeczkę w sztafecie od tego błazna Kowalskiego:-)))
3
Tutaj odpowiedź na durnego tweeta Mentzena:
10
Rocznica:
2
@panczo "Znamiona uczciwości" - to te, o których codziennie dowiadujemy się z przeróżnych audytów? Ja prdl:-)))
2
@marek86 Podobno nauczycielem byłeś? Współczuję wychowankom takiego nauczyciela. Czego nie zrozumiałeś z powyższego wykresu?
3
@marek86 A to mówi Ci coś?:
https://x.com/artur_dwieszopy/status/1823757419455111406
Turaj masz wyjaśnione z czego "dawali" i z czego kradli... a spłacamy wszyscy z naszych podatków.
0
@michalgajdek Dla mnie jest to bardziej przejrzyste i dotrze do każdego kibica Barcy.
0
@Ziemny @kosmos91 Pełna zgoda chłopaki, dodałbym bardzo nonszalancką grę Kounde, trochę bojaźni w grze młodego Bernala i całkiem niezły mecz Casado... wejście Garci pominę wymownym milczeniem.
0
Komentarz usunięty
1
@macio_944 Będę miał chyba lepszą zimę, bo planuję Alaskę na marzec przyszłego roku:-)
0
@Dzieniu Tylko Osprey, mam dwa - 28l i 65l w zależności, gdzie idę:-)
9
@DLFCB Szczerą prawdę napisał, więc o co kaman?
0
Komentarz usunięty
3
@Sulimo ... a jeszcze lepsze jego zaoranie:-)
1
@barcelonaLM Byki - przez sentyment, no i oczywiście LAC, bo będęmiał najbliżej do ich nowej (kosmos) hali:-)
0
@marcjanna Obiecuję poprawę, będę na bieżąco prostował Twoje podróże w "kosmos", pozdrawiam:-)
0
@marcjanna Łap piękna, to też jest ważne:
0
@Kazragore Rycho C. z zarzutami, Piesiewicz kręci (robisz wrzutkę typa, który stoi na progu celi)... ale trzeba to przykryć jakimś guanem. Ulżyło Ci? Jeśli nie, to łap na rozluźnienie:
0
@July_6_BcN Ja nie wiem, musisz spytać wierzących:-)
0
@Kgorecki2500 Chociaż z tym się zgadzamy, jeden yebnięty w polityce mniej, czekam na resztę "kacapii":-)
2
Tak a'propo tzw uczuć religijnych, powinno to być natychmiast w koszu:
0
@Kgorecki2500 Tobie się zdaje... ja nie wiem co Sądy Rejestrowe na to:-)
0
@Kgorecki2500 No cóż... a tu JKM kij w szprychy? :-)))
0
W świetle ostatnio ujawnionych przekrętów, to wcale nie dziwi:
:-)))
0
Praca, pokora i umiar:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 To, że masz deficyt intelektualny, to nie musisz tego wszem i wobec udowadniać.
0
@Kgorecki2500 Gdyby "krzaklówki" nie zabrakło, to całkiem możliwe:-)))
1
Dobrze postawione pytanie... a swoją drogą, jestem ciekaw gdzie w tej chwili byłaby "druga armia świata" gdyby nie zachodnia broń... na naszych granicach, czy już na linii Odry?
1
@Arden Że pijanemu nie podaje się alko, to rozumiem... ale żeby nie sprzedawać, to pierwsze widzę... i jak tutaj wyżej ktoś napisał, że prawdziwi twardzielie walczą z orkami a gnidy (nie faceci) chleją:-(