kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak rozpakują pliki, to zaraz będzie Robert B z kropką:-) Duda nie zdąży znowu ułaskawić faszola i bandyty:
0
@clyde Nie, Ball lepszy - artysta rozegrania.
1
@kubix05 Nie, łamało się na pół i robiło się helikoptery:-)
0
@ZeroArtiforce Skoro piszesz o betonie KO, ty chyba wkrótce polecisz. Masz, łap to:
o garażu Ziarkiewicza nie wspomnę z litości... ale co się odwlecze, to wiesz... jak dalej:-)
0
@Ojciec5tkidzieci Wrzucać w kontekście fejku materiał telewizji za rublika... niezłe:-)))
0
@tbas Mnie to cieszy, po nitce do kłębka... a kłębek coraz bliżej. Gdyby nie upolityczniona prokuratura i sądy, potrwałoby to krócej... ale najważniejsza jest niuchronność kary (a te durnie zafundowali sobie jeszcze konfiskatę rozszerzoną:-)))
7
Prowadzą zbiórkę na działalność partyjną... a tutaj widać, że biedni, to wcale nie są:
1
@Sulimo Nie byłem, dość daleko. Ja szukam przygód w "okolicy" 4-7 godzin jazdy z L.A. Na wiosnę przyszłego roku planuję Alaskę na tydzień, kraina wulkanów, więc coś Ci podrzucę po powrocie:-)
1
@Sulimo Zaciekawiłeś mnie... może w przyszłym roku się tam wybiorę, sporo ciekawych szlaków tam jest:-)
6
... a kto podostrzył w końcówce?... oczywiście biali wychowankowie:-(
0
@mordini123 Dla mnie super:-)
3
@Comentateiro Połowa z tego, to z własnego wyboru. Kto chce pracować, to pracuje i mieszka (lepiej lub gorzej)... reszta o tym zapomina, no i skutki są, jakie są:-)
0
@Murazor Zostaw go w spokoju, pierwszy dzień szkoły... może to musi tutaj odreagować:-)))
3
Lubię Indian Wells i US Open, bo mogę sobie to obejrzeć o normalnej porze:-)
Go IGA !!!
0
@KmN Obejrzyj serial (3 sezony) "Strzelec", zacznij najlepiej w piątkowy poranek, do niedzieli wieczór będziesz miał zajęcie... a jak będziesz chciał na "dwójeczkę" to pause - obowiązkowo:-)
7
Nadchodzą ciężkie czasy dla Mentzena:-)))
0
@OBSERWATOR2021 Ja liczę, że nie dojdą do władzy... dość już faszyzmu i złodziejstwa!
0
@Piotr777 O "rudym" piszesz... a to co jest?
0
@Kgorecki2500 Dlaczego się smucisz, przecież to koalicjant Konfederacji w PE?
0
@tristan87 Do tej pory stoi tam krzyżyk przy drodze:-(
0
@SawneyBean ... a jedną z tych pasących się owiec jesteś Ty:-(
0
@normasubiektywna Dlatego napisałem, że mają czym straszyć, ale mądrość Zachodu bierze górę:-)
0
@SawneyBean... a Ty masz wiadomości prosto z frontu?
0
@tomek8756 To wystarczy?
https://x.com/gattax_X/status/1829559570437398618
1
@SawneyBean To akurat pasuje do Ciebie, jak ulał:
1
@SawneyBean Ty jesteś normalny kolego? O jakich metodach piszesz?
0
@juarez To prawda... ale na ile jeszcze wystarczy "mięsa armatniego" temu bandycie?
O sprzęcie nie wspominając, bo walczą już czołgami wyprodukowanymi w 1961 roku:-)
0
@Peciak Ciekawe... to Harris już wygrała? Kibicuję jej, ale wybory dopiero na jesieni:-)
0
Zbrodniarz wojenny ze wschodu się nie zatrzymuje!
Przypominam, że Ukraińcy mają broń balistyczną mogącą dosięgnąć Moskwy... tylko Zachód nie wydaje zgody na ich użycie.
7
Zgadzacie się z Kamilem?
Ja już mam przygotowany przelew na 1-go centa:-)))