1

Jak rozpakują pliki, to zaraz będzie Robert B z kropką:-) Duda nie zdąży znowu ułaskawić faszola i bandyty:


0

@clyde Nie, Ball lepszy - artysta rozegrania.

1

@kubix05 Nie, łamało się na pół i robiło się helikoptery:-)

0

@ZeroArtiforce Skoro piszesz o betonie KO, ty chyba wkrótce polecisz. Masz, łap to:


o garażu Ziarkiewicza nie wspomnę z litości... ale co się odwlecze, to wiesz... jak dalej:-)

0

@Ojciec5tkidzieci Wrzucać w kontekście fejku materiał telewizji za rublika... niezłe:-)))

0

@tbas Mnie to cieszy, po nitce do kłębka... a kłębek coraz bliżej. Gdyby nie upolityczniona prokuratura i sądy, potrwałoby to krócej... ale najważniejsza jest niuchronność kary (a te durnie zafundowali sobie jeszcze konfiskatę rozszerzoną:-)))

7

Prowadzą zbiórkę na działalność partyjną... a tutaj widać, że biedni, to wcale nie są:


1

@Sulimo Nie byłem, dość daleko. Ja szukam przygód w "okolicy" 4-7 godzin jazdy z L.A. Na wiosnę przyszłego roku planuję Alaskę na tydzień, kraina wulkanów, więc coś Ci podrzucę po powrocie:-)

1

@Sulimo Zaciekawiłeś mnie... może w przyszłym roku się tam wybiorę, sporo ciekawych szlaków tam jest:-)

6

... a kto podostrzył w końcówce?... oczywiście biali wychowankowie:-(

0

@mordini123 Dla mnie super:-)

3

@Comentateiro Połowa z tego, to z własnego wyboru. Kto chce pracować, to pracuje i mieszka (lepiej lub gorzej)... reszta o tym zapomina, no i skutki są, jakie są:-)

0

@Murazor Zostaw go w spokoju, pierwszy dzień szkoły... może to musi tutaj odreagować:-)))

3

Lubię Indian Wells i US Open, bo mogę sobie to obejrzeć o normalnej porze:-)
Go IGA !!!

0

@KmN Obejrzyj serial (3 sezony) "Strzelec", zacznij najlepiej w piątkowy poranek, do niedzieli wieczór będziesz miał zajęcie... a jak będziesz chciał na "dwójeczkę" to pause - obowiązkowo:-)

7

Nadchodzą ciężkie czasy dla Mentzena:-)))


0

@OBSERWATOR2021 Ja liczę, że nie dojdą do władzy... dość już faszyzmu i złodziejstwa!

0

@Piotr777 O "rudym" piszesz... a to co jest?


0

@Kgorecki2500 Dlaczego się smucisz, przecież to koalicjant Konfederacji w PE?

0

@tristan87 Do tej pory stoi tam krzyżyk przy drodze:-(

0

@SawneyBean ... a jedną z tych pasących się owiec jesteś Ty:-(

0

@normasubiektywna Dlatego napisałem, że mają czym straszyć, ale mądrość Zachodu bierze górę:-)

0

@SawneyBean... a Ty masz wiadomości prosto z frontu?

0

1

@SawneyBean To akurat pasuje do Ciebie, jak ulał:


1

@SawneyBean Ty jesteś normalny kolego? O jakich metodach piszesz?

0

@juarez To prawda... ale na ile jeszcze wystarczy "mięsa armatniego" temu bandycie?
O sprzęcie nie wspominając, bo walczą już czołgami wyprodukowanymi w 1961 roku:-)

0

@Peciak Ciekawe... to Harris już wygrała? Kibicuję jej, ale wybory dopiero na jesieni:-)

0

Zbrodniarz wojenny ze wschodu się nie zatrzymuje!


Przypominam, że Ukraińcy mają broń balistyczną mogącą dosięgnąć Moskwy... tylko Zachód nie wydaje zgody na ich użycie.

7

Zgadzacie się z Kamilem?


Ja już mam przygotowany przelew na 1-go centa:-)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?