kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY Podpowiem Ci, widziałem z bliska - piegowata, choć zręcznie ukrywa to makijażem:-)
2
Dzisiaj mój akumulator pokazał "pazurki". Zmuszony jestem do wymiany na nowy... a dostałem takie autko zastępcze... i zachorowałem na niego, niestety spojrzałem na cenę i 80 koła papieru, to troszkę za dużo dla mnie, sami popatrzcie jakie cudeńko a jakie ma pie...nięcie, hoho:
https://zapodaj.net/plik-dyWM0Y3AeF
2
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
@bartekvisca To tak nie do końca prawda. U mnie jeszcze 2 tygodnie temu benzyna była po około 4,50... a dzisiaj już widziałem na stacjach dochodzi do 6$ za galon:-(
1
@kubix05 Bramkarz, to o ile dobrze pamiętam, to "Perełka", trzeba będzie odświeżyć sobie pamięć sięgając znowu po Bahdaja:-)
0
@Ojciec5tkidzieci Musiałeś? Obiad jem... a tu takie "cóś":-(((
0
@D10SLEO Nie dziwię się, że mój wpis został usunięty, skoro redaktorzy tej strony mają przechył w kierunku pato-prawicy skoro bronią takie ZERO:-(
Mediaworkerzy, wa jego...
0
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 Zmięknie rura tej kanalii jak się prokurator za niego weźmie:-)
0
@tbas Bardzo kibicuję tej mendzie, chciałbym żeby szybko "wyzdrowiał",... bo czekam na płacz tego bandyty na sali sądowej:-)
0
@LionelM95 Nie mam z tym problemu od kilkudziesięciu lat... mam po prostu dłuższy dzień a zawsze można "przyciąć komara na 15-20 minut" po obiadku:-)
6
Kilka ujęć z mojej ostatniej wyprawy do Pinnacle National Park:
https://zapodaj.net/plik-yrIsROeEzI
https://zapodaj.net/plik-NAGJD9XLlY
https://zapodaj.net/plik-8gvP7B0CAo
0
@Barca2022 Porównywanie polityka klasy światowej do tego czegoś z Żoliborza? :-)))
1
@Mario96w Zastanawiam się, czy warto... ale chyba wydam te pięć stówek:-)
1
@macio_944 RE-WE-LA-CJA, za kilka-kilkanaście dni będzie u mnie na kanale... to było coś innego, niż do tej pory:-)
1
@macio_944 Nic nie straciłeś... oglądałem z doskoku, pakuję się na fajną wycieczkę do Pinnacle National Park:-)
3
@arasz1819 Jeszcze Ci nie przeszło, dyskusja z nimi, to jak kopanie się z koniem. Ja tylko czekam na delegalizację faszystowskich partii w Polsce... tylko do tego czasu te dzieciaki dorosną i będą się śmieli ze swoich obecnych przekonań:-)
0
Przeglądam sobie rolki... to mnie wzięło:
0
@JarekS "zatem nie wspieram syjonistycznego faszyzmu czy ludobójstwa" napisałeś... mam więc rozumieć, że Hamas mordując obywateli Izraela (i nie tylko) na ich terenie zrobił sobie tylko taki krótki hiking dla zdrowotności?
Podjazd do mnie z płaskoziemcami, to taki trochę słaby, myślałem że masz szersze horyzonty:-(
PS ... a dureń, którego wkleiłeś, to już wyższy poziom aberracji - zaatakują Polskę:-)))
0
Komentarz usunięty
4
@Foton Przez 8 lat im wszystko pasowało... a przecież "zielony ład" wprowadzili ci, na których wieś w większości głosowała!
1
@NeroTFP1 Spokojnie, maszyna sprawiedliwości działa... a zacznie działać szybciej po posprzątaniu tego pisiego złogu:-)
2
@Peciak Skup się lepiej na pisaniu o piłce (za co mniemam Ci płacą) a te bzdury, które tutaj wlewasz młodym ludziom, pisz pod innym nickiem!
0
@ViscaelBarca2007 Mamy podobno bardzo zdolnego wychowanka na tej pozycji. Ma nawet lepsze warunki od Andreasa... wolę jemu dać szansę... a może się uda. To tak samo jak z Duńczykiem - pół na pół:-)
9
My nie mamy II linii!
Pedri - to jest 10-20% tego zawodnika, którym był rok, dwa temu. Frankie szuka formy sprzed roku, co więc zrobi osamotniony Gundo, choć jemu też zdarzają się przestoje i głupie straty:-(
Duńczyk w pomocy - to jest dopiero nieporozumienie, przecież Busi w najsłabszej formie zawsze coś wyczarował jakimś niekonwencjonalnym zagraniem... a ten tylko do najbliżeszego lub do tyłu:-(
1
Komentarz usunięty
1
Wiele się u mnie ostatnio dzieje, zajrzyjcie... wiecie gdzie:-)
1
@kubix05 Ja pamiętam jeszcze Sporty, nawet w dziesiątkach po 1,75zł :-)
1
@michal26 Na czym opierasz te durne wyliczenia? Spójrz ile wydaje się na socjal a ile kosztuje dozbrojenie armii lub budowa CPK... i zacznij wreszcie myśleć, nie opierać się na "ekonomii" Mentzena:-(