kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arasz1819 Bawisz się w @Kapitan hawk , bo po zapodaniu tekstu o pisiorkach lub konfiarzach zaraz widać kto Cię napadnie i kto lajkuje. Ja mam swoich faworytów od jednych i drugich:-)
1
@Peciak Jak się o kimś pisze, to wypadołoby go oznaczyć, panie redaktorze @Peciak
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
3
@Awtameok_Klana To nie moja wina, że zamiast na lekcję polskiego chodziłeś na wagary:-)
0
@Kazragore Nie przeszkadza Ci rozpasłość klechów, którzy udają takich świętych, za to zbulwesowało Cię to, że może trochę okrężnie napisałem o pedofilach w kieckach?
4
@Tasde Może w Radom niech ci mądrale z tej dyskusji zainwestują, bo sztandarowy pomysł pisiorów ma taki ruch, że aż jeden samolot tygodniowo startuje:-)))
4
@Czerwo64 Nie obrażaj mojej inteligencji, ośmieszasz się tylko, bo pelikany Ci lajkują, tacy sami mądrzy o wiedzę z telewizji "ZaRublika".
2
@Kazragore ... a jak zwyrole w sukniach gwałcą dzieci, to też Ci nie przeszkadza?
"Otworzą" garaż Ziarkiewicza, to sporo tego wyjdzie na jaw... tak jak to o Czarneckim, na którego "papiery prokuratorskie" były już w 2022 roku!
10
@Kazragore Nic nie dociera do Ciebie, nawet to, że to na plebani?
6
Po impezce w Dąbrowie Górniczej poszli o krok dalej, smutne to... i kiedy wreszcie ludziom się oczy otworzą?
1
Komentarz usunięty
7
@Commando @cules100pro @Czerwo64 Może nie dostaliście jeszcze przekazu, to tutaj wyjaśnienie:
0
@DLFCB ... ważne, że Ci się kopiejki zgadzają:-)
20
Jazgocząca Ewa, której nie śmierdzi OJRO ze zgniłego kołchozu wyjaśniona i zaorana:
1
@pt9 Super, możemy się nawet spotkać (jeżeli masz w planach San Diego... a warto), bo mieszkam około 40 mil na płd od Downtown L.A. Podpowiem Ci, co warto zobaczyć w L.A., polecam też podróż do Las Vegas, tam wystarczy Ci popołudnie i do późnego wieczora a z rana podróż do Bryce Park i później do Page w Arizonie. Nie wiem w jakim terminie będziesz (NBA) a Universal, to obowiązek... no i jak nie masz stracha, to Six Flags Magic Mountain:-)
1
@Death_voice "Zarzucać kościołowi, który ma mnóstwo organizacji charytatywnych pomagających ludziom na różnych płaszczyznach i jednoznacznie od wieków nauczających, że trzeba wspomagać biednych i potrzebujących (polecam katolicką naukę społeczną)"
Proszę bardzo, tak "pomagają":
2
@MessiForeverTheBest Nie ma potrzeby, "Muszka" sobie łatwo poradzi z tak jednostronnie i jednostajnie grającą Jess:-)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@kynio302 Wiem, sporo jeszcze tutaj takich, którzy nie wiedzą, że doili z nich, ile mogli... a teraz jeszcze się na nich zrzucają:-)))
0
Komentarz usunięty
1
@KrychaFCB To dla Ciebie i Tobie podobnym... wy za rublika napiszecie każdy smród:
0
@KrychaFCB Czekam cierpliwie, kiedy wreszcie internet przestanie być anonimowy. Ciekaw jestem, czy wtedy szczekałbyś podobnie.
0
Komentarz usunięty
0
@KrychaFCB Dla Ciebie - Pan Profesor Bodnar... umknęło Ci jeszcze, że jego rodzina została przesiedlona spod Sanoka podczas akcji "Wisła".
0
@Kgorecki2500 Tego się spodziewałem, że będziesz bronił tego zwyrola. Otóż... po to się wraca do tej sprawy, żeby ją wyjaśnić, pewnie wyjaśni się również, kto podpalił mieszkanie w Warszawie.
1
@Kgorecki2500 Wiesz dlaczego dopiero teraz?... to popatrz:
3
@norbi77 Żali się Robercik, że zabrali mu "kąkóter" :-)))
0
@NeroTFP1 To zdumiewające, że oni jeszcze nie wnieśli projektu do Sejmu w sprawie rewizji granic:
1
Jak rozpakują pliki, to zaraz będzie Robert B z kropką:-) Duda nie zdąży znowu ułaskawić faszola i bandyty: