kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Nie liczy się mój, ani Twój słuch... od tego są biegli. Morderstwo Adamowicza nie wzięło się z niczego.
1
Zaczęło się od stadniny w Janowie, później Caracale... a na czym się skończy?
2
Jak to się ma do "ośmiu gwiazdek"?
i jeszcze ten potakujący CERATA !
2
@Virusk3 Zapewniam Cię, że Barca nie dostałaby tych karnych:-(
3
@maroon Miejsce złodziei jest w pierdlu, dziwi Cię zachowanie Prokuratury?
No chyba, że też oblizałeś kawałek tego tortu, to się nie dziwię:-)
3
@Comentateiro @tristan87 czyta tylko Berkowitza i Kowalskiego, więc się nie dziw:-)
0
@Koorsik Żeby mi "dowalić", to musisz się dużo bardziej postarać.
Zresztą zdanie takich, jak Ty... obchodzi mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg, pozdrawiam:-)))
12
Wpada w ucho,koniecznie do końca:
https://x.com/ARosenPL/status/1834678571765301535
1
@fart Mnie to nie dziwi:
czarno na białym widać jak poprzedniej władzy zależało. Gdyby np trzeba było kupić pontony, to zapewne marki Red is Bad, gdzie za takowy trzeba byłoby zapłacić jak za Merca S-klase:-)
0
@koziar No widzisz... da się? Też czekam na uczciwe wyjaśnienie tych spraw ukrywanych i zamiatanych do garażu, pozdrawiam
0
@MysticCat Racja, to nie mój szwagier... ale skąd wiesz, że nie jestem z nim po brudziu? :-)
0
@Kgorecki2500 Chodzi o tego, który był na liście... i się zbył:-)
1
@koziar Ciekaw jestem co napiszesz jak i Sławuś być może będzie w to umoczony? :-)
1
@koziar Na temat proszę. Załóż swój wątek na temat Radka, to podyskutujemy.
1
Ciekaw jestem ile trupów wypadnie z tej szafy (garażu), rodzinka Mencenów też pewnie w strachu:-)
4
Więcej takich "występów" i napewno zostanie ponownie prezydentem:-)))
0
@visca_josef Doczytałeś? ...hipotetycznie
1
@Kgorecki2500 No nie... przecież jest prawonożny zawodnik. Widzisz przecież, jak w meczach Realu gonią we trzech na lewym skrzydle:-)
2
Hipotetycznie - za rok Nico czy Rodrygo, zakładając podobną cenę?
Ja stawiałbym na Rodrygo.
4
@barcelonaLM Ile kopiejek dostajesz za te durne wpisy?
0
@TheNekro94 Trzeba tutaj jeszcze dodać, że nie będzie to sfinansowane z budżetu, tylko prywatnie.
0
@Kinginiesta Rysio Obatel nie wygląda na "silnego człowieka", więc jak się rozpruje, to akcja zamykania złodziei i szubrawców pokroju np Mateckiego znacznie przyspieszy:-)
3
Rozkręcają się chłopaki. Niedługo te ołtarze polowe Błaszczaka trzeba będzie uruchomić, żeby obskoczyć wszystkie więzienia:-)))
2
@arasz1819 @Kapitan hawk To też niezłe:
2
@arasz1819 ... razem z córką kosmonauty, żeby nie mataczyli:-)
0
@MESSIah16 Tylko nie Ron, równie głupie pomysły ale bardziej przebiegły. Republikanie muszą poszukać kandydata pokroju śp McCain'a, bo przerżną i kolejne wybory a ja im bardzo kibicuję (nie mylić z poparciem dla tego "pomarańcza")
1
@Tomason Dlatego chyba pójdę popróbować:-)))
0
@Zip Nie tak ostro, kolego... może sam spójrz w lustro:-)
0
@GeneralXavi To, w co Ty wierzysz, to wiesz gdzie mi lata:-)
4
Dostałem dzisiaj zaproszenie na kolację od przyjaciela. Szkopuł w tym, że właśnie przyjechał do niego kuzyn (imigrant) ze Springfield :-)
https://xtwitter.com/maggiepython/status/1833781254308696185