kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@Radioactive9705 Byłem kilka lat temu:-)
1
@ViscaBarca123 Nie bądź taki niecierpliwy. Ja dałbym mu nawet 2 lata na rozwój, bo to jest bardzo newralgiczna pozycja, która potrzebuje doświadczenia... a on za 2 lata będzie miał dopiero 19 lat.
3
@MesQueUnClub96 Zarzuty są o złodziejstwo, nie przekonania polityczne:-)
0
@JohnnyBarca Miałem tydzień "odpoczynku" na tym serwisie za nazwanie go trenerzyną w 2016 roku:-(
1
Hiszpania daje fory Francji, w dziesięciu wychodzą? :-)
0
@Kgorecki2500 Promotora też mogą prześwietlić, lepiej niech siedzi na dupie, bo mu się oberwie rykoszetem:-)
1
Komentarz usunięty
2
@Aragorn33 Polecam pojeździć po amerykańskich drogach i ulicach. Tutaj pieszy jest "święty"... a o pasach, to nawet nie ma co pisać, pieszy musi je opuścić żebyś mógł ruszyć!
6
@Kgorecki2500 Promowanie na La Rambli największego durnia z X-a, masz rozmach...:-)
11
Jak się bawić, to na całego. Emeryt daje radę?
https://zapodaj.net/plik-xQ824uao8e
1
@fart Nie załamię rąk jeśli znowu się obalą w finale. Ciężki jest los kibica Celtów, pozdrawiam:-)
11
@97ketrab Special for you:
6
@July_6_BcN Nie wnikam, kto go pisał... ale jeśli to prawda, to ręce i cojones opadają!:-(
13
Tak rozkradali Polskę i Polaków!!!
4
@GeneralXavi Mylisz się chłopcze, ten post tego dowodzi... ale to chyba za trudne dla Ciebie:-(
9
Taki mały żarcik dla wielu, wielu z Was moi mili:
0
@Trojanek23 Wcale nie dziwi mnie Twoja odpowiedź, wiedząc o tym, kogo politycznie popierasz:-)))
Od mojej inteligencji, to trzy w bok, analfabeto!
0
@Trojanek23 Może Finów... "finlandczyków" raczej nie kojarzę:-)
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Peciak "dlatego obecnie cofamy się cywilizacyjnie, ekonomicznie i społecznie. " Tak... jak wprowadzimy 5-kę memcena, to świat dopiero będzie zap... do przodu, ech...:-)))
Zajmij się pisaniem o Barcelonie i nie mąć w głowach młodym ludziom na tej stronie:-(
1
@Safrani Przypomnę, że jeszcze nawet planów, wyliczeń ekspertów nie ma, nie mówiąc o wbiciu łopaty... ale 3 miliardy już poszło się ....bać!!!
0
Komentarz usunięty
0
@VegetaPolska Śmiało, nie będziesz żałował:-)
8
Marc, Felix... a ja chciałbym zaznaczyć bardzo fajne minuty M. Casado. Tym meczem powinien posadzić na trybunach tego naszego Oriolka:-)
0
@Kazragore Cenna uwaga, dzięki:-)
0
Też by mi "GUL" skoczył:
0
@Colon Pewnie, jeśli tylko będę mógł, tzn jeśli koncerty nie będą kolidować z moim terminarzem, bo będę sporo w rozjadach po parkach narodowych na zachodzie Stanów:-)
Spróbuję pójść na koncert w Anaheim, bo do City National Grove of Anaheim mam "rzut beretem" :-)))