0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

@Radioactive9705 Byłem kilka lat temu:-)

1

@ViscaBarca123 Nie bądź taki niecierpliwy. Ja dałbym mu nawet 2 lata na rozwój, bo to jest bardzo newralgiczna pozycja, która potrzebuje doświadczenia... a on za 2 lata będzie miał dopiero 19 lat.

3

@MesQueUnClub96 Zarzuty są o złodziejstwo, nie przekonania polityczne:-)

0

@JohnnyBarca Miałem tydzień "odpoczynku" na tym serwisie za nazwanie go trenerzyną w 2016 roku:-(

1

Hiszpania daje fory Francji, w dziesięciu wychodzą? :-)

0

@Kgorecki2500 Promotora też mogą prześwietlić, lepiej niech siedzi na dupie, bo mu się oberwie rykoszetem:-)

1

Komentarz usunięty

2

@Aragorn33 Polecam pojeździć po amerykańskich drogach i ulicach. Tutaj pieszy jest "święty"... a o pasach, to nawet nie ma co pisać, pieszy musi je opuścić żebyś mógł ruszyć!

6

@Kgorecki2500 Promowanie na La Rambli największego durnia z X-a, masz rozmach...:-)

11

Jak się bawić, to na całego. Emeryt daje radę?
https://zapodaj.net/plik-xQ824uao8e

1

@fart Nie załamię rąk jeśli znowu się obalą w finale. Ciężki jest los kibica Celtów, pozdrawiam:-)

11

@97ketrab Special for you:


6

@July_6_BcN Nie wnikam, kto go pisał... ale jeśli to prawda, to ręce i cojones opadają!:-(

13

Tak rozkradali Polskę i Polaków!!!


4

@GeneralXavi Mylisz się chłopcze, ten post tego dowodzi... ale to chyba za trudne dla Ciebie:-(

9

Taki mały żarcik dla wielu, wielu z Was moi mili:


0

@Trojanek23 Wcale nie dziwi mnie Twoja odpowiedź, wiedząc o tym, kogo politycznie popierasz:-)))
Od mojej inteligencji, to trzy w bok, analfabeto!

0

@Trojanek23 Może Finów... "finlandczyków" raczej nie kojarzę:-)

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Peciak "dlatego obecnie cofamy się cywilizacyjnie, ekonomicznie i społecznie. " Tak... jak wprowadzimy 5-kę memcena, to świat dopiero będzie zap... do przodu, ech...:-)))
Zajmij się pisaniem o Barcelonie i nie mąć w głowach młodym ludziom na tej stronie:-(

1

@Safrani Przypomnę, że jeszcze nawet planów, wyliczeń ekspertów nie ma, nie mówiąc o wbiciu łopaty... ale 3 miliardy już poszło się ....bać!!!

0

Komentarz usunięty

0

@VegetaPolska Śmiało, nie będziesz żałował:-)

8

Marc, Felix... a ja chciałbym zaznaczyć bardzo fajne minuty M. Casado. Tym meczem powinien posadzić na trybunach tego naszego Oriolka:-)

0

@Kazragore Cenna uwaga, dzięki:-)

0

Też by mi "GUL" skoczył:


0

@Colon Pewnie, jeśli tylko będę mógł, tzn jeśli koncerty nie będą kolidować z moim terminarzem, bo będę sporo w rozjadach po parkach narodowych na zachodzie Stanów:-)
Spróbuję pójść na koncert w Anaheim, bo do City National Grove of Anaheim mam "rzut beretem" :-)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?