kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@buglikos No tak, tylko to nie była świadoma decyzja Cubarsiego, przecież Simeone w ostatniej chwili dosłownie mu wepchnął nogę. Pechowo i tyle.
1
To ciekawe, bo w pierwszej połowie, jak Lewy był na boisku, to dostał jedną wrzutkę od Kounde bodajże, przyblokowaną przez przeciwnika, a Rashford i Yamal to nawet nie próbowali go szukać.
0
@TheProdigy XD, gdzie on ci tam głowę schylał
3
@Aragorn33 To jest trudna sytuacja, ale ogólnie uważam, że piłkarz Atletico sprytnie się zachował i po prostu wymusił to czerwo. Cubarsi tutaj nie miał złych intencji, w gruncie rzeczy to nie miał żadnych intencji, bo po prostu biegł przed siebie, ale zdarzyło się to co się zdarzyło. Przepisy są bezlitosne niestety, czerwo i gol za coś takiego to kara nieproporcjonalnie wielka.
0
Zabrakło więcej wrzutek wczoraj. Ja nie wiem, po co Flick wystawia Lewandowskiego na Atletico, jak później Yamal i Rashford przez cały mecz nie dają ani jednej wrzutki w pole karne. I ja tu nawet nie mówię o celnych wrzutkach, tylko o jakichkolwiek.
4
Tyle piłkarzy zagrało wczoraj gówno, a on przyczepił się akurat do Lewego?
0
2 karne w jednej akcji XD
2
Gdzie żółta XDD
1
Ale przewaga, no faktycznie warto było nie dać kartki
1
@macio_944 Wolne ma świetne akurat, chyba już z 5 w tym sezonie mu siadł
0
To koniec, Cubarsi za długo przebywał z jeźdźcem apokalipsy. Trzeba go sprzedać póki coś wart
1
Kto ten mur tak panu spierdolił
1
Bez żółtej XDDD
0
Za mało wrzutek dzisiaj
0
Przecież dobrze zagrał Rashford
0
Rashford klasowe podanie
1
@Comentateiro To zależy od tego, czego potrzebuje twoja drużyna. Olise to piłkarz nieco mniej spektakularny, ale bardziej konkretny. Mniej uzależnia od siebie drużynę, gra nieco bardziej zespołowo. Na korzyść Yamala na pewno efektowność i strzały z dystansu, częściej wyczaruje coś z niczego. To mówię opierając się na jakichś 10 obejrzanych spotkaniach Bayernu i wszystkich Barcy z tego sezonu.
3
Jaki Olmo, jaki Lewy. Ludzie. My potrzebujemy zwycięskiego mentalu, kogoś, kto zagryzie przeciwnika na śmierć jak będzie trzeba. Suareza nie ma niestety, ale Rekin da radę.
2
@shaun Nie przypominam sobie, ale może to kwestia pamięci. Znaczy jest takie miejsce na boisku, z którego najczęściej strzela Lewy - i to nie jest przypadkowe, bo jak sobie przejrzysz wszystkie strzelone wolne Lewego w karierze, to one zawsze są z tej konkretnej, dość wąskiej strefy na boisku, blisko lewego skraju pola karnego.
12
@Tasde O nieodgwizdanym karnym na Olise już nie wspomną
0
Ktoś wie, o co koledze chodzi? Przecież Lewy nigdy nie był podstawowym wykonawcą wolnych w Barcy.
1
Mbappe dzisiaj tak:
3
Gol dyktatora, wszystko do tego prowadziło
3
Neuer dzisiaj trzyma Bayern w grze, jak od lat zresztą
0
Vinicius XDDDDD
0
Co jest, gość go szarpie i bez żółtej XD?
0
@RedKorsak To by wyjaśniało
2
@RedKorsak Pan Piłkarz Robert Lewandowski strzelał 4 gole w półfinale Realowi Mourinho, także trochę szacunku.
0
@addept Toć dobrze gra, wystawił jedną piłkę na pustą, powinien mieć asystę. A przy golu to on rozegrał do Gnabriego
0
Klasycznie ręka boża broni bramki madrytu