6

To powinno być czerwo

2

Angielscy komentatorzy już wyśmiewają dosłownie tego sędziego...

0

Robert Lewandowski był na spalonym... Po zagraniu przeciwnika? O co tu na świętego Viniciusa chodzi?

/photo/1

0

A teraz 20 sekund im uniesienie pierdzielonej flagi zajmuje, co to jest za cyrk

35

Archivo VAR krótko i konkretnie, bo tylko tak można to skomentować nie używając niecenzuralnych słów

0

Co to jest XDDD

0

Przecież to jest kpina z piłki nożnej, 6 minut varowania oczywistego nie spalonego

0

Hacko trzyma linię pół metra za najbardziej wysuniętym zawodnikiem Barcy, no k*^$%#

2

3 minuty sprawdzania spalonego. To koniec, rysują buta.

1

Szukać! Gdzieś tam musi być stopklatka ze spalonym!

1

Nie ma żadnego spalonego, cmon co oni sprawdzają

1

Jaki spalony, tam nie może być spalonego

1

Lewy asysta XD.

0

Po prostu podaj to Lewemu, japierdzielę, musi ładować z pełnej pi...

0

Te 4 bramki do odkucia, tylko nie ma już miejsca na więcej baboli w obronie.

2

Nawet Alvarez się przełamał, to koniec

0

Przesunięcie Olmo niżej zadziałało

0

O matko jedyna, co to za zmiana XDDD

0

Trzeba rozdać wędki albo będzie po meczu.

3

Czym oni tą trawę zakropili, że tak się wszyscy ślizgają?

1

Ale teraz świetny przerzut Fermina

1

Ten pressing to jak żywcem wyjęty z młodzieżówki XD.

0

Nie no, czerwa nie będzie, to byłby wałek. Ale wślizg mógł być groźny.

0

Brakuje tylko czerwa...

0

Nic się nie da napisać, taki spam

0

@partymaker Bernal nie nadaje się na ten poziom, jeszcze nie.

0

Julian Alvarez XDD. To jest to słabe Atletico, które mu nie tworzy szans, tak?

2

Nie ma środka pola, nie ma gry

0

Olmo dobrze sobie radził na pozycji Pedriego to go wziął Flick przesunął na skrzydło, no nie można tak robić...

0

Wchodzą jak w masło te podania za linię obrony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?