6

Dlaczego Rapha nie strzelał....

0

@FCB24 A o 5:0 PSG z Interem w FINALE Ligi Mistrzów to już nie wspomnieli XD

0

Masakra, co to za wejście było, dobrze że czerwa wcześniej nie zrobił

0

Muszą się nauczyć rozgrywać akcje bez Lamine Yamala, bez tego będzie cieńko.

0

@Tymoon19 Dla mnie to jest bardziej problem drużyny, w ogóle im nie podają w kluczowych sytuacjach. Jak dziewiątka ma strzelać, jak nie ma zaufania od kolegów?

0

Dobrze gra dzisiaj Ferran w rozegraniu

4

[*] kibic który dostał strzałem Raphy

0

Ale wrzutka Olmo, miodzio.

1

@majkiii Trochę szacunku dla Viniciusa, on nie potrzebuje żadnych wjazdów, by leżeć.

0

Klasycznie spalone gwiżdżemy po 20 sekundach

0

Rapha powinien to od razu uderzać

0

Do końca chciał podawać, a tu od początku trzeba było strzelać

0

Yamal... To trzeba wykorzystać

0

Yamal blisko, dobra próba

0

Zaś ten Ferran... Byłem zwolennikiem tego eksperymentu ale ostatnie miesiące miał naprawdę złe.

4

Elon Musk w 2020: Ludzie na Marsie w 2026 roku, jak się poszczęści to w 2024

Tymczasem Elon Musk w 2026:

0

@ranger3120 Ach te przypadki...

9

Gole z karnych w rozgrywkach ligowych (tylko TOP 5 lig) - wybrani zawodnicy:

Cristiano Ronaldo - 98
Lionel Messi - 60
Zlatan Ibrahimović - 58
Harry Kane - 56
Robert Lewandowski - 48
Kylian Mbappe - 35
Erling Haaland - 28
Luis Suarez - 14

2

@escarabajo Kamiński bez udziału bramkowego od listopada, pewnie niedługo trafi spowrotem na ławę. Szkoda, bo już było dobrze...

10

Za takie coś była tylko żółta? Pewne rzeczy się nie zmieniają jak widać...
https://x.com/Palpatun/status/2023332010258026763

3

Puchar już sobie można odpuścić. Gdyby nas nie zwałowali na tego gola i czerwoną to może mielibyśmy szansę. 2 bramki do odrobienia okej, ale nie 4 bramki, w sytuacji gdzie Simeone wszystko postawi na ten puchar bo na nic innego nie mają za bardzo szans.

4

Julian Alvarez 7 goli w 24 meczach La Ligi i fajnie.

0

@partymaker To ekipa z wysokiej półki, tak jest. Nie z najwyższej, ale z wysokiej. Znacznie lepsza od Villarrealu.

2

@Beztroskii Można też spojrzeć na ranking UEFA. W top 20 mamy 4 drużyny z Bundesligi i 3 z La Ligi.

Albo inny miernik, średnia wartość rynkowa drużyny - w La Lidze 274 mln, w Bundeslidze 268 mln.

Patrząc realistycznie, jedyne, co odróżnia teraz La Ligę od Bundesligi, to to, że my mamy dwóch dominatorów, a oni jednego.

0

"I mówiłem to już wcześniej - w zeszłym sezonie był dla mnie najlepszym piłkarzem, najlepszym piłkarzem na świecie, można tak powiedzieć."

Ciekawe, tyle było tu ludzi, którzy byli w stanie stwierdzić, że Raphinha to tylko liczby. Oczywiście później poszła fala w drugą stronę i teraz to Yamalowi się za bardzo obrywa.

3

"Bundesliga to liga farmerów"
Bayern: 2,59 pkt na mecz

Tymczasem obecna La Liga:
- Barcelona: 2,52 pkt na mecz
- Real: 2,5 pkt na mecz

Obiektywnie trzeba powiedzieć, że zarówno Barca jak i Real mają w tym sezonie poważne problemy. U nas głównie kadrowe - nieustanne kontuzje ważnych zawodników, u nich karuzela trenerska, ego i konflikty wewnątrz składu.

A jednak oba zespoły przez La Ligę się po prostu przejeżdżają.

1

Zieliński jaka forma, no no

2

@mekston Haaland dopiero 3 razy :) Kontuzje mu dokuczały w BVB.

4

Harry Kane w dzisiejszym meczu po raz 7 przebił granicę 25 bramek w jednym sezonie ligowym.

Jest piątym zawodnikiem, któremu udało się tego dokonać w TOP 5 ligach Europy od 1960 roku. Oprócz niego byli to:
Cristiano Ronaldo i Leo Messi (obaj po 12 razy) oraz Robert Lewandowski i Gerd Muller (obaj po 7 razy).

Blisko tego osiągnięcia jest Kylian Mbappe, który na razie zrobił to 6 razy (ma teraz na koncie 23 bramki w lidze).

0

@Stinger_ W tym momencie stawiałbym, że go pobije, albo conajmniej wyrówna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?