kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@sebasarna Wg. mnie miał jeden odcinek na poziomie peak GOT, odcinek 4. Reszta jest okej, ale to nie ta półka jednak. Jednak różnica skali robi swoje, Rycerz to opowieść krótsza, bardziej kameralna, nie ma w niej tej złożoności i wielowątkowości GOT, nie ma w niej tego bogactwa świata przedstawionego i mnogości postaci.
0
@kubilka Jest pewna różnica. Na obrony Joana Garcii mamy wpływ, bo to jest część gry na boisku. Na decyzje sędziowskie nie mamy żadnego wpływu.
19
Sędziowie, gdy Barca ma słabszy okres: 10 minut VAR'u, szukamy spalonego do skutku
Sędziowie, gdy Real Madryt ma słabszy okres:
0
@kubilka Gdyby nie błędy sędziowskie, mielibyśmy remis. Gdyby nie słaba gra naszej drużyny, moglibyśmy mieć więcej.
Jeśli takie sytuacje zdarzają się co drugi, co trzeci mecz, to trzeba o tym mówić i tyle.
11
Faul Schrodingera. Był, ale go nie było. Arbiter dobrze robi, dobrze jest, fajnie się bawimy.
6
Nawet zawodnicy Girony o tym mowią XD. Wspaniała liga. Ale tak, dalej sobie wmawiajcie, że to wszystko wina Yamala marnującego karnego i w ogóle, to my nie mamy prawa mieć gorszych okresów. Szkoda, że Real gdy miał gorszy okres, to mógł sobie strzelać gola ręką bez konsekwencji i nikt tego nie sprawdzał.
18
Pięknie to podsumował Flick, nic dodać.
4
@Herato nie ma o tym mowy
4
Powinniśmy zapłacić jakiejś ekipie sędziowskiej, by przeanalizowała wszystkie nasze spotkania w tym sezonie, prowadzone przez hiszpańskich sędziów i pójść z tym do jakiegoś sądu sportowego. Nawet jeśli byłby z tego tylko sam dym, to musimy coś zrobić.
3
Nie od dzisiaj wiadomo, że Soto Grado jest jednym z najgroźniejszych madryckich wysłanników na spółę z 2x Hernandezem i Munuerą Montero.
10
"Pedro Martín twierdzi, że stempel na nodze Koundé jest wynikiem naturalnego ciągu biegu Claudio Echeverriego, przez co faulu nie ma"
Przecież to nie ma absolutnie żadnego znaczenia XD. Nie ma czegoś takiego jak intencje w przypadku stempla.
4
Dopóki nie będzie VAR'u na życzenie trenerów, chociaż jednego na mecz, dopóty będą takie wałki.
Co z tego, że jest system, skoro promadryccy sędziowie po prostu z niego nie skorzystają?
15
Wiadomo, tutaj nie ma czasu, by sprawdzić, ale jak Barcelona strzela gola to VARujemy 10 minut, do skutku!
3
Dzisiaj wiele słów prawdy leci na La Rambli
3
Mecz w mecz jakieś wałki... Jak nie na korzyść Realu, to na naszą niekorzyść. Tak się nie da wygrać ligi.
6
KLASYK
1
Przecież tam był De Jong położony, co tu się odpierdziela?
2
NAWET TEGO NIE SPRAWDZĄ XD
0
Przecież tam był stempel XDD
0
Bez spalonego chyba :/
0
Przecież tam był spalony w pierwszym etapie akcji chyba. A jednak nie
0
Czekamy na 10 minut VAR'u. Calma, calma.
0
@Gaucho Punktowo mają jeden z najlepszych sezonów w historii, bodajże 4 najlepszy na tym etapie sezonu.
0
To nie był faul? Na pewno?
0
Lewandowski powinien wstać z ławki i mocniej dopingować swoich kolegów.
0
Ale dzisiaj masakrują naszych skrzydłowych
2
Tam musi wejść Haaland z ławki, inaczej nie da rady. Grimaldo na lewą co by skrzydło hulało, do tego dać Kevina de Bruyne i gramy, lata piłeczka.
0
@Gaucho Tylko że Olmo gra tak dobrze właśnie dlatego, że gra na pozycji Pedriego. Jak gra wyżej to zazwyczaj jedyne co wnosi do gry to bramki raz na parę spotkań.
0
@Gaucho Zgadzam się że Fermin jest bardzo nierówny, ale szczerze to nie zauważyłem, by gorzej mu się grało z Olmo i vice versa.
1
Coś jest z tym Sofascore nie tak. Jak zagrał Yamal każdy widział, straty, zwalona setka i później karny w słupek, żadnych stworzonych wielkich szans, bez udanych dryblingów i ostatecznie dostał 6.5?