1

Jeśli Harry Kane nie pobije rekordu Lewego, to nikt go nie pobije przez najbliższe 50 lat

0

Harry Kane obecnie strzela w tempie 1,17 bramki na mecz. Gdyby utrzymał ten wynik do końca sezonu, to byłby pod tym względem 10 najlepszy indywidualny sezon w historii TOP 5 lig po 1960 roku (3 w Bundeslidze).

4

Chwila chwila, kiedy Legia awansowała na 17 miejsce? Jak mogłem to przegapić...

3

@Arden Sorloth mógłby się nadać na takiego solidnego zmiennika, ciekawe ile by za niego Atletico chciało

4

@Arden Mówisz, masz.

1

@Marusek Będzie oglądany dzisiaj filmik, przekonałeś mnie tą nutką.

0

@michal2007 Bayern cały czas gra o 15 w lidze

0

@partymaker Wiesz, jednak płacisz 140 mln za gościa i nie widzisz go w klubie przez 3/4 sezonu. Ten sam case co Dembele u nas.

1

@L3OM3SSI To jest zawodowy komentator, on ma się wypowiadać poprawną polszczyzną i tyle. W ogóle to że topowy komentator w Polsce ma wadę wymowy to jest jakiś żart.

0

@tbas To rozumiem, że Vitor Roque nie był rozczarowaniem? Albo Isak za 140 mln nie jest rozczarowaniem w Liverpoolu?

0

@Arden "Niech ktoś powie, że futbol jest grą demokratyczną dla ludzi każdego wzrostu, nie trzeba mieć, pff co? Nie można mieć więcej niż 170 żeby grać najpiękniejszą odmianę piłki nożnej. "

Jeśli te zdania mają dla ciebie jakikolwiek sens składniowy, logiczny i gramatyczny to podziwiam.

1

@Filipem Flick widzi obu na treningach i na tej podstawie podejmuje decyzje.

2

@Filipem Jakby nie był gorszy od Balde, to grałby on, a nie Balde.

0

@Arden Nic nie zrozumiałem, po jakiemu on mówi

0

Cancelo póki co wielkie rozczarowanie i Flick w ogóle z niego nie korzysta.

3

@mekston Myślałem że już to ustaliliśmy że sprowadzamy Gordona. Z drugiej strony w drugiej połowie meczu już nic nie strzelił więc możliwe że się skończył.

0

@Damian11 Zanim wróci do formy minie conajmniej parę miesięcy.

0

@Kilotopy Ale gdzie zrobiłem porównanie obecnego Lewego do tamtego, bo dalej tego nie widzę? Podpowiem: nigdzie.

Nie rozumiesz mojego toku myślenia, bo sam sobie zmyśliłeś mój pogląd i go obaliłeś.

16

@Bogan Zapomniałeś o Lewandowskim "Pod względem fizycznym nie czuję, żebym musiał gonić młodych piłkarzy - to oni muszą gonić mnie"

34

Kolega nigdy nie był na La Rambli

1

Nawet za połowę tej ceny miałbym wątpliwości.

6

@norbi77 Rzecz w tym, że sędziowie nie popełniają błędów, chyba, że decyzja jest przeciw Realowi.

0

@Kilotopy Słucham? Gdzie według ciebie zrobiłem takie porównanie?

2

@Stinger_ Niemcy też od lat nie mają topowej dziewiątki

9

@gumaz Raz wyszedłem z domu, prawie dotarłem do bramy, ale uznałem że nie warto się w to bawić i świat jest nudny.

6

@BonusKiller Dryblingi i kluczowe podania? To może powinniśmy go porównywać do Yamala albo Raphinhi, co? To nie jest zadanie napastnika w piłce Flicka. On ma stać w polu karnym i kończyć akcje. Z takim Lewym Bayern Flicka w 19/20 był jedną z najlepszych drużyn w historii tego sportu.

Zresztą, odpowiedz sobie na proste pytanie. Dlaczego Guardiola wolał Haalanda od Alvareza, nawet gdy Norweg miał słabą formę?

0

@FCB24 w finale El Clasico, widzimy się tam.

0

Celta Vigo masakruje PAOK Saloniki 2-0, a hejterzy dalej będą mówić, że Tebas niszczy ligę i niemiecka lepsza.

1

@Dankho94isback Wszyscy wylądujemy

2

@Stinger_ I myk sprzedaż za 10 mln na zachód.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?