kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Jeśli Harry Kane nie pobije rekordu Lewego, to nikt go nie pobije przez najbliższe 50 lat
0
Harry Kane obecnie strzela w tempie 1,17 bramki na mecz. Gdyby utrzymał ten wynik do końca sezonu, to byłby pod tym względem 10 najlepszy indywidualny sezon w historii TOP 5 lig po 1960 roku (3 w Bundeslidze).
4
Chwila chwila, kiedy Legia awansowała na 17 miejsce? Jak mogłem to przegapić...
3
@Arden Sorloth mógłby się nadać na takiego solidnego zmiennika, ciekawe ile by za niego Atletico chciało
4
@Arden Mówisz, masz.
1
@Marusek Będzie oglądany dzisiaj filmik, przekonałeś mnie tą nutką.
0
@michal2007 Bayern cały czas gra o 15 w lidze
0
@partymaker Wiesz, jednak płacisz 140 mln za gościa i nie widzisz go w klubie przez 3/4 sezonu. Ten sam case co Dembele u nas.
1
@L3OM3SSI To jest zawodowy komentator, on ma się wypowiadać poprawną polszczyzną i tyle. W ogóle to że topowy komentator w Polsce ma wadę wymowy to jest jakiś żart.
0
@tbas To rozumiem, że Vitor Roque nie był rozczarowaniem? Albo Isak za 140 mln nie jest rozczarowaniem w Liverpoolu?
0
@Arden "Niech ktoś powie, że futbol jest grą demokratyczną dla ludzi każdego wzrostu, nie trzeba mieć, pff co? Nie można mieć więcej niż 170 żeby grać najpiękniejszą odmianę piłki nożnej. "
Jeśli te zdania mają dla ciebie jakikolwiek sens składniowy, logiczny i gramatyczny to podziwiam.
1
@Filipem Flick widzi obu na treningach i na tej podstawie podejmuje decyzje.
2
@Filipem Jakby nie był gorszy od Balde, to grałby on, a nie Balde.
0
@Arden Nic nie zrozumiałem, po jakiemu on mówi
0
Cancelo póki co wielkie rozczarowanie i Flick w ogóle z niego nie korzysta.
3
@mekston Myślałem że już to ustaliliśmy że sprowadzamy Gordona. Z drugiej strony w drugiej połowie meczu już nic nie strzelił więc możliwe że się skończył.
0
@Damian11 Zanim wróci do formy minie conajmniej parę miesięcy.
0
@Kilotopy Ale gdzie zrobiłem porównanie obecnego Lewego do tamtego, bo dalej tego nie widzę? Podpowiem: nigdzie.
Nie rozumiesz mojego toku myślenia, bo sam sobie zmyśliłeś mój pogląd i go obaliłeś.
16
@Bogan Zapomniałeś o Lewandowskim "Pod względem fizycznym nie czuję, żebym musiał gonić młodych piłkarzy - to oni muszą gonić mnie"
34
Kolega nigdy nie był na La Rambli
1
Nawet za połowę tej ceny miałbym wątpliwości.
6
@norbi77 Rzecz w tym, że sędziowie nie popełniają błędów, chyba, że decyzja jest przeciw Realowi.
0
@Kilotopy Słucham? Gdzie według ciebie zrobiłem takie porównanie?
2
@Stinger_ Niemcy też od lat nie mają topowej dziewiątki
9
@gumaz Raz wyszedłem z domu, prawie dotarłem do bramy, ale uznałem że nie warto się w to bawić i świat jest nudny.
6
@BonusKiller Dryblingi i kluczowe podania? To może powinniśmy go porównywać do Yamala albo Raphinhi, co? To nie jest zadanie napastnika w piłce Flicka. On ma stać w polu karnym i kończyć akcje. Z takim Lewym Bayern Flicka w 19/20 był jedną z najlepszych drużyn w historii tego sportu.
Zresztą, odpowiedz sobie na proste pytanie. Dlaczego Guardiola wolał Haalanda od Alvareza, nawet gdy Norweg miał słabą formę?
0
@FCB24 w finale El Clasico, widzimy się tam.
0
Celta Vigo masakruje PAOK Saloniki 2-0, a hejterzy dalej będą mówić, że Tebas niszczy ligę i niemiecka lepsza.
1
@Dankho94isback Wszyscy wylądujemy
2
@Stinger_ I myk sprzedaż za 10 mln na zachód.