karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To już mógł nie skakać
0
Macie ten filmik co ostatnio latał z nurami madryciokow?
0
Komentarz usunięty
0
Haahah gramy dalej co tam xd
0
Tam chłop nie stanął na stopie Kounde?
8
Chłop niewidomy a czyści naszych jak chce
3
Lewy bez lewej :/
0
@Technik ile karnych nie strzeliliśmy w tym sezonie a ile real?
0
Lewy wszedł na boisko?
0
@JaCules1211 i uważasz, że mamy gorszy skald niż Girona?
0
Dajcie ZP temu Garcii
0
Garcia jest niesamowity:o
1
Biedny Grado chyba nic tu nie znajdzie
2
wpier... się w plecy i zero faulu xd
0
Eh Frenkie mógł dać lepsza piłe a to taki balon leci dwa dni
0
Girona sobie wychodzi z pressingu jak chce eh eh średnio to wygląda
0
@Arden ale o to w tym chodzi, że nie wyczuje, bo się myli bramkarza
0
Wow, z ciekawości wbiłem się na stronkę Barcy żeby sprawdzić ceny biletów i serio najtańsze 250ojro?:o tak to teraz wygląda?
0
@mordini123 ale jaki karny jak to obrońca
1
@matirix20 https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2021/10/skg1cKWN4iiU5AA6.jpg
0
@Borry i to realowi
1
Komentarz usunięty
3
@Alistar74 słabo to wygląda sędziowanie przez, które właśnie różnica wynosi tylko 1pkt, nagle galacticos 7 z królem Mekembe ma najsłabszy skład xd bo tak pasuje pod narrację, daj Flickowi takie możliwości finansowe jakie mają ściery to zje i wypluje te ligę łącznie z madryckim nurkami
2
@Hosh pewnie tam dało się 7 klatek znaleźć, że spalonego nie ma ale szukali tej jednej
0
@MaziFCB mi tego nie mów, powiedz tym kiepom z varu
0
@Barceloniarz987 widziałem powtórke ze studia Eleven, co tam piłka skakała na tym gównie zwanym murawą ze stolycy to i niedziwne, że chłop się z nią minął
0
@directedbyfcb dlaczego dobra skoro Lewy jest bliżej bramki niż Cubarsi a ten bliżej niż madryciok
0
@Tasde akurat to z boiska mogło być ciężkie do interpretacji
2
@Gibbon_FCB madrycioki nie muszę nic robić by nimi być :) wierzyłem po 0-4 z PSG będę wierzył i teraz
0
@FabianekMrozek lekkie przesunięcie wtedy walentynki i rewanż chyba dzień kobiet