karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gramy jak za Kszawiego... ;)
0
Niech dają Yamalowi i niech kombinuje 1na1
0
@Hosh taaa, też oglądam, szkoda że nie ma francuskiego :((
0
Swoją drogą Balde mógłby pożyczyć zwód od Tello, na tamten niektórzy się nabierali
1
Szybko poszło dobrze przyda się goleada
0
@maroon ok to nie karnie a cywilnie, nie mówię o więzieniu a o kuratorze, grzywnie, zadośćuczynieniu
1
@MesQueUnClub96 akurat to samoyed, mam takiego w domu, one mają takie uradowane pyski zawsze nie tylko na widok właściciela, a jak masz smaczka toooo łooo panie
0
@maroon bo rodzice są prawnymi opiekunami swoich dzieci, może dlatego?
0
@pikass14 na priv wyśle Ci linka za 20pare zł :)
0
@maroon nauczyciel nie ma za bardzo wpływu na wychowanie
0
@pikass14 niecałe 30zl jakieś kosztuje Netflix na miesiąc
0
@clyde ja bym jeszcze rodziców takich wymoczków ciągnął do odpowiedzialności karnej
2
@Kamiloza91 Abidal?
1
@Kgorecki2500 ale polish chica < latino chicas < ukrainian chica
0
@Cvzx to ktory to ten najlepszy zatem?
0
@Arden mekambe porównuje się do żółwia czy to też rasizm? Ludzie często lubią Carvahala wyzywać od psów to też podchodzi pod rasizm? Definicja rasizmu chyba za bardzo się rozlazła a mówi ona o odrazie, pogardzie do człowieka o innym kolorze skóry, jeśli ktoś lubi jednego czarnoskórego zawodnika a drugim gardzi i wyzywa go od małp (bo ten jak małpa się zachowuje) to gdzie tu rasizm
0
@Kgorecki2500 a co te gówniaki to nie Polacy?
2
Dobra 3punkty, wszyscy żyją można już o tym meczu zapomnieć i patrzeć przez siebie
3
Co chłop miał meczowke na nodze
0
Ehh zamiast mieć spokojne 3-0 to jest nerwowka
1
Głupie zmiany, chyba, że Cubarsi uraz zmieniać 2 obrońców na ostatnie 5-8min to chyba średni pomysł
1
Chyba szykujemy się już pod lagi na Robercika
0
Kounde do środka a Fort prawa?
1
Cu Cu Cu Cubarsi
0
Weźcie tego placka Garcie i dajcie kogoś z juvenilu
1
El capitano zabiera asystę
0
Eric to Messi? Po całym boisku biega, lewej prawej w srodku
0
@LionelM95 to madrycka ku... Ladacznica
1
Eryczek się podsumował
0
@Technik a jak grał piach to Kszawi go trzymał cały mecz