0

Gramy jak za Kszawiego... ;)

0

Niech dają Yamalowi i niech kombinuje 1na1

0

@Hosh taaa, też oglądam, szkoda że nie ma francuskiego :((

0

Swoją drogą Balde mógłby pożyczyć zwód od Tello, na tamten niektórzy się nabierali

1

Szybko poszło dobrze przyda się goleada

0

@maroon ok to nie karnie a cywilnie, nie mówię o więzieniu a o kuratorze, grzywnie, zadośćuczynieniu

1

@MesQueUnClub96 akurat to samoyed, mam takiego w domu, one mają takie uradowane pyski zawsze nie tylko na widok właściciela, a jak masz smaczka toooo łooo panie

0

@maroon bo rodzice są prawnymi opiekunami swoich dzieci, może dlatego?

0

@pikass14 na priv wyśle Ci linka za 20pare zł :)

0

@maroon nauczyciel nie ma za bardzo wpływu na wychowanie

0

@pikass14 niecałe 30zl jakieś kosztuje Netflix na miesiąc

0

@clyde ja bym jeszcze rodziców takich wymoczków ciągnął do odpowiedzialności karnej

2

@Kamiloza91 Abidal?

1

@Kgorecki2500 ale polish chica < latino chicas < ukrainian chica

0

@Cvzx to ktory to ten najlepszy zatem?

0

@Arden mekambe porównuje się do żółwia czy to też rasizm? Ludzie często lubią Carvahala wyzywać od psów to też podchodzi pod rasizm? Definicja rasizmu chyba za bardzo się rozlazła a mówi ona o odrazie, pogardzie do człowieka o innym kolorze skóry, jeśli ktoś lubi jednego czarnoskórego zawodnika a drugim gardzi i wyzywa go od małp (bo ten jak małpa się zachowuje) to gdzie tu rasizm

0

@Kgorecki2500 a co te gówniaki to nie Polacy?

2

Dobra 3punkty, wszyscy żyją można już o tym meczu zapomnieć i patrzeć przez siebie

3

Co chłop miał meczowke na nodze

0

Ehh zamiast mieć spokojne 3-0 to jest nerwowka

1

Głupie zmiany, chyba, że Cubarsi uraz zmieniać 2 obrońców na ostatnie 5-8min to chyba średni pomysł

1

Chyba szykujemy się już pod lagi na Robercika

0

Kounde do środka a Fort prawa?

1

Cu Cu Cu Cubarsi

0

Weźcie tego placka Garcie i dajcie kogoś z juvenilu

1

El capitano zabiera asystę

0

Eric to Messi? Po całym boisku biega, lewej prawej w srodku

0

@LionelM95 to madrycka ku... Ladacznica

1

Eryczek się podsumował

0

@Technik a jak grał piach to Kszawi go trzymał cały mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?