karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To niezły różny
0
@plastek87 spalony
2
Ojojoj Pedriczek taki technik coś takiego zwalić, no nie przystoi
0
W którym momencie był spalony
1
Komentarz usunięty
0
@maroon do ortopedy kostkę trochę podkręciłem
0
@maroon ja z chęcią na drugą zmianę wpadnę :))
0
@Pnog37 spokojnie Anka wraca do bachaty
1
@DonCarletto bo była najpiękniejszą Polką mi tam tyle wystarczy by po niej "płakać" szczególnie jak pomyślę, że teraz jakieś Waniewy się uznaje za piekne i uzdolnione (sic!)
2
@KrychaFCB chłopa co poskładało xd taka sama pi### jak jego oponent
0
@Marian_Pazdzioch eeech serio? A ostatnio wspominałem, że Anka się uspokoiła i nie wrzuca nic z ciapakami to i Robercik lepiej gra, no to pograne...
1
@Kgorecki2500 ja kiedyś zamówiłem picke do strip klubu, bo było fchui późno i mało ludzi i sobie na legalu siedziałem, jadłem pepperoni i popijałem piwkiem i gadałem z paniami kurkami, ahh piękne czasy
0
@Mario96w mi piżmo całe życie się podoba czy byłem smarkiem czy jak jestem starym dziadem
1
@Kgorecki2500 jezusku dobrze, że za małolata mogłem jarać szlugi-gumy :)) ale dopiero jak spróbowałem prawdziwych (w wieku 12-13lat) dowiedziałem się jakie to gówno
0
@tristan87 szkoda tego Monaco, remis by tu dawał top8 już
1
@Kengo przeczytane głosem lotka:))
1
@Kapitan hawk poebaes pierwszą okładkę
4
A my mamy wyjazdy do Dortmundu i Lizbony, ajaj będzie piekielnie ciężko
0
@rayan_7 oby :)
0
Kurde pospieszyłem się z tą stówka na prześcieradła kursik na początku połowy tylko 4 coś był teraz już 12
4
@Linnox Hallandzik niestety zaraz wbije 50bramek i będzie miał ok. 1.0 ratio
1
@agaFCB ja jestem z tak zwanego chłodnego chowu i uwielbiam jak w mieszkaniu są niskie temperatury a to mam wyziębione przez psa z Syberii, który wiecznie siedzi na balkonie, jak jest już za zimno (jak teraz) to grubsze skarpetki i koc na łeb do spania :))
0
Czy młody tam murzynowi nogę ręką przestawił? Xdd
0
Milimetry tam decydowały
3
Casado po 90min więcej zapieprza niz Holender świeżutki
0
Yamalek wku##ony na zmianę
0
@Messi96_96 Hansi wie, że zaraz wróci Okno i przyspawa rekina do ławki
0
W sumie ciekawe jakby Messi chodził w tej ekipie, przeszkadzać raczej nie powinien
1
Podoba mi się mental Raphy biega, walczy oddał strzał, zjebał, wali w ziemię ze złości ale po chwili przeprasza Yamala że nie podał, w pierwszej połowie faulowali naszego wonder boya to też poleciał pacyfikować oponenta, ta opaska powinna zostać na dłużej
3
Ajajaj Pedri nie ma liczb... lewy właśnie jedna piękna asystę zabrał