0

To niezły różny

0

@plastek87 spalony

2

Ojojoj Pedriczek taki technik coś takiego zwalić, no nie przystoi

0

W którym momencie był spalony

1

Komentarz usunięty

0

@maroon do ortopedy kostkę trochę podkręciłem

0

@maroon ja z chęcią na drugą zmianę wpadnę :))

0

@Pnog37 spokojnie Anka wraca do bachaty

1

@DonCarletto bo była najpiękniejszą Polką mi tam tyle wystarczy by po niej "płakać" szczególnie jak pomyślę, że teraz jakieś Waniewy się uznaje za piekne i uzdolnione (sic!)

2

@KrychaFCB chłopa co poskładało xd taka sama pi### jak jego oponent

0

@Marian_Pazdzioch eeech serio? A ostatnio wspominałem, że Anka się uspokoiła i nie wrzuca nic z ciapakami to i Robercik lepiej gra, no to pograne...

1

@Kgorecki2500 ja kiedyś zamówiłem picke do strip klubu, bo było fchui późno i mało ludzi i sobie na legalu siedziałem, jadłem pepperoni i popijałem piwkiem i gadałem z paniami kurkami, ahh piękne czasy

0

@Mario96w mi piżmo całe życie się podoba czy byłem smarkiem czy jak jestem starym dziadem

1

@Kgorecki2500 jezusku dobrze, że za małolata mogłem jarać szlugi-gumy :)) ale dopiero jak spróbowałem prawdziwych (w wieku 12-13lat) dowiedziałem się jakie to gówno

0

@tristan87 szkoda tego Monaco, remis by tu dawał top8 już

1

@Kengo przeczytane głosem lotka:))

1

@Kapitan hawk poebaes pierwszą okładkę

4

A my mamy wyjazdy do Dortmundu i Lizbony, ajaj będzie piekielnie ciężko

0

@rayan_7 oby :)

0

Kurde pospieszyłem się z tą stówka na prześcieradła kursik na początku połowy tylko 4 coś był teraz już 12

4

@Linnox Hallandzik niestety zaraz wbije 50bramek i będzie miał ok. 1.0 ratio

1

@agaFCB ja jestem z tak zwanego chłodnego chowu i uwielbiam jak w mieszkaniu są niskie temperatury a to mam wyziębione przez psa z Syberii, który wiecznie siedzi na balkonie, jak jest już za zimno (jak teraz) to grubsze skarpetki i koc na łeb do spania :))

0

Czy młody tam murzynowi nogę ręką przestawił? Xdd

0

Milimetry tam decydowały

3

Casado po 90min więcej zapieprza niz Holender świeżutki

0

Yamalek wku##ony na zmianę

0

@Messi96_96 Hansi wie, że zaraz wróci Okno i przyspawa rekina do ławki

0

W sumie ciekawe jakby Messi chodził w tej ekipie, przeszkadzać raczej nie powinien

1

Podoba mi się mental Raphy biega, walczy oddał strzał, zjebał, wali w ziemię ze złości ale po chwili przeprasza Yamala że nie podał, w pierwszej połowie faulowali naszego wonder boya to też poleciał pacyfikować oponenta, ta opaska powinna zostać na dłużej

3

Ajajaj Pedri nie ma liczb... lewy właśnie jedna piękna asystę zabrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?