karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wawrzyn1 ustawiony? To jest kontra tu nie ma czegoś takiego jak ustawienie, decydują sekundy, detale, próbował wyprzedzić i zabrakło centymetrów żeby to wybił na róg, nie oceniam całego meczu ani jak słabym zawodnikiem jest ogólnie ale to jest sytuacja "na styku" interweniowałby dobrze i byłby kozakiem, niestety wpadła więc wiesza się na nim psy, moim zdaniem niesłusznie, z perspektywy fotela z harnasiem w ręku zawsze łatwo oceniać
7
Serio ktoś obwinia Bednarka tutaj? Mógł nie zrobić nic i tak byłby gol, starał się przeciąć na wślizgu podanie na pustaka, samobój jest w to wkalkulowany
0
A ten dalej amatorom tylko strzela
0
@Xaviball milion zł to było 100zł, i w sklepiku szkolnym jak miałeś 20 000 (teraz 2zl) to byłeś królem życia
10
No to lecimy zawczasu #IniestaOut
0
Jak wściekły byk! Jak Tommy Lee Jones w ściganym!!
0
@Chucky akurat od lewicy ciężko nie być bardziej inteligentnym, więc nie jest to wielki wyznacznik
0
@Hosh no no i co tam wyczytałeś z tych "psów" jestem bardzo ciekaw, prócz tego, że mam mało szacunku do policji
0
@Hosh oho było trzeba mówić, że odnosimy się tylko do sytuacji gdy znana osoba stwarza zagrożenie na drodze, przepraszam, że tak uogólniłem pan wypowiedź
0
@Hosh ale ja przekładam Twoje żądania na normalną sytuację z drogi, skoro mówisz, że bogaci ludzie moja więcej płacić za łamanie prawa
Masz konkretne kary za konkretne przewinienia, zatrzymuje cię policja i co dajesz oświadczenie majątkowe psom, żeby wiedziały na ile mandat wystawić?
0
@Hosh czyli jakby przekroczyła po prostu prędkość o 19km/h to wtedy zamiast 200zl powinna zapłacić 2000zl bo jest bogata?
1
@Hosh oho grzywna adekwatna do majątku, co jeszcze? Wyższe podatki dla bogatszych? Wstrzymaj kucyki Robin Hoodzie
4
@Toretto no te przepisy jakiś debil wymyślił, kiedyś się grzecznie stało i czekało aż samochody przejadą, teraz ludzie wbijają bez zastanowienia bo MAM PIERWSZEŃSTWO to idę, i teraz idzie najgorszy okres szarówka, mżawki, ograniczona widoczność, ludzie z kapturami na łbach
2
@IronSanHybrid wiem o tym doskonale i przy sztejku zużywam pół kostki ale np do ziemniaczków super sprawa, włączasz i samo sie robi :))
2
@IronSanHybrid nie wiem jaki nacisk stawiasz na zdrowe jedzenie ale polecam airfrayera zawsze to mniej smażonego tłuszczu
0
Święcicki jest madryciokiem, barceloniarzem czy neutral?
1
@Arden ciekawe co w tej głowie się dzieje, że on tu jeszcze ma pretensje
0
@priest9999 gdzie jest taki przepis? Dwa razy w okręgówce miałem przypadek że typ w ataku celowo dotyka piłkę ręką wręcz jak w siatkówce i w dwóch przypadkach (dwa różne mecze) żadnej kartki chociaż się wyklocalem z sędzią, że to celowe zagranie i chęć oszukania
1
@FcPortoFan1999 w wannie weźmiesz szybki prysznic natomiast pod prysznicem nie zrobisz sobie długiej chillowej kąpieli
1
@esem91 inicjatywa fajna ale widać, że dla niektórych z tych słodzików to duży stres ://
1
@Kgorecki2500 ojoj ale chamska:|
0
Penalti w gran Derbi
0
@Hosh najlepsze jest to, że widać, że jest tragiczny a i tak gra na zero :p
0
Haha co nam spalony broni dziś
1
Szkoda, że nie mają Peni na bramce już by było 5
0
Aj Ansu blisko brameczki
1
Haha dobrze że na aut tego nie wybił
0
Ale brzydki szarpany mecz się zrobił
0
Hahaha on to piąstkował xdd
3
Ale irytuje to puszczanie metrowych spalonych