karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No murzyny się bija słabszy przegrał a ten gwiżdże coo jest?!
1
@MesQueUnClub_87 prawie prawie
0
Ale pasik farbowańca
0
@kuz czy ja wiem? Przez kilkanaście minut Bayern piłki nie powąchał a na trybunach niosło się Ole to właśnie jest dna Barcelony
0
Czyli Nijaki wychodzi na Real?
1
@MesQueUnClub96 ja tak miałem przy 2-0 kiedy wbiliśmy za Pepa Realowi manite
0
Dobra możeeee za dużo się pastwimy nad de Jongiem aleee jak się widzi zapieprzajacych maluchow w środku i porówna się do tego "waleczność" Holendra to troche ciężko o nim coś dobrego powiedzieć
0
O było pół kółeczka i cyk do tyłu
0
Holenderska księżniczka dotknęła piłkę?
0
@kuz ale spalony twardy
0
Noja puścił każdy strzał w bramkę :))
1
Ten Balde to już nawet nie jest szybki
0
Ojezu kogo on wprowadza
1
Jaka ławka wchodzi:o wow z nazwisk trochę jakości jest
1
Dobra jebać bycie hetero siadaj mi na mordzie
0
Za kogo chcecie żeby Olmo wszedł?
2
Czysto przecież Casado!!!
2
@Matt_i1992 wiele za uszami miał Kszawi ale za trzymanie chłopaka w piwnicy to się należy wielkim dildos między poslady
0
Kurwaaaaa aaaaaaaa
Przepraszam poniosło mnie, gdzie moje tabletki na nadciśnienie
0
@noface za kogo?
0
Próbują coś wyjść z presu a Inigo jeeeeb z laczka w aut xdd ale i tak go lubię
0
@Jakchcesz no sranie było i to grube przez 15min ale się ogarnęli
0
Gramy gramy tak jest! Uff bałem się że to odepchnięcie będzie faulem
1
No oby tego odepchnięcia Fermina tam jako faul nie zakwalifikowali
2
Lewy jak szmatą tam typem rzucił xddd
2
Co tam Angolu zderzenie z potężnym POLAKIEM i płaczesz?
0
Ile ten chińczyk ma lat? Wygląda na 40 a i tak nasz murzynek nie wygrał z nim pojedynku biegowego
0
@draxidox meh, dopiero w finale przy 0-1
0
Aaaaaajajajajj dlaczego to się nie wślizgnelo
13
Może i Balde nie robi nic w ofensywie ale za to po stracie nie ma go w obronie