2

No murzyny się bija słabszy przegrał a ten gwiżdże coo jest?!

1

@MesQueUnClub_87 prawie prawie

0

Ale pasik farbowańca

0

@kuz czy ja wiem? Przez kilkanaście minut Bayern piłki nie powąchał a na trybunach niosło się Ole to właśnie jest dna Barcelony

0

Czyli Nijaki wychodzi na Real?

1

@MesQueUnClub96 ja tak miałem przy 2-0 kiedy wbiliśmy za Pepa Realowi manite

0

Dobra możeeee za dużo się pastwimy nad de Jongiem aleee jak się widzi zapieprzajacych maluchow w środku i porówna się do tego "waleczność" Holendra to troche ciężko o nim coś dobrego powiedzieć

0

O było pół kółeczka i cyk do tyłu

0

Holenderska księżniczka dotknęła piłkę?

0

@kuz ale spalony twardy

0

Noja puścił każdy strzał w bramkę :))

1

Ten Balde to już nawet nie jest szybki

0

Ojezu kogo on wprowadza

1

Jaka ławka wchodzi:o wow z nazwisk trochę jakości jest

1

Dobra jebać bycie hetero siadaj mi na mordzie

0

Za kogo chcecie żeby Olmo wszedł?

2

Czysto przecież Casado!!!

2

@Matt_i1992 wiele za uszami miał Kszawi ale za trzymanie chłopaka w piwnicy to się należy wielkim dildos między poslady

0

Kurwaaaaa aaaaaaaa

Przepraszam poniosło mnie, gdzie moje tabletki na nadciśnienie

0

@noface za kogo?

0

Próbują coś wyjść z presu a Inigo jeeeeb z laczka w aut xdd ale i tak go lubię

0

@Jakchcesz no sranie było i to grube przez 15min ale się ogarnęli

0

Gramy gramy tak jest! Uff bałem się że to odepchnięcie będzie faulem

1

No oby tego odepchnięcia Fermina tam jako faul nie zakwalifikowali

2

Lewy jak szmatą tam typem rzucił xddd

2

Co tam Angolu zderzenie z potężnym POLAKIEM i płaczesz?

0

Ile ten chińczyk ma lat? Wygląda na 40 a i tak nasz murzynek nie wygrał z nim pojedynku biegowego

0

@draxidox meh, dopiero w finale przy 0-1

0

Aaaaaajajajajj dlaczego to się nie wślizgnelo

13

Może i Balde nie robi nic w ofensywie ale za to po stracie nie ma go w obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?