karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlaczego ten Eric jest tak wysoko chłop ma zerową kreatywność
4
Kounde to czołg, żeby wrócił Araujo i też był w takiej formie to obronę mamy naprawdę solidną
0
Ej jak się czyta Yamal oglądam po hiszpańsku i mówią takie Szamal
0
@Overmarsinho89 chłopu zabrać szybkość i nie ma nic :/
0
No oczywiście, że bez kartki
0
Ale co Inigo wjechał w typa xd
1
Lewizna dobrze wszedł w ten sezon
0
Ależ potężnie zbudowany Yamal tam faulował huhu
0
@PatrykBarca w bród
1
@macio_944 ja dziękuję, że kiedy zacząłem się interesować piłką El Fenomeno nosił trykot blaugrana ❤️
0
@Gibbon_FCB trzeba być wielce naiwnym, żeby myśleć, że mekambe będzie strzelał tylko z karnych, bądź co bądź posiada skille na najwyższym poziomie
3
@AmigoBlancos szkoda, że ten Var to cudownie działa lub nie działa (w zależności od sytuacji) tylko w meczach realu
0
@abram3k *Dembele wytrzeszcza oczy*
0
Jak lewy po hiszpańsku leci
2
@Kapitan hawk zaraz będzie Gavi
1
92minuta a Rapha zapierdala na sprincie w pressingu, to jest ten mental
0
Yamal weź zejdź z boiska już
1
Dawaj Rapha na dziurę ich tam, żółte pizdeczki
3
No i właśnie dlatego powinien zejść, frustraci zaraz go połamią
1
Co za pass wonderkida :o
2
El capitano wbija manitke, pięknie
3
Yamala to mógłby zdjąć, nie daje dziś tyle co zwykle a odpoczynek by się przydal
0
@abram3k prócz tym, że wygrywamy
0
Rapha dawaj to szybciej i lecimy w drugą stronę, szalony mecz
0
Ehhh ten mecz mógłby byc już zamknięty
0
Jak to nie będzie karny to jest gruby skandal
2
Pewnie przeciętny kibic piłkarski nie ma pojęcia co to za ludzie weszli na boisko :p
0
Pedri jest jakiś slow-mo
0
Ile dziś jest niewymuszonych start to masakra
0
@masa11 Tore to samo