1

Dlaczego ten Eric jest tak wysoko chłop ma zerową kreatywność

4

Kounde to czołg, żeby wrócił Araujo i też był w takiej formie to obronę mamy naprawdę solidną

0

Ej jak się czyta Yamal oglądam po hiszpańsku i mówią takie Szamal

0

@Overmarsinho89 chłopu zabrać szybkość i nie ma nic :/

0

No oczywiście, że bez kartki

0

Ale co Inigo wjechał w typa xd

1

Lewizna dobrze wszedł w ten sezon

0

Ależ potężnie zbudowany Yamal tam faulował huhu

0

@PatrykBarca w bród

1

@macio_944 ja dziękuję, że kiedy zacząłem się interesować piłką El Fenomeno nosił trykot blaugrana ❤️

0

@Gibbon_FCB trzeba być wielce naiwnym, żeby myśleć, że mekambe będzie strzelał tylko z karnych, bądź co bądź posiada skille na najwyższym poziomie

3

@AmigoBlancos szkoda, że ten Var to cudownie działa lub nie działa (w zależności od sytuacji) tylko w meczach realu

0

@abram3k *Dembele wytrzeszcza oczy*

0

Jak lewy po hiszpańsku leci

2

@Kapitan hawk zaraz będzie Gavi

1

92minuta a Rapha zapierdala na sprincie w pressingu, to jest ten mental

0

Yamal weź zejdź z boiska już

1

Dawaj Rapha na dziurę ich tam, żółte pizdeczki

3

No i właśnie dlatego powinien zejść, frustraci zaraz go połamią

1

Co za pass wonderkida :o

2

El capitano wbija manitke, pięknie

3

Yamala to mógłby zdjąć, nie daje dziś tyle co zwykle a odpoczynek by się przydal

0

@abram3k prócz tym, że wygrywamy

0

Rapha dawaj to szybciej i lecimy w drugą stronę, szalony mecz

0

Ehhh ten mecz mógłby byc już zamknięty

0

Jak to nie będzie karny to jest gruby skandal

2

Pewnie przeciętny kibic piłkarski nie ma pojęcia co to za ludzie weszli na boisko :p

0

Pedri jest jakiś slow-mo

0

Ile dziś jest niewymuszonych start to masakra

0

@masa11 Tore to samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?