3

@wielofish Ja jak będę przy kompie to wyślę Ci na priva statystyki z poprzedniego sezonu, ciekawie to wygląda w niektórych przypadkach
P.S. miałem zamiar wklejać te moje obliczenia ale skoro Redakcja do tego wróciła to nie będę musiał. W tym sezonie trochę to rozbudowałem tzn zliczam mecze od początku, wejścia z ławki i minuty.

2

@wielofish To jest tylko statystyka, bo jak ocenić czy podanie było wystarczająco ważne? Czasami jest tak że asysta drugiego stopnia jest dużo ładniejsza i ważniejsza niż asysta i gol, czasami tak nie jest. Tu po prostu zaliczamy przedostatnie podanie jakie by ono nie było.
Ja prowadziłem sam taką statystykę w poprzednim sezonie i czasem ją tu wrzucałem. Okazuje się że Pedri na którego niektórzy narzekali że nie miał liczb miał ty asyst drugiego stopnia grubo ponad 20 (musiałbym sprawdzić) więc to pokazuje jak jest ważny.
Nie ma znaczenia jakie jest podanie, te asysty pokazują jak często zawodnik bierze udział w akcji bramkowej.

21

No ciekawe podejście, oby pokazał że zasługuje.

0

@Senyer Jak mówił klasyk są kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyka.

0

@Messner Jak mogą być skoro nie wiadomo na jaki stadion? :)

0

@bartekvisca Prawdopodobnie nie czuł nic bo albo zorientował się w ostatnim ułamku sekundy albo przyćmiło Go na chwilę przeciążenie.

1

Nie wiem czy to nie będzie przełomowy rok, chyba się przelało wszystkim.

0

A co tam słychać u Gaviego?

0

Były jakieś wiadomości o Gavim?

0

@Who_you_mam Przy tym wieloletnim bagnie, przy wymysłach Tebasa, bez dźwigni, bez stadionu i bez sprzedaży piłkarzy to tak, jest to duży sukces.

3

No i wujek Laporta ogarnął rejestracje, bez dźwigni, bez Camp Nou, bez 1:1.

1

W przyszłym sezonie i tak ktoś z trójki Fermin, Gavi, Casado będzie musiał odejść

8

Taki Akanji za 2+15 mln to fajna opcja na uzupełnienie składu

0

@FiscaelBarca Chodziło mi bardziej o to jak bardzo po nim zapłaczą

8

Niech dają po 300 za każdą niedzielę a chłopy niech robią, opłaca się.

1

Ciekawe jak słono zapłaci PSG za odejście Donnatummy, chłop im wygrał LM.

0

@TAN Ju ż przestańcie wreszcie opowiadać głupoty i demonizować te tourne. Jakoś zawsze wszyscy jeździli i jeżdzą. Idąc tym tokiem wszyscy uczestnicy KMŚ powinni się rozsypać. W poprzednim sezo ie też byliśmy na wyjazdach a jakoś udało się wygrywać.

5

Już widzę sędziego jakch chodzi do piłkarzy i wszystkim opowiada że się pomylił

0

@zdrastfujcie Za to drugie wejście absolutnie nie dałbym karnego. W pierwszym momencie też tak myślałem bo widać było że gość nie jest zainteresowany piłką ale w powtórce to zwykłe wejście ciałem, nie przesadzajmy. Za to pierwszy karny dla mnie w 200% słuszny i nie wiem jak ktoś może mieć wątpliwości bo jak tam nie było faulu to albo ja jestem ślepy albo głupi…

0

@torondirn Cała drużyna jest bez formy bo nawet Pedri zagrał słabo. Myślę że Flick im dowalił porządnie w presezonie, do tego boisko i dobra dyspozycja przeciwnika. Z resztą z Rayo zawsze gra się ciężko na ich stadionie.

0

6. Świetny mecz sędziego. Bardzi rzadko się to zdarza w Hiszpanii ale gość chyba ani razu nie podjął złej decyzji.

3

@szela1899 Nieno Wojtek z Benfiką też dał radę

0

Niebezpiecznie to kolano się wygięło

0

Mam nadzieję że nie zapeszę ale świetny mecz sędziego do tej pory

0

Niech On w końcu tego Olmo zdejmie bo nam zaraz mecz zawali

3

@Cyzix Chłop trafia Yamala w kolano nogi postawnej, zabiera tą nogę powodując upadek. Serio, czy może być coś bardziej ewidentnego?

0

Mam nadzieję że Olmo nie wyjdzie na drugą połowę

1

Na fioletowej wylew oczywiście. Ja nie wiem co by musiał zrobić obrońca żeby kibice Realu uznali że Barcelonie należał się karny.

6

Ileż to było krzyku i lamentu że oddajemy tego wspaniałego obrońcę za marne pieniądze…

11

@voronkoZZZ Najlepiej obu na raz będziemy mieli przewagę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?