kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzieś mi mignął news że Liverpool chce zapferować 100 mln za Fermina i Christensena. Bralibyście?
4
Wczorajsze karne nie miały nic wspólnego ze szczęściem i z pechem, były strzelane tak fatalnie że byle trampkarze by je z Hiszpanią wygrali.
3
Czy tylko ja mam wrażenie że nawet ja bym lepiej te karne strzelał?
0
@Nightraider Właśnie taka postawa zaprowadziła nas na skraj przepaści na którym byliśmy. Niezależnie od postawy ter Stegena przyznasz chyba że w ostatnich 5 latach zagrał jeden świetny sezon a w pozostałych był po prostu słaby. Poprzedni sezon stracił cały, teraz twierdził że jest naszym najlepszym bramkarzem po czym postanowił przejść operację po której będzie pauzował kolejne pół sezonu. Naprawdę chcesz skazać tak wielki klub jak Barcelona na granie kolejnego sezonu bez bramkarza? Kupiliśmy najlepszego bramkarza ligi w okazyjnej cenie, co w tym złego? To że nasz Mats się obraził to tylko jego złe zachowanie, nie ma żadnego prawa na jakieś pretensje bo jest po prostu słaby.
1
Czy tam świeci słońce a oni dalej czekają czy ja ku… śnię?
0
Spokojnie, zaraz zrobi się za ciemno i tyle z tego będzie.
0
Przydałby sie tam taki Kubica żeby wsiadł do auta i pokazał tym pi*dom jak się jeździ w deszczu jedną ręką
0
Ja tego nie rozumiem. Ogłośmy że pizdeczki które się boją zostają w boxie a ci którzy umieją jeździć się ścigają. Zostanie Max, Hamilton, Alonso i paru innych. Reszta sobie posiedzi w ciepłym garażu i wszyscy będą zadowoleni. Przecież to jest kpina ze wszystkich.
1
Gdy czujesz się niepotrzebny pomyśl że w Formule 1 są dostępne opony full wet
4
Ja bym proponował żeby FIA w ogóle wprowadziła tylko suche wyścigi. To jest jakaś parodia i absurd.
3
Ciekawe czy u nas zostanie czy pójdzie na wypożyczenie. Gdyby nie kontuzja mógłby być w zupełnie innym miejscu
2
A jakiś plan na Rashforda jest?
15
Przypadek Romeu pokazuje jak wiele w piłce znaczy głowa. Przychodził jako szef i gwiazda rewelacji ligi, u nas grał tragicznie chociaż trzeba przyznać że w kilku meczach złapał kontakt z de Jongiem i wtedy wyglądał całkiem nieźle. Poza tymi kilkoma meczami strach Mu było piłkę oddać żeby coś nie odwalił. Teraz jest wrakiem piłkarza, nawet powrót do Girony nie pomógł.
0
Nie wiem dlaczego mówimy o jakimś odbieraniu. Kapitanowie są wyznaczani co rok, już abstrahując od tego czy lubimy MATSa czy nie, gość znowu wypada na pół sezonu. Co nam z kapitana który i tak nie gra?
1
@LinekMichal Myślisz że serio Laporta musiał takie coś wypuścić? Założe się że jakby zrobić ankietę wśród kibiców to pewnie z 90% chciałoby zmiany kapitana.
2
MATS zawsze marzył o mistrzostwach świata a teraz je odpuszcza. I to dla kasy. I to jest bardzo dziwne bo dużo większą kasę wyciągnąłby z Arabii ale tam iść nie chce. Dziwne zachowanie.
10
A co mają do tego agenci że tak zapytam? Przecież teraz to sprawa między Barcą a Tebasem.
1
Dobrze że Tebas tak dba o finanse klubów La Liga. Jeszcze sezon dwa i my też będziemy robić takie transfery.
1
Co to się dzieje z tym Atletico? Ja rozumiem że zarobili na KMŚ ale wydali już dużo więcej.
13
Niestety wszystkich mieć w składzie nie można. Ważne żeby zapewnić sobie opcje na przyszłość i niech próbuje gdzieś indziej.
3
@reakwon @mmaciass Demokracja jest bardzo zła tylko ciężko wymyślić coś lepszego. Wygrywa nie ten który jest lepszy tylko ten co celniej kłamie. Dość powiedzieć że polscy wyborcy przez ostatnie 3 wybory prezydenckie 2 razy wybrali debila a raz kibola...
0
@RoberDzik Jakie jest lepsze? Fakt jest taki że Mbappe i TAA na pewno ciągną grubą kasę za „darmowe” przejście. Pytanie tylko jak dużą
1
@Lisek Nie wiem dlaczego myślałem że do końca miały rosnąć... to kolejne 13 mln oszczędności na płacach a my dalej nie możemy rejestrować. Cyrk.
2
@Criss18Barca Byli przeciwko (i ja też byłem) budowaniu tego muru bez przetargu, przez wybranego przez PiS wykonawcę. Skasował za to gigantyczną kasę bez żadnej kontroli. Dopiero z czasem wyszło jaki to jest bubel który można pokonać zwykłym lewarkiem samochodowym albo podkopać saperką. Kolejne złodziejstwo tych pisowskich bandytów, ciekawe kto ile za to wziął na boku.
0
Tak sobie zerknąłem na Capology.com żeby zobaczyć jak wyglądają "darmowe" transfery Realu. I taki np Mbappe poza najwyższym kontraktem w klubie kasuje dodatkowe 40 mln brutto za sezon, czyli przez 5 lat Real zapłaci Mu jakieś 160 dodatkowych milionów brutto. TAA któy też przyszedł za darmo dostaje 15 mln za sezon czyli przez 6 lat kontraktu skasuje dodatkowo 90 mln.
Ale też zauważyłem ciekawostkę u nas, w poprzednim sezonie Lewy miał wpisane 33 mln pensji brutto, teraz ma wpisane 20,8. Coś mnie ominęło?
0
@Patryk1899 Fort to niech idzie na wypożyczenie i zagra solidny sezon to pogadamy. Trzymanie Go na ławce żeby zagrał 15 minut w co trzecim meczu tylko niszcze jego karierę.
0
Jak myślicie, będzie jakieś zaskoczenie jeszcze w tym okienku u nas? Kasa z Nico jest, gorzej z rejestracjami.
0
@ricardo0705 Mimo wszystko chyba ciężko powiedzieć o 27-latku że jest wypalony
0
Real Go nie puści za mniej niż 80 mln więc raczej nie sądzę
0
Mam tylko nadzieję że wynegocjowali jakąś rozsądną opcję odkupu. Jak chłop się pokaże z dobrej strony to możemy jeszcze zarobić na tej zabawie.