kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barceloniak_radom Ale ja nie zamierzam niczego udowadniać bo wiem że Realowi nic nie grozi. Ten przepis jest po to żeby drużyny mogły okazjonalnie korzystać z piłkarzy na co dzień grających w rezerwach. Real zawodnika który nigdy w rezerwach nie grał/nie gra i nie będzie grał wpisał tam czym nagina przepisy. My też kiedyś przepisaliśmy Gaviego do drużyny rezerw i nikt nie protestował (tyle że Gavi o ile się nie mylę faktycznie w rezerwach wtedy grał - niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę). A co do Olmo to prawo nie działa wstecz, czyli jak ktoś to oprotestuje to zarówno w przypadku Olmo jak i Mastantuono będzie to dotyczyło tylko tego jednego meczu.
I żeby nie było, nie uważam że Real powinien zostać ukarany walkowerem, mają miejsce w budżecie a w kadrze mają 25 zawodników. Tyle że z reguły nr 25 jest zarezerwowany dla bramkarza, oni mają 2 bramkarzy a nie mogli dać Mastantuono numeru 25 więc wpisali Go do rezerw.
2
@ojWojtek Wiesz, jest wiele martwych przepisów. Real dobrze wie że nic im nie grozi dlatego nie wysyłają.
4
@ojWojtek Był o tym spory atykuł na fioletowej. Teoretycznie można zawodnika z rezerw wystawiać w pierwszej drużynie ale jest też zapis o celowym omijaniu przepisów. Mastantuono został zarejestrowany w drużynie rezerw a nie odbył z nimi nawet jednego treningu, nie mówiąc już o meczu. Oczywiście prędzej piekło zamarznie niż Realowi La Liga zrobi krzywdę ale tu właśnie mamy książkowy przykład takiego obejścia przepisów.
1
Jeżeli ktoś liczył na to że Atletico włączy się do walki o mistrzostwo to już może przestać. I to przy tak słabych rywalach.
16
Przy pieniądzach jakie kluby angielskie wydają na przeciętnych no-namów ta oferta jest brakiem szacunku
0
@tomfor85 Musisz się zapisać do Penyi, jest fcbp, jest w Łodzi, jest w Krakowie i nie wiem gdzie jeszcze. Po tym jak już będziesz oficjalnie trzeba wejść na stronę Barcy i tam jest cała procedura. Od tego sezonu wprowadzili zasadę że trzeba być minimum pół roku, bez tego nie ma szans na mecz wyjazdowy oczywiście w sektorze gości. Zawsze możesz też próbować kupić bilet normalnie na stadionie ale marne szanse że to się uda.
2
@tomfor85 Na pewno będą, tylko musisz być w Penyi przynajmniej pół roku i zarejestrować się na stronie Barcelony
Edit: i liczyć na to że Cię wylosują…
2
Uspokójcie się wszyscy, nic jeszcze nie wiadomo. Panikujecie jakby znowu poszły więzadła a to już by wiedziali. Trzeba spokojnie poczekać.
0
Szczęście w nieszczęściu że Gavi złapał kontuzję teraz z nie za tydzień. Jak się okaże że to coś poważnego to temat transferu Fermina jest zakończony.
2
@Piana90000 Ale spokojnie, widzę że się podekscytowałeś za bardzo. Po pierwsze nigdzie nie napisałem że cenię Gaviego wyżej niż Fermina. Po drugie porównywanie ich statystyk to tak jakbyś porównał de Jonga do Raphinhi. Pokazałem tylko że stereotyp Gaviego łapiącego głupie kartki to bzdura bo ma ich tyle samo co Fermin.
Gavi miał świetny sezon przed kontuzją, w poprzednim dochodził do formy. Teraz miał dobry presezon, ostatnio dał dobrą zmianę z Levante. Oby to nie było nic poważnego.
2
@Piana90000 Rzeczywiście Gavi to prawdziwy rzeźnik. W poprzednim sezonie 42 mecze, 1688 minut, 6 żółtych kartek, 0 czerwonych. Fermin 46 meczów, 2039 minut, 6 żółtych kartek, 1 czerwona. Gavi brutal, Fermin aniołek.
5
Nie wiem na ile ma to znaczenie ale jest jedna sprawa o której się nie mówi: konflikt Fermina z Gavim. Tam było coś grubego i może wpłynąć na ostateczną decyzję.
Myślę że wszyscy trochę przesadzacie, piłkarze muszą przychodzić i odchodzić. Jeżeli wyciągniemy za Fermina dobrą kasę to może uda się jeszcze na ostatniej prostej ściągnąć choćby jakiegoś doświadczonego obrońcę.
Moim zdaniem w całej tej sytuacji klub zachowuje się dobrze, nie ma żadnego wypychania, siedzą cicho.
0
@barca4life Z drugiego koszyka mogliśmy trafić Arsenal i np Benfikę albo Juventus, z trzeciego Tottenham i Napoli. Mamy Frankfurt, Bruggię, Olimpiakos u siebie i Slavię.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@barcelonaLM Newcastle zaniża nam średnią bo ma bardzo mało punktów a jest lepsze niż cały 4 koszyk razem wzięty.
7
Barcelonie średnią podbija Newcastle z czwartego koszyka dlatego jesteśmy dość wysoko. Mamy świetne losowanie, z drugiego koszyka wymarzeni rywale, trzeci też super bo lepiej grać z Olimpiakosem u siebie niż tam.
0
Piękne losowanie, drugi koszyk wymarzony. To Newcastle może być niewygodne ale poza tym cudo.
0
PSG masakra losowanie
3
@Bogan To nie jest grupa, to drużyny z którymi my gramy. To że ich wylosujemy oznacza że my będziemy z nimi grać a nie oni ze sobą
1
Uniknąć Newcastle i Galatasaray z czwartego, Totków i Napoli z trzeciego. W zeszłym roku ominęliśmy Anglię ale nic dwa razy się nie zdarza. Marzy mi się City bo słabe i Inter w ramach rewanżu.
1
W poprzednim roku ominęliśmy drużyny angielskie, statystycznie nie jest możliwe żeby to powtórzyć. Taki Arsenal z drugiego i Newcastle z czwartego byłoby słabe
1
@Herbert Gampera? Z Atletico przecież mieliśmy wrócić.
0
@Destroyer_of_Worlds Rozumiem że oczekujesz że jak do władzy wróci PIS to wrzutek nie będzie? No to polecam cofnąć się do ustaw "covidowych".
0
@BezglutenowyPedri Amortyzacja to bardziej przy transferze. Kupujesz gościa za 50 mln i podpisujesz kontrakt na 5 lat za 5 mln za sezon. Całą kwotę rozbijasz na lata trwania kontraktu i amortyzujesz co rok. Czyli zawodnik za 50+5*5 mln kosztuje cię rocznie 15 mln
1
Za 50 na pewno nie, za 70 bym się zastanowił, za 80 już chyba bym przestał.
4
@wojtek_ny W Hiszpanii na trubuny „główne” mówi się lateral czyli właśnie boczne. Na trybuny za bramkami mówi się goal.
0
Mam plan: szybko załatwmy to pozwolenie i zróbmy sparing bez publiczności Barcy Atletic z Andorą Pique, audytor zaliczy loże VIP i wchodzimy na pełnej w 1:1.
3
Trochę słaba ta powtórka ale moim zdaniem Tchouameni nie jest nawet blisko zagrania piłki. Zresztą nieważne, nie każde minimalne dotknięcie piłki powoduje że nie ma faulu jeżeli wślizg wycina zawodnika, a zwłaszcza od tyłu.
0
Real w ustawieniu 4-2-3-1 postawił na rozegranie parą Mastantuono-Guler. Na Oviedo wystarczy ale ciekawe jak to będzie grało dalej.
0
Czyli zostaną do rejestracji Martin i Rooney z małymi kontraktami. Jak to się uda Laporcie bez dźwigni to szacunek.