2

Pięknie Janek!! Polska Siła!!

0

@Gaucho No to zobaczymy jacy oni wiarygodni :)

1

@Comentateiro butelka Corony;D

7

Jakby co to zajmuje się naprawą obuwia pisać na Priv.

https://zapodaj.net/34368e2ab3673.jpg.html

3

@Mario96w hehe bo ich nie ma ;D

0

@Colon serio serio hehe :)

0

@Colon A propos firma produkująca te piwo za samą nazwę Corona straciła kilka miliardów... sprzedaż nie szła:)

3

@cchesterr43 cały szesciopaczek :)

39

Taki wieczór u mnie ;)
Miłej soboty La Ramblo !

https://zapodaj.net/570004450d125.jpg.html

14

Kevin Ozil faktycznie podobny.

https://zapodaj.net/4b6a926cc481e.jpg.html

0

@Ghotti A co to za jakiś nowy tier :f

0

@Ghotti No to tak właśnie jej powiedział hehehe , czyli znał ten kawał:)

0

Przypomniał mi się fajny tekst mojego kolegi który prowadzi firmę do swojej pracownicy która pochwaliła nowy samochód szefa.. oczywiście podziękował i odpowiedział: pracuj sumiennie , rzetelnie , zostawaj po godzinach a za rok ... a za rok będę miał lepszy... ;D dobry szef kuzwa , dziewczyna pewnie myślała że podwyżka itd a tu boom.

0

Inny gatunek aleeeee Harry czy Kevin ? Chodzi oczywiście o film bez głupich podtekstów.

0

Kompletnie nie rozumiem oddawanie takich talentów jak Monchu czy Collado do ogrywania się w Segunda Division, dla mnie głupota do potęgi.

2

Celem Barcelony jest sfinalizowanie podpisania kontraktu z bocznym obrońcą Ajax Sergiño Dest (19) w ten weekend.

https://mobile.twitter.com/barcacentre/status/1309382627946827777

0

Człowiek dopiero zobaczył że mecz z kibicami ;d

2

Sprzedany za One Milion Ojro.................... kutwa

39

8.3 heheheheheheheh Rakieta !!!

1

1 milion ojrooooo!!!!

0

Sevilla niedługo naszym rywalem , Koeman Ty się przygladaj a nie browary walisz!

0

W tym okienku najbardziej mimo wszystko Fabrizio Romano jest wiarygodnym dziennikarzem , czekam na info właśnie od niego w sprawie Desta.. w inne nie uwierzę.

1

Herbert Hainer (prezydent FCB): Możliwe, że pozyskamy jednego czy drugiego zawodnika do zakończenia letniego okienka transferowego. Priorytetem jest prawy defensor. [Bild]

6

Długo oj długo jeszcze nie będzie takiego wariata jak Luis na 9 , dziękuję za te fantastyczne bramki i za całokształt ! Always remember El Pistolero !!!

1

@busquets5 jechałeś z zagrzanym silnikiem , głowica zaraz do roboty będzie jak nie cały motor oczywiście nie chce straszyć.

6


Romero napisał że przejdzie do FCB tylko do którego ?

https://mobile.twitter.com/GabrielStachFCB/status/1308517649622740993

37

Barcelona 3-8 Bayern

1

To jeszcze tylko Romano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?