kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VenoM jest ryzyko że taki Real Madryt podkupi nam go Jak Take Kubo.
9
No to wyzwanie La Ramblo !
https://zapodaj.net/e8fe7a7aef9a6.jpg.html
0
@VIPER2712 W naszej orbicie zainteresowania aktualnie tak , to nie wiesz ?
5
I sobota czas na ściągnięcie Depaya dobiegł końca a więc zostaje tylko Eric Garcia ;)
1
@rybi to akurat najlepszy patent idealne rozwiązanie tematu.
0
@Janiama siedzisz kilka lat właściciel powie wyjazd z mieszkania i tyle lat w pizzzzuuu. Nie no dla mnie to nie jest dobre myślenie.
4
Znam ludzi którzy wynajmują mieszkania po 5 I więcej lat i nie rozumiem tego dlaczego to robią , płacić komuś 1500 zł plus rachunki za wynajem to lepiej wziąć kredyt na mieszkanie i spłacać kredyt i być na swoim. Sa to osoby oczywiście które mają zdolność kredytową. Jest w tym sens ??
1
@Chakalaka la Rambla ruchliwa ulica miasta gdzie spotykają się ludzie ze wszystkich zakątków świata i rozmawiają o wszystkim, po to właśnie też mamy tutaj la ramble żeby rozmawiać na każde tematy.
0
Jeszcze żeby tak tylko Seville z 2.0 przewieźć to bedzie gitara ognista, siarczysta.
0
Wiadomo kto mvp dostał?
10
Ale Ty Koeman zaimponowal... chce się oglądać, wygramy to.
0
De Jong porażka.
0
@Triv44 Nie zablysniesz:(
1
Koeman ma jaja nie ma co się oszukiwać odstawil Suareza to z Busquetsem by sobie nie poradził ? Może lepiej postawić na duet Busquets - Pjanic bo De Jong dalej gra wielką kope.
2
Koeman , Schreuder, Larsson te trio zdziała cuda w Barcelonie.. będzie dobrze, dziś 3 punkty po bardzo ładnym meczu Blaugrany... here we goooo!!!
1
Pjanic jeszcze ze 2 mecze musi zagrać żeby złapać bakcyla i wyjść w 1 składzie, ciężki teren jak nie Koeman to kto ;D
0
Jak już temat z Lechem no to siup ! ;)
https://zapodaj.net/dcfcb275e24ec.jpg.html
2
@tbas Ale Dembus też narazie nic nie pokazał prócz fotki że szpitala.
1
Sprzedaż Dembele nie tylko pozwoliłaby na kupno Depaya a również dałaby szansę pokazania się takim zawodnikom jak Konrad de la Fuente czy Collado, nie głupi pomysł.
2
@fart albo będzie z nimi tak jak z Hazardem;D
1
Haaland , Mbappe , Camavinga cele transferowe Realu w przeciągu dwóch sezonow.
0
@Ghotti chyba że musowy tak jak mówisz:)
2
United wypożyczy sobie na rok Dembele po to tylko żeby załatać dziury w kadrze a za rok przyjdzie Sancho i wróci Dembele, bez sensu tylko sprzedaż definitywna.
0
@DarekFCBnaZawsze będzie The Dest .
0
Wylądował.. ale nie wiem czy na pokładzie jest ;D
7
@BarcaInfo piękne słowa Messi ;)
0
Za 7 minut wyląduje:)
1
@jacobFCB nie no z tym to zupełna racja kot w worku.
3
@jacobFCB chłopak ma 19 lat , nie stracimy w razie co.
7
Czekają na Desta a z samolotu Grzesiek Rasiak wyskoczy. He