1

@VenoM jest ryzyko że taki Real Madryt podkupi nam go Jak Take Kubo.

9

No to wyzwanie La Ramblo !

https://zapodaj.net/e8fe7a7aef9a6.jpg.html

0

@VIPER2712 W naszej orbicie zainteresowania aktualnie tak , to nie wiesz ?

5

I sobota czas na ściągnięcie Depaya dobiegł końca a więc zostaje tylko Eric Garcia ;)

1

@rybi to akurat najlepszy patent idealne rozwiązanie tematu.

0

@Janiama siedzisz kilka lat właściciel powie wyjazd z mieszkania i tyle lat w pizzzzuuu. Nie no dla mnie to nie jest dobre myślenie.

4

Znam ludzi którzy wynajmują mieszkania po 5 I więcej lat i nie rozumiem tego dlaczego to robią , płacić komuś 1500 zł plus rachunki za wynajem to lepiej wziąć kredyt na mieszkanie i spłacać kredyt i być na swoim. Sa to osoby oczywiście które mają zdolność kredytową. Jest w tym sens ??

1

@Chakalaka la Rambla ruchliwa ulica miasta gdzie spotykają się ludzie ze wszystkich zakątków świata i rozmawiają o wszystkim, po to właśnie też mamy tutaj la ramble żeby rozmawiać na każde tematy.

0

Jeszcze żeby tak tylko Seville z 2.0 przewieźć to bedzie gitara ognista, siarczysta.

0

Wiadomo kto mvp dostał?

10

Ale Ty Koeman zaimponowal... chce się oglądać, wygramy to.

0

De Jong porażka.

0

@Triv44 Nie zablysniesz:(

1

Koeman ma jaja nie ma co się oszukiwać odstawil Suareza to z Busquetsem by sobie nie poradził ? Może lepiej postawić na duet Busquets - Pjanic bo De Jong dalej gra wielką kope.

2

Koeman , Schreuder, Larsson te trio zdziała cuda w Barcelonie.. będzie dobrze, dziś 3 punkty po bardzo ładnym meczu Blaugrany... here we goooo!!!

1

Pjanic jeszcze ze 2 mecze musi zagrać żeby złapać bakcyla i wyjść w 1 składzie, ciężki teren jak nie Koeman to kto ;D

0

Jak już temat z Lechem no to siup ! ;)

https://zapodaj.net/dcfcb275e24ec.jpg.html

2

@tbas Ale Dembus też narazie nic nie pokazał prócz fotki że szpitala.

1

Sprzedaż Dembele nie tylko pozwoliłaby na kupno Depaya a również dałaby szansę pokazania się takim zawodnikom jak Konrad de la Fuente czy Collado, nie głupi pomysł.

2

@fart albo będzie z nimi tak jak z Hazardem;D

1

Haaland , Mbappe , Camavinga cele transferowe Realu w przeciągu dwóch sezonow.

0

@Ghotti chyba że musowy tak jak mówisz:)

2

United wypożyczy sobie na rok Dembele po to tylko żeby załatać dziury w kadrze a za rok przyjdzie Sancho i wróci Dembele, bez sensu tylko sprzedaż definitywna.

0

@DarekFCBnaZawsze będzie The Dest .

0

Wylądował.. ale nie wiem czy na pokładzie jest ;D

7

@BarcaInfo piękne słowa Messi ;)

0

Za 7 minut wyląduje:)

1

@jacobFCB nie no z tym to zupełna racja kot w worku.

3

@jacobFCB chłopak ma 19 lat , nie stracimy w razie co.

7

Czekają na Desta a z samolotu Grzesiek Rasiak wyskoczy. He

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?