kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Barcelona 3-8 Bayern
1
To jeszcze tylko Romano.
0
@LuisSalvano kurde na 9 może grać Messi , Fati ... jest moc z przodu, prawa obrona priorytet jak dla mnie.
0
Jeszcze będzie tak że cała kasa z transferów zostanie na następny sezon z racji tego że jesteśmy aktualnie mega biedni.. A co tam powiedzą że nie doszli z nikim do porozumienia i tyle.. drużyna ma się dobrze i zaczynamy sezon.
0
@Grubson06 też kuzwa szybki jesteś;D czasem pijesz @BarcaInfo
0
@Coutinho007 bo tu połowa ludzi wielbi tego o kim media najwięcej mówią.
0
@Tales_Omletu mordo narodowość nie ma znaczenia, uwierz.
1
@Coutinho007 Nie no oglądałem kilkanaście meczy w jego wykonaniu to strasznie waleczna bestia.. Nie popuszcza nikomu. Dla mnie to taka ulepszona wersja Bellerina.
2
@Sysia11 kurde kiedy to minęło Semedo praktycznie 27 lat ;D
1
@Coutinho007 obserwowałem swego czasu chłopaka bardzo fajnie się zapowiada , dobrze piłkę wyprowadza.. United też trochę o niego walczylo ale ostatecznie kupili Bissake.
5
@Suzu żałosne do potęgi.
6
Czytalem kilkanaście komentarzy znawców na temat Desta i Aaronsa i nie wiem czemu zrobił się na naszym forum większy hajp na Desta, Ci którzy chodź trochę sledzili Norwich wiedzą, że Aarons to najasniejsza postać w drużynie Daniela Farke. W defensywie poziom wyżej od Desta a tego chyba najbardziej potrzebujemy , w ofensywie mamy kim straszyć co nie zmienia faktu że chłopak potrafi również fajnie podłączyć się do gry ofensywnej.
0
Wypożyczenie z opcją kupna to miód malina albo wypali albo nie.. oby się zgodzili.
0
To co w takim razie z Puigiem dalej będzie zasuwal dla Barcy B , nie jest zarejestrowany jak gracz 1 drużyny także formalnie tam powinien być.
0
@LuisSalvano No Busquets w prime to mega wielki kozak.
0
@Coutinho007 no chłopak ma talent ;)
0
@FafitFCB Luis co ty tu robisz ?
0
@itmustbejoke Griezmann obce ciało w tym klubie.
0
@Transu96 moze będzie w końcu z niego jakiś pożytek:)
0
Ja wam mówię że na prawą jeszcze Aruajo wsadzą:)
18
Nie będzie drugiego takiego wariata :)
https://mobile.twitter.com/fcbsiaaaa/status/1308018907882586114
42
Thiago Alcantara pobił rekord podań w Premier League przez 45 minut (75)
W swoim debiucie... Klasa.
1
@Huberc1kk dzięki za uświadomienie:)
0
Wybierze Bayern pewnie ze względu na lepszy projekt a i rodaka by miał Davies .. chociaż u nas też Konrad Amerykanin.
1
@Hubso wydaje mi się że w duecie z Fatim da najwięcej , natomiast nie skreślam Dembele.
1
Kto wie Koeman być może będzie tu tylko kilka miesięcy bo taki scenariusz trzeba brać pod uwagę tymczasem chłop z miejsca odstrzela naszą perełkę z La Masii.. jedno jest pewne ten chłopak da radość jakiemus klubowi. Bardzo ale to bardzo zla decyzja Koemana to nie jest dobry przykład dla młodych z La Masii.
14
W wieku 21 lat będą wysyłać Puiga na wypożyczenie ja pierdziele co teraz myślą sobie dzieci z La Masii jak tak dymają Puiga.
1
Prędzej bym się spodziewał Pedriego na wypożyczeniu ale nie Puiga , w sumie to zaraz tak będzie że faktycznie ani jeden ani drugi nie dostanie szans.
0
@Arnold1234 taki duet też będzie.
2
Nie rozumiem gównoburzy skoro gramy dwoma defensywnymi w formacji 4231 to logicznie że to będzie De Jong i Busquets bo kto inny ?