1

Według mnie jeszcze tego wieczora zostanie zebrana potrzebna ilość! Bartomeu szykuj taczke, wyjeżdżamy!

2

@FCMichalo ich poprawność pewnie z miejsca jest weryfikowana także raczej problemu nie będzie.

0

@KruszoN16 one do jutra mają być przesłane czyli najlepiej dziś do wieczora zebrać.

12

1

Oni będą mieli więcej niż potrzeba, socios wzięli się do roboty.

2

Jak wotum się nie uda to Socios do wymiany w takim razie :)

3

A Propos tatuaży dziarał się ze mną razem facet gdzieś w wieku 50 lat widać, że kasy jak lodu bo łańcuch złoty na szyji jak obroża mojego psa no i Bentley Continetal Gt na parkingu. Jakie wielkie moje zdziwienie było jak zobaczyłem jego projekt na którym wylądował sam wielki Adas Małysz z wąsem heh , no ale każdy ma swoje upodobania i trzeba szanować każdego człowieka. Z tatuazami jak z jedzeniem co kto lubi.

0

@jeyx77x hehe został tylko biceps , inne miejsca albo zajęte albo mam coś innego w projekcie :)

26

@Gomess po praktycznie 8 godzinach w wielkich bólach bo jednak wewnętrzna strona bicepsa to najbardziej bolące miejsce efekt taki jaki chciałem czyli identyczny jak na projekcie.

Projekt

https://zapodaj.net/ed8c5927708fe.jpg.html

Wykonanie

https://zapodaj.net/60f78d0f99689.jpg.html

0

0

Mam nadzieję że zaskoczą nas z tym wotum nieufności dla nieudacznika Bartomeu to byłby najlepszy prezent dla kibiców.

0

@Transu96 nie no szczerze to takie odważne było.

22

Dawać mi koniecznie tego chłopaka do Barcelony!

https://mobile.twitter.com/PZPNGrassroots/status/1305831892642660353

7

@Michu8 jak dla dzieci to Fifa;)

1

"Pazie" z polskiej ligi więcej kosztują jak Vidal , klub mem.

0

@nammah moje ciało moja sprawa:)

1

@Mario96w ich charakter to głównie moja inspiracja.

0

@TheNekro94 hehe Walter prawdopodobnie wyląduje na ostatniej sesji moje 3 ulubione postacie Ragnar , Tommy i Walter :)

0

@Gomess O 10 mam sesję mam nadzieję że do 18 się wyrobi ;)

7

No i dobra ruszam z kolejną sesją tatuażu. Ragnar już jest czas na kolejną ulubioną postać Tommy Shelby, miłego poniedziałku!

12

Portrety na zamówienie robię jakby ktoś chciał.

https://zapodaj.net/c4900540f5480.jpg.html

0

@Ghotti że tak powiem miód malina śniadanko, też mam od babci ze wsi jajeczka więc ruszam w tym kierunku ;D

9

Całe szczęście że rola Busquetsa po przyjściu Pjanicia raczej spadnie.

0

@tobiasson92 dokładnie, podpalanko mocne na La Rambli a koniec końców 8.2 ;)

0

@tristan87 rzuć linkiem ;D

0

@tristan87 dzięki bardzo :)

0

Mecz będzie gdzieś transmitowany?

0

@masq po burzy zawsze wychodzi słońce;D

0

@BarcaInfo trzymam za słowo;)

0

@BarcaInfo Ty lepiej daj info ile potrwa kontuzja Ansu i jak mocno poważna:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?