kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Według mnie jeszcze tego wieczora zostanie zebrana potrzebna ilość! Bartomeu szykuj taczke, wyjeżdżamy!
2
@FCMichalo ich poprawność pewnie z miejsca jest weryfikowana także raczej problemu nie będzie.
0
@KruszoN16 one do jutra mają być przesłane czyli najlepiej dziś do wieczora zebrać.
12
Brakuje 1000..
https://mobile.twitter.com/HagridFCB/status/1306224282603839489
1
Oni będą mieli więcej niż potrzeba, socios wzięli się do roboty.
2
Jak wotum się nie uda to Socios do wymiany w takim razie :)
3
A Propos tatuaży dziarał się ze mną razem facet gdzieś w wieku 50 lat widać, że kasy jak lodu bo łańcuch złoty na szyji jak obroża mojego psa no i Bentley Continetal Gt na parkingu. Jakie wielkie moje zdziwienie było jak zobaczyłem jego projekt na którym wylądował sam wielki Adas Małysz z wąsem heh , no ale każdy ma swoje upodobania i trzeba szanować każdego człowieka. Z tatuazami jak z jedzeniem co kto lubi.
0
@jeyx77x hehe został tylko biceps , inne miejsca albo zajęte albo mam coś innego w projekcie :)
26
@Gomess po praktycznie 8 godzinach w wielkich bólach bo jednak wewnętrzna strona bicepsa to najbardziej bolące miejsce efekt taki jaki chciałem czyli identyczny jak na projekcie.
Projekt
https://zapodaj.net/ed8c5927708fe.jpg.html
Wykonanie
https://zapodaj.net/60f78d0f99689.jpg.html
0
Bale Totenham, Dele Real ?
https://mobile.twitter.com/goal/status/1305938923298971652
0
Mam nadzieję że zaskoczą nas z tym wotum nieufności dla nieudacznika Bartomeu to byłby najlepszy prezent dla kibiców.
0
@Transu96 nie no szczerze to takie odważne było.
22
Dawać mi koniecznie tego chłopaka do Barcelony!
https://mobile.twitter.com/PZPNGrassroots/status/1305831892642660353
7
@Michu8 jak dla dzieci to Fifa;)
1
"Pazie" z polskiej ligi więcej kosztują jak Vidal , klub mem.
0
@nammah moje ciało moja sprawa:)
1
@Mario96w ich charakter to głównie moja inspiracja.
0
@TheNekro94 hehe Walter prawdopodobnie wyląduje na ostatniej sesji moje 3 ulubione postacie Ragnar , Tommy i Walter :)
0
@Gomess O 10 mam sesję mam nadzieję że do 18 się wyrobi ;)
7
No i dobra ruszam z kolejną sesją tatuażu. Ragnar już jest czas na kolejną ulubioną postać Tommy Shelby, miłego poniedziałku!
12
Portrety na zamówienie robię jakby ktoś chciał.
https://zapodaj.net/c4900540f5480.jpg.html
0
@Ghotti że tak powiem miód malina śniadanko, też mam od babci ze wsi jajeczka więc ruszam w tym kierunku ;D
9
Całe szczęście że rola Busquetsa po przyjściu Pjanicia raczej spadnie.
0
@tobiasson92 dokładnie, podpalanko mocne na La Rambli a koniec końców 8.2 ;)
0
@tristan87 rzuć linkiem ;D
0
@tristan87 dzięki bardzo :)
0
Mecz będzie gdzieś transmitowany?
0
@masq po burzy zawsze wychodzi słońce;D
0
@BarcaInfo trzymam za słowo;)
0
@BarcaInfo Ty lepiej daj info ile potrwa kontuzja Ansu i jak mocno poważna:)