kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
A potem przyszli inżynierowie...
https://zapodaj.net/7b511f173be5c.jpg.html
1
@Encore Robert Lewandowski.
7
Najnowszy szyk mody damskiej mody ;)
https://ibb.co/Vw0kQQ4
1
@Coutinho007 ciekawe czy Pedri z Trincao nie pójdą na jakieś wypożyczenie:)
6
Aj ten bimber..
https://zapodaj.net/6017e9530f38e.jpg.html
0
@BarcaInfo bez obowiązku wykupu ?
3
@BarcaInfo kozackie w cholerę muszę kupić nie ma bata.
6
Darmo to i ocet słodki.
7
Bimber z rana jak śmietana;)
https://zapodaj.net/e38048760141b.jpg.html
0
@Denver 1.9 tdi nie do zajeee.. natomiast łatwiej będzie Ci znaleźć jakieś 1.8 T w dobrym stanie , jednostka idealnie nadająca się do gazu.
2
@Denver b6 2.0 tdi to najgorsze ścierwo nie kupuj tego bo tam są problemy z turbiną, wtryskami, rozrzadem , smarowaniem silnika itd , passat dopiero po roku 2008 ma dobry motor 2.0 z oznaczeniem CR czyli Common Rail.
4
@BorzyKrzys No tak bo to Tik Tok jest najważniejszy w tych czasach, priorytet. Kuzwa trzymajcie mnie bo nie wytrzymie.
15
Islandia jest przepiękna.
https://zapodaj.net/d54ccfc44124d.jpg.html
0
@BulaKG mamy również Collado.
1
@ksobi może grochóweczki jeszcze;D
1
@Avada Kedavra pulpety w sosie z ziemniakami i ogórki małosolne.
5
@MesQueUnClub_87 wracając do tematu bimbru to i takie przypadki po bimbrze się zdarzają:)
https://zapodaj.net/7bfe0d5b279f3.jpg.html
1
@konrad1661 snape mógłby tu sprawić niespodziankę.
2
Przypadek?;)
https://zapodaj.net/702faee108769.jpg.html
0
@Lares gdyby Voldemort odzyskał czarną różdżke to Voldemort.
4
" Tylko jedno w głowie mam koksu 5 gram"
Piosenka która w jakimś stopniu oddaje to co faktycznie dzieje się aktualnie u nas w Polsce w młodszym społeczeństwie i tym trochę starszym.
0
@Avada Kedavra też mam nadzieję że odejdą:)
6
Jak info o Pedrim i Trincao się potwierdzi że zostają w pierwszym zespole to jestem w 7 niebie mimo tego że jeszcze w naszych barwach nie grali :)
29
Mam 30 lat a spacer po krawężniku jeszcze mi się nie znudził:)
0
Tylko tego chce :)
https://ibb.co/Sc5TvvT
0
No ciekawe co to będzie z Pedrim i Trincao zostaną czy wypożyczenie ewentualnie Barca B :)
1
Mecz trwa 90 minut VEB !
2
Wiara, nadzieja, miłość FCB ! VISCA Barca !!
2
Walczymy do końca chłopaki! Sztywno, twardo stąpamy po ziemi !
4
Po awans chłopaki i jazda !!