38

Leo Messi ,, sędzia łobuzie wsadzimy Ci ..... w buzię " i 4 mecze przywalili.

5

Kurde G. Jara z Chile za wsadzenie palca w glinę Cavaniemu dostał tylko 3 mecze kary a Messi 4 za przeklinanie kabaret.

0

Nie stać ?? City ,United, Chelsea .

1

Pokaz techniki naszych zawodników ;D Alacer najlepszy ;D

https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/846640649654980609/video/1

0

Lepiej było by gdybyś powiedział , że nie wybierasz się do Premier League.

0

Drogo zdecydowanie za drogo... porażka płacić tyle za własnego wychowanka.

0

Jest slawciu; )

1

Doj... jak łysy warkoczem o sciane.

1

To był spalony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Wiadomo ze będzie Unzue to nie jest dobry wybór.

0

Nie ważne leży zwija się z bólu co jest ważniejsze akcja czy zdrowie ?;)

1

Sędzia przebiega obok leżącego blaszczyka co za menda.

0

Nie zauważyłem ; ) coś słabo patrzyłem ;D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

"To dla mnie bardzo ważny projekt i chcę w nim dalej uczestniczyć. Zostaję w PSG"~ Marco Verratti.

Nie wiem na ile wiarygodna strona ,, Transfery Pilkarskie"

15

Christo Stoiczkow: "Cruyff był moim przyjacielem,trenerem i ojcem".[Marca]

13

Dziś mija pierwsza rocznica śmierci Johanna Cruyffa , always remember.

29

Justin Kluivert: "Marzę o grze dla Barcy".[Sport]

44

Policja w Peru przejęła 1,417 kg kokainy o wartości €85M ze zdjęciami Messiego.[MD]


https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/844809766287294464/photo/1

1

Thiago nie odejdzie z Bayernu, Veratti będzie bardzo ciężki do wyciągnięcia wiec zostaje Coutinho , którego transfer tez będzie mega trudny eureka z mojej strony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mimo wszystko według mnie czas sprawdzić trenera z topu a nóż widelec.

0

Unzue według mnie odpada z racji tego , że nie ma czasu na branie kota w worku z przyslowiowym ,, dna Barcelony " nam potrzebny gość z bogatym doświadczeniem trenerskim bo może właśnie tylko taki ktoś jest w stanie wyciągnąć maximum z potencjału, który drzemie w naszej kochanej drużynie ! Pozdrawiam !

0

Jeszcze będzie tak , że ani Veratti ani Coutinho ani Thiago nie przyjdą do Braci i to jest bardzo realne . Obaj piłkarze nie dawno odnawiali kontrakty a Thiago czuje się wyśmienicie w Bayernie.

7

Nieee to nie bariera psychiczna, barierą nie do pokonania jest dla niego ten klub a raczej umiejętności których nie posiada by tu grać.

0

Przecież to logiczne , że 3-4-3 długo nie przetrwa to była ostatnia deska ratunku Luisa Enrique po słabym miesiącu i trzeba powiedzieć , że to się udało ale 4-3-3 to najbezpieczniejsze rozwiązanie.

0

To tylko twoje zdanie ja nadal podtrzymuje swoje słowa , że się chłopak marnuje przy Wengerze.

0

Przedstaw mi kogoś lepszego na prawą obronę ? On jest młody aktualnie bez formy ale jest mega perspektywiczny.

5

Jestem zdecydowanie za tym by wróciło dwóch wychowanków Thiago i Bellerin.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?