0

Dlaczego wytłumacz ?

35

https://mobile.twitter.com/fiazhamzath/status/836307199039156224



Za taką Barcą tęsknię
Xavi jaki to magik był ;)

0

Dobrze , że go mamy dzięki Zubizaretta.

3

"Szedłem z moją mamą i płakałem, że nie mam nowych butów do gry w piłkę. Wtedy zobaczyłem mężczyznę bez nóg." Zinedine Zidane

0

Penaldo jednym słowem.

2

99/100 sędziów tego karnego by nie podyktowało.

0

Może Luis Enrique nie jest wybitnym trenerem ale Zidane póki co powinien wrócić do trenowania Castilli.

0

Dzięki chłopaki heheh !!

1

Zidane to fenomenalny piłkarz ale do pierwszej 10 trenerów jeszcze mu daleko 0 taktyki , nie wiem jak on wygrał te 40 meczów z rzędu.

12

0

Za wcześnie by o tym gadać , real walczy o ligę i ligę mistrzów i jak im się uda to dostanie ja Ronaldo.

0

Cieszyć się trzeba ale do optymalnej formy nam daleko.

5

Jak dla mnie Ter Stegen Man of The Match a Busquets najgorszy.

0

,, nie każdy facet w realu to Barcelona " hmmm ciekawe słowa skierowała do Szymona Majewskiego jego żona.

21

Tito Vilanova: "Spokojnie, bo to co dzisiaj wydaje się bardzo
ważne,jutro już takie nie będzie".

0

Ani jeden ani drugi Meriva ma duży kłopot z praktycznie każdym silnikiem a na latanie blach w scenicu nie zarobisz.

0

Jak podaje strona transfery piłkarskie Gianluigi Donnarumma może w końcu legalnie kupić piwo w końcu ma już 18 lat ;)

1

Jeżeli jutro nasza pomoc nie zacznie normalnie pracować to ciężko to widzę na Calderon.

1

Lothar Matthäus: "Lewandowski jest lepszy od Luisa Suareza,Benzemy i Diego Costy.Polak to najlepsza "dziewiątka" na świecie".[Bild]

8

Henrik Larsson: Messi? Pamiętam,że gdy byliśmy na tournée w Azji zapytałem Van Bronckhorsta: "Kim jest ten dzieciak?" Kiedy zobaczyłem go podczas treningu,pomyślałem: "Wow" [Four Four Two]

7

ma filmikach to i z Gomesa zrobi Ronaldinho ;)

0

Ogólnie ciekawe ustawienie ;)

8

Prawdopodobny skład Barcelony na mecz z PSG.[Goal]

https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/835021430337257472/photo/1

0

A co mieli grać ofensywnie i dostać konkretne baty ?;)

2

Dani wspiera Laporte i to normalna sprawa , że źle wypowiada się o zarządzie czyli Bartomeu i ma rację.

8

Celta tez im doj.....

0

Masz racje sam osobiście się dobijam do białasów ale nie chcą wpuścić.

0

Mnie tam jakoś to nie cieszy w lidze i tak są pierwsi , dalej grają w lidze mistrzów ;)

1

Bardziej cieszył bym się gdyby nasza drużyna miała kompletną drużynę z klasowy prawym obrońca i dobrze działająca pomocą żeby moje nerwy co mecz się nie męczyły.

3

Nie ma się co cieszyć mamy mecz z Atletico ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?