kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak mówimy o wymarzonym składzie to dołączył bym Bellerin , Coutinho , Veratti , Dembele.
3
Najlepsi piłkarze U-20 w Europie.Zwyciężcą rankingu został Dembele.W zestawieniu nie ma żadnego zawodnika z La Masii. [La Gazzetta]
0
Ciężko będzie by Laporta wrócił ale pocieszeniem być może będzie Sampaoli, który może wyciągnie nas z tej czarnej pupy.
9
Ja mimo wszystko wole politykę Laporta niż Bartomeu jestem pewny , że to wszystko funkcjonowalo by dużo lepiej a na bank szkółka.
2
W realu utrata punktów przychodzi wtedy kiedy nikt się tego nie spodziewa ;)
1
Się okazuje ,ze ten wyśmiewany Zubizaretta zrobił według mnie dużo lepsze transfery niż Robercik Fernandez. Rakieta , Bravo , Ter Stegen , Suarez , Mathieu, Verma i nieszczęsny Douglas tyle , że trzeba dać nowym zawodnikom jeszcze czas więc nikogo nie skreślam.
0
Potrzebny nam drugi Jordi Alba tylko , że na prawą stronę a takim piłkarzem bez wątpienia jest Bellerin.
2
Mnie tam Montoya nie przekonywał nigdy , nie ma czasu na to żeby myśleć czy Montoya wypali czy nie. Nam w trybie ekspresowym potrzebny jest prawy obrońca z prawdziwego zdarzenia bo według mnie dalej mamy duże braki kadrowe.
1
Dawaj na raz wszystko byleby nie wyszło tyle stron co Potop ma ;)
0
MSN - ostatni raz widziani na rozgrzewce przed meczem z PSG ;)
8
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
A co ty gościu myślisz ze ile można ciągnąć drużynę ?;) to nie Ronaldo ze to jego real musi ciągnąć ;)
0
Nowy trener może tak bardzo nie jest potrzebny jak nowa pomoc Veratti , Coutinho ktoś z tej dwójki ;)
10
Emery zgwalcil taktycznie Enrique.
0
To ci dopiero walentynki.
0
Konferencja Lucho będzie ciekawa ;)
0
Nie ma co tracić nerwów panowie my nie dysponujemy pomocą a bez pomocy nie ma drużyny.
6
Wyjdzcie z nory obrońcy Gomesa; )
0
No cóż taka piłka nożna panowie ;)
1
Kupić obiboka za 35 mln nie przeboleje tego do końca życia ;D
0
Kto się odważy wejść na stronę Realu ?;)
6
Banowal bym z miejsca ludzi którzy popierają Gomesa.... 35 baniek za tego kapiszona , Boże gdzieś ty był jak cie nie było.
3
Niech mi ktoś powie ze ten gość nadaje się do Barcelony , ludzie przestańcie błądzić wejdźcie na normalny tok myślenia.
0
Nie ma co się łudzić , że coś ugramy zobaczcie co się dzieje z naszym srodkiem pola.
0
Jak z dzieciakami nie wierze no ;)
0
Szczerze myślałem ze to będzie tylko spacerek ;)
11
Daj Boże wywieźć remis i zrobić porządek z nimi na Camp Nou.
0
Wstydź się porównywać Neya do Gomesa; D
8
Gość za 38 mln nie potrafi przyjąć piłki nie traktujcie tego jak hejt ale taka jest prawda ;)
0
Dobre winko trochę czasu spędzonego w kuchni przy robieniu kolacji dla drugiej połowy i sama zaproponowała mecz we dwójkę ;) było warto !