kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem czy było a jak było to słabo szukałem za co przepraszam
Od sezonu 17/18 liga angielska będzie nosić nazwę "Cadbury Premier League"!
https://www.premierleague.com/news/317045
1
Wyczuwam, że Real dostanie dziś batyyy; )
0
No oby udowodnił , że nie bez powodu ma 6 na plecach.
0
Gdzie Denisowi do Coutinho kolego a wcale dużej różnicy wieku nie ma, różnica klas jest spora.
1
Juan Carlos Unzue może zostać trenerem Barcelony,Robert Moreno jego asystentem,gdyby Luis Enrique nie przedłużył kontraktu.[Sport]
0
Andrzej Wawrzyk złapany na dopingu. Polak wykluczony z walki z Deontayem Wilderem o mistrzowski pas.
Onet.pl
1
A myślisz ze mając 18 lat to nagle dorosły się zrobiles ?;) a czy twoja głowa odczuwa ze dojrzala ? Bo ja mam 26 i wciąż czuje się jakbym miał 18 lat ;)
0
Na pewną prawdą jest to , że bycie trenerem Barcelony wiąże się z wielką presją i każdy przegrany mecz niesie ze sobą jakieś konsekwencje , żeby zadowolić cules poprostu trzeba mecze wygrywać a margines błędu jest bardzo mały bo wiadomo z czym się to później wiąże.
0
Gdzie ty widzisz ze ja podałem to jako swoje ?;) przeczytaj dokładnie chłopie.
0
A co tu jest nie tak ?;)
25
Ale Wenger ma małego !
https://mobile.twitter.com/Arsenal_RTs/status/242300076842692608
84
Ousmane Dembele - 19 lat
Emre Mor - 19 lat
Julian Weigl - 21 lat
Alexander Isak - 17 lat
Przyszłość Bayern'u Monachium.
36
Sandro Montoto, dziewczyna Denisa Suareza.
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/823594858304696320/photo/3
1
Kamery pokazały jakiś uraz stopy Sergi Roberto wiec Vidal na bank od 1 minuty w następnym meczu, gość ma formę ;)
18
Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek Barca będzie miała takie fantastyczne trio z przodu można się tylko cieszyć , że żyjemy w tych czasach i widzimy to na własne oczy.
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/823290190785605640/photo/1
0
Ja się do tego przyzwyczaiłem i wiem dokładnie ,ze gdyby nie kombinatorstwo strzelali byśmy 2 razy więcej bramek ;)
11
Takiego Aleixa oglądałem w Sevilli i takiego chce oglądać dalej , zasadnicza różnica między nim a Roberto jest taka , że tak jak w dzisiejszym meczu Aleix potrafi zagrać w tempo piłkę a Roberto pędzi aż do końca boiska z pilka po czym albo straci albo zwróci piłkę do tylu.
0
Stawiam Mathieu paczkę dobrych fajek za ten mecz ;)
0
Lucho wie co robi zaufajmy mu ,poczekajmy z ocenami po meczu ;)
1
ja bym to ujął inaczej troszke czy to Ronaldo wszedl by na taki poziom gdyby nie Messi ? Messi wiele razy powtarzal , ze wedlug niego nie ma zadnej rywalizacji , Ronaldo tym zył i żyje.
1
Chyba tylko sędziowie hiszpańscy utrzymuja tak rowną formę jak Cristiano Ronaldo w tym sezonie ;)
1
Kto sądzi , że Coutinho nie jest nam potrzebny jest w totalnym błędzie i musi zmienić tok rozumowania; )
0
Ramos będzie polowal na hatricka tym razem do swojej bramki.
0
Ostro dali czadu ;)
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/822800827865821184/video/1
1
Najważniejsze , że klątwa Anoeta to już tylko historia ;)
9
Idź ty trollu spać.
1
Do końca tygodnia juz tak będzie ; )
4
Neymarito póki co według mnie najlepszy na boisku ;)
0
Brawo Ney , brawo !
0
Jaki nie swój chłopie sociedad to nie pajace.