1

Nie wiem czy było a jak było to słabo szukałem za co przepraszam

Od sezonu 17/18 liga angielska będzie nosić nazwę "Cadbury Premier League"!


https://www.premierleague.com/news/317045

1

Wyczuwam, że Real dostanie dziś batyyy; )

0

No oby udowodnił , że nie bez powodu ma 6 na plecach.

0

Gdzie Denisowi do Coutinho kolego a wcale dużej różnicy wieku nie ma, różnica klas jest spora.

1

Juan Carlos Unzue może zostać trenerem Barcelony,Robert Moreno jego asystentem,gdyby Luis Enrique nie przedłużył kontraktu.[Sport]

0

Andrzej Wawrzyk złapany na dopingu. Polak wykluczony z walki z Deontayem Wilderem o mistrzowski pas.

Onet.pl

1

A myślisz ze mając 18 lat to nagle dorosły się zrobiles ?;) a czy twoja głowa odczuwa ze dojrzala ? Bo ja mam 26 i wciąż czuje się jakbym miał 18 lat ;)

0

Na pewną prawdą jest to , że bycie trenerem Barcelony wiąże się z wielką presją i każdy przegrany mecz niesie ze sobą jakieś konsekwencje , żeby zadowolić cules poprostu trzeba mecze wygrywać a margines błędu jest bardzo mały bo wiadomo z czym się to później wiąże.

0

Gdzie ty widzisz ze ja podałem to jako swoje ?;) przeczytaj dokładnie chłopie.

0

A co tu jest nie tak ?;)

25

84

Ousmane Dembele - 19 lat
Emre Mor - 19 lat
Julian Weigl - 21 lat
Alexander Isak - 17 lat

Przyszłość Bayern'u Monachium.

36

1

Kamery pokazały jakiś uraz stopy Sergi Roberto wiec Vidal na bank od 1 minuty w następnym meczu, gość ma formę ;)

18

Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek Barca będzie miała takie fantastyczne trio z przodu można się tylko cieszyć , że żyjemy w tych czasach i widzimy to na własne oczy.



https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/823290190785605640/photo/1

0

Ja się do tego przyzwyczaiłem i wiem dokładnie ,ze gdyby nie kombinatorstwo strzelali byśmy 2 razy więcej bramek ;)

11

Takiego Aleixa oglądałem w Sevilli i takiego chce oglądać dalej , zasadnicza różnica między nim a Roberto jest taka , że tak jak w dzisiejszym meczu Aleix potrafi zagrać w tempo piłkę a Roberto pędzi aż do końca boiska z pilka po czym albo straci albo zwróci piłkę do tylu.

0

Stawiam Mathieu paczkę dobrych fajek za ten mecz ;)

0

Lucho wie co robi zaufajmy mu ,poczekajmy z ocenami po meczu ;)

1

ja bym to ujął inaczej troszke czy to Ronaldo wszedl by na taki poziom gdyby nie Messi ? Messi wiele razy powtarzal , ze wedlug niego nie ma zadnej rywalizacji , Ronaldo tym zył i żyje.

1

Chyba tylko sędziowie hiszpańscy utrzymuja tak rowną formę jak Cristiano Ronaldo w tym sezonie ;)

1

Kto sądzi , że Coutinho nie jest nam potrzebny jest w totalnym błędzie i musi zmienić tok rozumowania; )

0

Ramos będzie polowal na hatricka tym razem do swojej bramki.

0

1

Najważniejsze , że klątwa Anoeta to już tylko historia ;)

9

Idź ty trollu spać.

1

Do końca tygodnia juz tak będzie ; )

4

Neymarito póki co według mnie najlepszy na boisku ;)

0

Brawo Ney , brawo !

0

Jaki nie swój chłopie sociedad to nie pajace.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?