0

Handluje może ktoś furami? ;)

0

Zdecydowanie wolę wygrać i zapłacić za niego te 60 chociaż nawet połowy nie jest wart ;)

1

Przygotuj sobie miskę przy łóżku.

22

Tak sobie myślę , że w razie jak wygramy Ligę Mistrzow to Gomes będzie nas kosztował coś koło 60 milionów co za parodia totalna.

7

Barca kontaktowała się z agentem Özila ws. ewentualnego transferu.Niemiec nie przedłużył kontraktu z Arsenalem.[Sport]

2

Lucas Hernandez piłkarz Atletico Madryt aresztowany przez policję za pobicie swojej dziewczyny w stanie upojenia alkoholowego. [Marca]

0

7

Ja nie zmienię zdania , że zarząd źle przyglądał się Gomesowi, ewidentnie kupiliśmy kota w worku za gruba kapustę .

6

Jak Hanka w kartony w ten mecz żeś wjechał Luis ;)

5

Ja na miejscu Lucho mocno zastanowilbym się na S.Roberto bo tam na prawej flance jest jedna wielka dziura , fajnie się zapowiadał na prawej obronie Sergi ale jednak więcej meczy mu nie wyszło jak wyszło wiec myślę , że albo da szanse Vidalowi albo obowiązkowo w lato prawdziwy prawy obrońca.

2

Ogólnie jest gitara może to i lepiej , że forma nie do końca jest taka jaka każdy by chciał bo najlepiej jak eksplozja formy będzie na wiosnę wtedy będzie duża szansa na to , że coś osiągniemy.

12

Lucho w drugiej połowie wpatrzony jak szpak w p.... w zegarek aby czas szybciej zlecial bo się pomysły skończyły a jak MSN nie uratuje to już nikt inny tego nie zrobi bo kto ? Pomoc? Jak jej nie ma , mega pierwsza połowa , tragiczna druga :)

0

Najlepiej to niech już wróci Iniesta i Busi ;)

0

Najwięcej goli Messiego na wyjazdach
Santiago Bernabéu - 12.
Vicente Calderon - 12.

0

Przy obecnej formie naszych pomocników to ja widzę nasza pomoc Iniesta mascherano na def a Busi w roli rozgrywającego miałby więcej swobody wtedy nie było by źle ;)

0

Messi 4 odbiory Rakitic 1 ;/

0

Zgadzam się ale mimo to uważam że w tym roku jeszcze lepszej połowy meczu nie było a może nie pamiętam.

1

Placzą juz biedaki heh ;)

0

No ale pomyśl czy oby to właśnie nie najlepsza połowa w tym roku ? W sumie nie pamiętam lepszej.

3

,,C.Ronaldo + 100mln za Messiego z pocalowaniem rąsi bym dał jesli bym miał" komentarz użytkownika z realmadryt.pl ;)

4

Chyba najlepsza połowa jaka oglądałem w wykonaniu Barcelony w tym roku ;)

0

My tu gadu gadu o Gomesie a nasz Lucho kochany nie zdaje sobie sprawy jak bardzo katuje MSN ,jak to mówią co niektórzy puchar króla to nie tak bardzo prestiżowe rozgrywki wiec uważam , że mimo wszystko Luis Enrique powinien trochę dać odpoczywać naszej trójce z przodu. ( znając życie chcą grać w każdych meczach) Arda za Neya , Paco za Luisa i tez można grać.

1

oj Lucho , Lucho grać w pomocy Rakiticiem bez formy i Gomesem to jak grać bez pomocy.

1

ja mam tylko nadzieje , że dziś obędzie się bez kontuzji.

0

Powrót po 2 dniowym banie i takie niespodzianki , oczywiście na plus ;)

4

Real Madryt drużyna która uznawana jest za najlepszą w historii jest również najbardziej medialną drużyną a jej kibice są mega rozpieszczonymi ludźmi , niech biorą przykład z kibiców Liverpoolu.

0

Nie widzisz , że napisałem ,, chociaż czas pokaże " moim zdaniem ciężko będzie to odrobić ale po raz drugi pisze , ze czas pokaże.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

Oni maja szczęście liga chyba należy już do nich chociaż czas pokaże ;)

0

Real nie wygra dziś meczu fuks się skończył dostaną baty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?