kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Handluje może ktoś furami? ;)
0
Zdecydowanie wolę wygrać i zapłacić za niego te 60 chociaż nawet połowy nie jest wart ;)
1
Przygotuj sobie miskę przy łóżku.
22
Tak sobie myślę , że w razie jak wygramy Ligę Mistrzow to Gomes będzie nas kosztował coś koło 60 milionów co za parodia totalna.
7
Barca kontaktowała się z agentem Özila ws. ewentualnego transferu.Niemiec nie przedłużył kontraktu z Arsenalem.[Sport]
2
Lucas Hernandez piłkarz Atletico Madryt aresztowany przez policję za pobicie swojej dziewczyny w stanie upojenia alkoholowego. [Marca]
0
Benzema ucz się jak się strzela bramki !
https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/827269863831769088/photo/1
7
Ja nie zmienię zdania , że zarząd źle przyglądał się Gomesowi, ewidentnie kupiliśmy kota w worku za gruba kapustę .
6
Jak Hanka w kartony w ten mecz żeś wjechał Luis ;)
5
Ja na miejscu Lucho mocno zastanowilbym się na S.Roberto bo tam na prawej flance jest jedna wielka dziura , fajnie się zapowiadał na prawej obronie Sergi ale jednak więcej meczy mu nie wyszło jak wyszło wiec myślę , że albo da szanse Vidalowi albo obowiązkowo w lato prawdziwy prawy obrońca.
2
Ogólnie jest gitara może to i lepiej , że forma nie do końca jest taka jaka każdy by chciał bo najlepiej jak eksplozja formy będzie na wiosnę wtedy będzie duża szansa na to , że coś osiągniemy.
12
Lucho w drugiej połowie wpatrzony jak szpak w p.... w zegarek aby czas szybciej zlecial bo się pomysły skończyły a jak MSN nie uratuje to już nikt inny tego nie zrobi bo kto ? Pomoc? Jak jej nie ma , mega pierwsza połowa , tragiczna druga :)
0
Najlepiej to niech już wróci Iniesta i Busi ;)
0
Najwięcej goli Messiego na wyjazdach
Santiago Bernabéu - 12.
Vicente Calderon - 12.
0
Przy obecnej formie naszych pomocników to ja widzę nasza pomoc Iniesta mascherano na def a Busi w roli rozgrywającego miałby więcej swobody wtedy nie było by źle ;)
0
Messi 4 odbiory Rakitic 1 ;/
0
Zgadzam się ale mimo to uważam że w tym roku jeszcze lepszej połowy meczu nie było a może nie pamiętam.
1
Placzą juz biedaki heh ;)
0
No ale pomyśl czy oby to właśnie nie najlepsza połowa w tym roku ? W sumie nie pamiętam lepszej.
3
,,C.Ronaldo + 100mln za Messiego z pocalowaniem rąsi bym dał jesli bym miał" komentarz użytkownika z realmadryt.pl ;)
4
Chyba najlepsza połowa jaka oglądałem w wykonaniu Barcelony w tym roku ;)
0
My tu gadu gadu o Gomesie a nasz Lucho kochany nie zdaje sobie sprawy jak bardzo katuje MSN ,jak to mówią co niektórzy puchar króla to nie tak bardzo prestiżowe rozgrywki wiec uważam , że mimo wszystko Luis Enrique powinien trochę dać odpoczywać naszej trójce z przodu. ( znając życie chcą grać w każdych meczach) Arda za Neya , Paco za Luisa i tez można grać.
1
oj Lucho , Lucho grać w pomocy Rakiticiem bez formy i Gomesem to jak grać bez pomocy.
1
ja mam tylko nadzieje , że dziś obędzie się bez kontuzji.
0
Powrót po 2 dniowym banie i takie niespodzianki , oczywiście na plus ;)
4
Real Madryt drużyna która uznawana jest za najlepszą w historii jest również najbardziej medialną drużyną a jej kibice są mega rozpieszczonymi ludźmi , niech biorą przykład z kibiców Liverpoolu.
0
Nie widzisz , że napisałem ,, chociaż czas pokaże " moim zdaniem ciężko będzie to odrobić ale po raz drugi pisze , ze czas pokaże.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Oni maja szczęście liga chyba należy już do nich chociaż czas pokaże ;)
0
Real nie wygra dziś meczu fuks się skończył dostaną baty.