3

Ale dobra sarenka ;) niewiasta jak siemasz panie wiktor. Gdzie to takie sie rodzą.

0

Ja pierdziu !! Powiedział z niedowierzaniem Czesio z władcy much.

6

Szoooookkkk !! Niemożliwe heh ! Ale się musi cieszyć heheheh albo śmiać ;)

2

Barca B dala remis i nowy rekord !

0

To zasługa szybkości i pięknego dogrania Camary. Jest mega

0

Camara jakie kocie ruchy !

0

Zinedine Zidane :

– Messi najlepszy na świecie? Cristiano jest najlepszy. O Ronaldo można mówić wiele, ale głęboko w sercu to dobry człowiek. Messi to rywal i ta cała rywalizacja jest dobra dla futbolu, ludzie chcą to oglądać.

0

https://x.com/J_Krecidlo/status/697518826758541312



Po co sie tak denerwowac mamy 7.1;) Lucho !

0

Zacny suchar milordzie.

0

To sie dało zmarnowac ??

5

Co ty za glupoty gadasz chlopie wyjdz z tej strony , kazdemu moze sie zdarzyc a Rakitic zasluguje na wielki szacunek bo zrobil juz duzo dla Barcy ;)

0

aha swiezak wszystko jasne ;d

20

suchar dnia chlopie.

0

Bartra tragedia a Jeremy Mathieu interwencja miesiaca.

0

Jeremy Mathieu mega szybki gosc ;)

3

Może czas jutro Sergiego Roberto na bramce przetestować ?? Chyba ostatnia pozycja dla niego ;)

0

Uwagę zwrócę głównie na Kaptoum i Camarę jak dostanie szanse.

0

Karimek nygus ;d

2

Ramos w srodku ?:) Oo i krystyna po prawej

1

Baaa sam bym chcial wiedziec ale chyba jakas pogodynka heheh

1

54

https://media.giphy.com/media/OMBOvPN3MDYJ2/giphy.gif

ajjjjj wlączam juz chyba po raz 20 i dalej nie moge przestac hehe ;)

0

Pada jeszcze jedno zasadnicze pytanie czy Marc Bartra nadaje sie na pierwsza druzyne ? czy jego talent siega na tyle by grac w tak wielkim klubie !! Nie wiem czy sie tego dowiemy dlatego ze nigdy nie gral kilku meczy pod rzad wiec kiedy mial zlapac rytm meczowy i kiedy mogl udowodnic ze jest cos warty !

0

Przeciez on juz dawno powinien zostac wypozyczony poki jest mlody moze udowodnil by swoja wartosc w innym klubie a wtedy moze na stale zagoscil by w 11 FC Barcelony.

0

mysle ze to jest kwestia gustu jednak to tak samo jak z dziewczynami heheh jeden lubi wysokie drugi nizsze , jeden lubi takie ktore maja czym oddychac drugi troche mniejsze ;)

1

jeszcze zeby on byl ladny ;) no ale tak to juz jest, podobno Ronaldo go licytowal a ze Messi przebija go we wszystkim to zrobil to tez w taki sposob hehe ale to tylko plotka ;p

1

Mało zawału nie dostalem wszedlem na blaugrana.pl i jest napisane duzymi literami Messi przejdzie operacje. Na szczescie bedzie gotowy podobno juz w czwartek.

0

Nie wiem jak wiele ogladasz meczow Athletic Bilbao ale wydaje mi sie ze bardzo malo. Powiedz mistrzu jakie atuty posiada oprocz wzrostu ten chlopak ?? Ogladales jego mecze z druzynami typu Barca , Real , Atletico , Sevilla , Celta ? chyba nie. Zupelnie nie wytrzymuje presji robi bledy jak cholera a to w naszym przypadku nie do przyjecia.

0

ja pier.... to ci dopiero piekna wiadomosc. Ledwie zdazylem wejsc na strone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?