kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale dobra sarenka ;) niewiasta jak siemasz panie wiktor. Gdzie to takie sie rodzą.
0
Ja pierdziu !! Powiedział z niedowierzaniem Czesio z władcy much.
6
Szoooookkkk !! Niemożliwe heh ! Ale się musi cieszyć heheheh albo śmiać ;)
2
Barca B dala remis i nowy rekord !
0
To zasługa szybkości i pięknego dogrania Camary. Jest mega
0
Camara jakie kocie ruchy !
0
Zinedine Zidane :
– Messi najlepszy na świecie? Cristiano jest najlepszy. O Ronaldo można mówić wiele, ale głęboko w sercu to dobry człowiek. Messi to rywal i ta cała rywalizacja jest dobra dla futbolu, ludzie chcą to oglądać.
0
https://x.com/J_Krecidlo/status/697518826758541312
Po co sie tak denerwowac mamy 7.1;) Lucho !
0
Zacny suchar milordzie.
0
To sie dało zmarnowac ??
5
Co ty za glupoty gadasz chlopie wyjdz z tej strony , kazdemu moze sie zdarzyc a Rakitic zasluguje na wielki szacunek bo zrobil juz duzo dla Barcy ;)
0
aha swiezak wszystko jasne ;d
20
suchar dnia chlopie.
0
Bartra tragedia a Jeremy Mathieu interwencja miesiaca.
0
Jeremy Mathieu mega szybki gosc ;)
3
Może czas jutro Sergiego Roberto na bramce przetestować ?? Chyba ostatnia pozycja dla niego ;)
0
Uwagę zwrócę głównie na Kaptoum i Camarę jak dostanie szanse.
0
Karimek nygus ;d
2
Ramos w srodku ?:) Oo i krystyna po prawej
1
Baaa sam bym chcial wiedziec ale chyba jakas pogodynka heheh
1
http://41.media.tumblr.com/f353ed15c25c6ab02f84ada6dc3c8b90/tumblr_ny64o4LtFn1qzhjh2o1_1280.jpg
Ostry pomysl na tatuaz nie powiem byla wena twórcza ;)
54
https://media.giphy.com/media/OMBOvPN3MDYJ2/giphy.gif
ajjjjj wlączam juz chyba po raz 20 i dalej nie moge przestac hehe ;)
0
Pada jeszcze jedno zasadnicze pytanie czy Marc Bartra nadaje sie na pierwsza druzyne ? czy jego talent siega na tyle by grac w tak wielkim klubie !! Nie wiem czy sie tego dowiemy dlatego ze nigdy nie gral kilku meczy pod rzad wiec kiedy mial zlapac rytm meczowy i kiedy mogl udowodnic ze jest cos warty !
0
Przeciez on juz dawno powinien zostac wypozyczony poki jest mlody moze udowodnil by swoja wartosc w innym klubie a wtedy moze na stale zagoscil by w 11 FC Barcelony.
0
mysle ze to jest kwestia gustu jednak to tak samo jak z dziewczynami heheh jeden lubi wysokie drugi nizsze , jeden lubi takie ktore maja czym oddychac drugi troche mniejsze ;)
1
jeszcze zeby on byl ladny ;) no ale tak to juz jest, podobno Ronaldo go licytowal a ze Messi przebija go we wszystkim to zrobil to tez w taki sposob hehe ale to tylko plotka ;p
0
https://x.com/J_Krecidlo/status/696769048382726144
1
Mało zawału nie dostalem wszedlem na blaugrana.pl i jest napisane duzymi literami Messi przejdzie operacje. Na szczescie bedzie gotowy podobno juz w czwartek.
0
Nie wiem jak wiele ogladasz meczow Athletic Bilbao ale wydaje mi sie ze bardzo malo. Powiedz mistrzu jakie atuty posiada oprocz wzrostu ten chlopak ?? Ogladales jego mecze z druzynami typu Barca , Real , Atletico , Sevilla , Celta ? chyba nie. Zupelnie nie wytrzymuje presji robi bledy jak cholera a to w naszym przypadku nie do przyjecia.
0
ja pier.... to ci dopiero piekna wiadomosc. Ledwie zdazylem wejsc na strone.