kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mysle ze to jest kwestia gustu jednak to tak samo jak z dziewczynami heheh jeden lubi wysokie drugi nizsze , jeden lubi takie ktore maja czym oddychac drugi troche mniejsze ;)
1
jeszcze zeby on byl ladny ;) no ale tak to juz jest, podobno Ronaldo go licytowal a ze Messi przebija go we wszystkim to zrobil to tez w taki sposob hehe ale to tylko plotka ;p
0
https://x.com/J_Krecidlo/status/696769048382726144
1
Mało zawału nie dostalem wszedlem na blaugrana.pl i jest napisane duzymi literami Messi przejdzie operacje. Na szczescie bedzie gotowy podobno juz w czwartek.
0
Nie wiem jak wiele ogladasz meczow Athletic Bilbao ale wydaje mi sie ze bardzo malo. Powiedz mistrzu jakie atuty posiada oprocz wzrostu ten chlopak ?? Ogladales jego mecze z druzynami typu Barca , Real , Atletico , Sevilla , Celta ? chyba nie. Zupelnie nie wytrzymuje presji robi bledy jak cholera a to w naszym przypadku nie do przyjecia.
0
ja pier.... to ci dopiero piekna wiadomosc. Ledwie zdazylem wejsc na strone.
4
No szczegolnie jak gral z nami w ostatnich meczach to byly jego najgorsze mecze jakie widzialem moze dlatego ze gral z nami ? Nie jestem co do niego pewny potrafi zagrac na dobrym poziomie ale bardzo czesto zdarzaja mu sie ostre gapy.
0
juz i tak zes sie gosciu wypowiedzial ze takowej oferty bys nie przyjął wiec dziekujemy do widzenia slepa genia ! ;)
0
Najwazniejsze by forma przyszla w odpowiednim momencie gramy zdecydowanie za duzo obawiam sie ze mozemy byc zmeczenie w tych najwazniejszych momentach.
0
I liga toczy się dalej ;)
0
Ciężko uwierzyć w to że uda im się ten remis utrzymać ale w końcu wiara czyni cuda !
1
Znikl tak samo jak Chelsea co nie zmienia faktu ze Hazard to bardzo dobry pilkarz ;)
0
http://www.meczyki.pl/newsy/hazard-chcialbym-kiedys-grac-dla-zidanea/20133-n
Nastepca CR7 ?
0
Na tym ze juz znikła ;)
0
Ten co często moczy palca w nosie Joahim Loew.
0
Aha ten nasz Pistolero naboje mu się nie kończą ;)
0
Pełno jest takich na stronie realu a z racji tego że również oni maja tu swoje konta wiec może któryś jest taki co mi odp na moje pytanie. Póki co grali z ogorkami rozumiem zachwyt z tego ze trenerem jest wielki Zizou ale czy to nie za wcześnie żeby Boga z niego robić ? Żeby nie poleciał szybciej jak Benitez.
0
Kibice Realu ze strony fcbarca.com czy nie uwazacie ze troche za wczesnie robicie z Zidana nowego Fergusona?
43
Przyjazń to jest to co zatrzyma Neymara w Barcelonie.
64
Jak Neymar spojrzalby w oczy Messiemu i Suarezowi ?? to są bajki bajeczki ;p
1
Wypisz wymaluj ojciec Neymara.
2
27 jak dobrze naliczylem odbiorow Busiego w meczu z Valencia. On jest the best ;)
1
$$$$$$$$$$ w oczach Teixeria ;)
1
nie wygląd sie liczy a to co ma w sobie. Jaka to roznica czy ma krotkie czy ma dlugie czy fale , loki , koki to i tak ten sam Neymar :)
0
Najlepszego Neymar !! Samych sukcesow w Barcelonie i obys zostal tu do konca swojej kariery !
0
z 7 tys za pare lat zrobi sie 70 tysiecy i tak dalej.
0
Mistrzowska wypowiedz ;) mam nadzieje ze w koncu Ci ktorzy sa wiecznie za zenowani ze Bartry nie ma w skladzie zrozumieja ze Bartra nie nadaje sie na 1 sklad.
0
a co tam oni maja zdrowszego Psa na goracym polmisku z ryzem?
33
Uwierz ze nie jest jeszcze blisko. Pokusze się o stwierdzenie że jest jeszcze daleko.
0
Macie może statystyki z wczorajszego meczu ? Chodzi o posiadanie piłki ilość oddanych strzałów itd.