0

mysle ze to jest kwestia gustu jednak to tak samo jak z dziewczynami heheh jeden lubi wysokie drugi nizsze , jeden lubi takie ktore maja czym oddychac drugi troche mniejsze ;)

1

jeszcze zeby on byl ladny ;) no ale tak to juz jest, podobno Ronaldo go licytowal a ze Messi przebija go we wszystkim to zrobil to tez w taki sposob hehe ale to tylko plotka ;p

1

Mało zawału nie dostalem wszedlem na blaugrana.pl i jest napisane duzymi literami Messi przejdzie operacje. Na szczescie bedzie gotowy podobno juz w czwartek.

0

Nie wiem jak wiele ogladasz meczow Athletic Bilbao ale wydaje mi sie ze bardzo malo. Powiedz mistrzu jakie atuty posiada oprocz wzrostu ten chlopak ?? Ogladales jego mecze z druzynami typu Barca , Real , Atletico , Sevilla , Celta ? chyba nie. Zupelnie nie wytrzymuje presji robi bledy jak cholera a to w naszym przypadku nie do przyjecia.

0

ja pier.... to ci dopiero piekna wiadomosc. Ledwie zdazylem wejsc na strone.

4

No szczegolnie jak gral z nami w ostatnich meczach to byly jego najgorsze mecze jakie widzialem moze dlatego ze gral z nami ? Nie jestem co do niego pewny potrafi zagrac na dobrym poziomie ale bardzo czesto zdarzaja mu sie ostre gapy.

0

juz i tak zes sie gosciu wypowiedzial ze takowej oferty bys nie przyjął wiec dziekujemy do widzenia slepa genia ! ;)

0

Najwazniejsze by forma przyszla w odpowiednim momencie gramy zdecydowanie za duzo obawiam sie ze mozemy byc zmeczenie w tych najwazniejszych momentach.

0

I liga toczy się dalej ;)

0

Ciężko uwierzyć w to że uda im się ten remis utrzymać ale w końcu wiara czyni cuda !

1

Znikl tak samo jak Chelsea co nie zmienia faktu ze Hazard to bardzo dobry pilkarz ;)

0

Na tym ze juz znikła ;)

0

Ten co często moczy palca w nosie Joahim Loew.

0

Aha ten nasz Pistolero naboje mu się nie kończą ;)

0

Pełno jest takich na stronie realu a z racji tego że również oni maja tu swoje konta wiec może któryś jest taki co mi odp na moje pytanie. Póki co grali z ogorkami rozumiem zachwyt z tego ze trenerem jest wielki Zizou ale czy to nie za wcześnie żeby Boga z niego robić ? Żeby nie poleciał szybciej jak Benitez.

0

Kibice Realu ze strony fcbarca.com czy nie uwazacie ze troche za wczesnie robicie z Zidana nowego Fergusona?

43



Przyjazń to jest to co zatrzyma Neymara w Barcelonie.

64

Jak Neymar spojrzalby w oczy Messiemu i Suarezowi ?? to są bajki bajeczki ;p

1

Wypisz wymaluj ojciec Neymara.

2



27 jak dobrze naliczylem odbiorow Busiego w meczu z Valencia. On jest the best ;)

1

$$$$$$$$$$ w oczach Teixeria ;)

1

nie wygląd sie liczy a to co ma w sobie. Jaka to roznica czy ma krotkie czy ma dlugie czy fale , loki , koki to i tak ten sam Neymar :)

0

Najlepszego Neymar !! Samych sukcesow w Barcelonie i obys zostal tu do konca swojej kariery !

0

z 7 tys za pare lat zrobi sie 70 tysiecy i tak dalej.

0

Mistrzowska wypowiedz ;) mam nadzieje ze w koncu Ci ktorzy sa wiecznie za zenowani ze Bartry nie ma w skladzie zrozumieja ze Bartra nie nadaje sie na 1 sklad.

0

a co tam oni maja zdrowszego Psa na goracym polmisku z ryzem?

33

Uwierz ze nie jest jeszcze blisko. Pokusze się o stwierdzenie że jest jeszcze daleko.

0

Macie może statystyki z wczorajszego meczu ? Chodzi o posiadanie piłki ilość oddanych strzałów itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?