0

Bydle , Hołota itd. takim nadepnieciem moglby zrobic krzywde ktora zostawi slad nawet do konca zycia roznie w zyciu bywa. Stfu dziadu...

1

MMA panowie MMA !! jak to mowi trybson.

0

miesiac temu mial rowno 100 teraz juz nie wiem heh.

0

chlopie Real to pol biedy przy tym Espanoyolu to dzicz , Hołota przez duze H.

3

Chcialbym zeby wczoraj Suarez ktory mial okazje strzelic z bliskiej odleglosci najpierw trafil pilka w RYJ tego bramkarza Espanyolu a pozniej poprawil do bramki ale bylby ubaw ;)

0

Suarez może zostać zawieszony na kilka meczy ewentualnie kara pieniężna.

2

Wyjdź wasc wstydu oszczędź pajacu.

44

Co ja bym dał żeby Iniesta był parę lat młodszy ;)

0

Powiem szczerze ze chyba bardziej nienawidze tych prostytutek Realu a dokladnie Espanyolu ktorzy z nami walczaą jak chamy a Realowi rozkladaja nogi

0

Zdecydowanie llepiej jak wejda od poczatku Aleix i Arda szybciej w komponuja sie w mecz.

0

W koncu Arda i Aleix beda dostepni rowniez w PES 2016.

4

Uważasz ze Arda wygryzie Rakiticia? ;) ja osobiście bym bardzo chciał żeby Arda był postacią pierwszorzędna.

0

Jak myslicie gdzie bedzie wystawial Ardę Luis Enrique ?? Szkoda by zeby byl tylko zmiennikiem , chociaz w takiej formie jakiej jest Iniesta Busi to raczej Arda bedzie postacia drugo planową chyba ze Rakitic bedzie teraz zmiennikiem w co watpie.

0

nie chce zeby Arda byl rezerwowym jak myslicie gdzie ustawiany bedzie Arda Turan ? Iniesta raczej nie do zmiany w tej formie Busi to samo jedynie Rakieta.

0

Pożyjemy zobaczymy nie ma co ciągnąć juz spekulacji na temat zidane.

1

szkoda troche grubaska no ale co poradzi.. nic mu nie wychodzi ;( ale kase chociaz ma inni i tego nie maja.

0

Kto wie moze akurat nas zaskoczą i tych zlych meczy na poczatku nie bedzie ?:)

10

Arda juz buciki szykuje na Espanyol. Chcieli zadymy to ja maja.

0

no to tak na prawde w tej chwili mozna napisac Aleix i Arda Fichado !

0

nie akurat nie jestem z takich ludzi takze spokojnie ;)

3

Mam wrazenie ze jak Messi mial kontuzje zdecydowanie bardziej widoczny byl Neymar a wspolpraca Neya i Luisa wygladala o niebo lepiej jak jest Lionel. Oczywiscie ciesze sie ze wrocil Leo ale troche cos sie zacielo.

25

Spokojnie chlopaki Leonidas juz szykuje buty na Espanyol...

0

no i remis bedzie tak czuje..

0

ja to nie mam nerwow odwiedze was po 90 minucie 3majcie sie !

9

Przydalby sie Arda , butem by poczęstował i by sie skonczyl dzien dziecka.

0

Mam nadzieje ze w drugiej polowie ich zniszczymy

1

Boze ten sedzia jest nie normalny 2 minuty nie przedluzyl nawet.

0

poki co stawiam na remis ewentualnie dostanimy 1.0 po jakims fuksie.

0

my tez nie gramy dzis nic.

6

dzikusy nie pilkarze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?