58

Co jak co ale Madryckie gazety potrafią się zachować kiedy trzeba.

1

Dani Alves na szczescie tez juz wrocil do druzyny !! :) trenowal na pelnych obrotach.

4

God is back... :)

1

Bilans Real Madryt w ligowych El Clasico w ostatnich 7 sezonach: 3 zwycięstwa, 2 remisy, 8 porażek: [Marca]


http://pbs.twimg.com/media/CWlQM7lWsAAIeGJ.png

2

Nam nie potrzebny jest gosciu ktory kosztuje 50 mln na lawke. Nam potrzebny jest w tej chwili typowy rezerwowy ktos pokroju Pedro , Lavezzi , Nolito , Pato itd itd.

3

Jakbyś miał trochę pojęcia o firmie traffic i współpracy barcelony z ta firma to byś był innego zdania.

10

Kolejny wałek firmy traffic która sterowala transferem Douglas. To chyba rata za Neymara wypożyczenie za tyle kasy tego grajka.

0

Wróci silniejszy jak zawsze.

0

Najwazniejsze jest to ze Arda Turan bardzo dobrze zna kazdego przeciwnika z Ligi Hiszpanskiej wiec jego aklimatyzacja w zespole nie bedzie trwala dlugo , kto wie moze od razu bedzie w wysokiej formie.

0

Kolejny rok realu bez potrójnej korony ; ( damy rade z espanyolem.

1

Pique ma swój charakter i za to trzeba go cenić. Osobiście znam wielu ludzi którzy mają 50 twarzy. Także tego się trzymaj chłopie.

1

Haha Żewłakow : suarez wniósł takiego zęba do drużyny barcelony.

0

Neymar jak się cieszył z goli suareza co za przyjaźń ;)

0

Messi nie ma kontuzji.

0

Munir - nie oszukujmy się ten chłopak w tej chwili nie nadaje się nawet na zmiennika nie robi nic dobrego dla drużyny bardzo dużo fauluje. Poza tym nie ma ani szybkości ani zwinnośći ani żadnej wizji w kwestii podań.

0

Ale piękna piłka od iniesty kocham go normalnie. Luis piękna bramka.

1

Rakitic dziś rządzi rozdaje karty na całym boisku.

0

El pistolet ustrzela chinolkow. ...

0

Chinole stawiają autobus nie będzie łatwo.

1

Oficjalny Sklad : Bravo, Piqué, Rakitic, Sergio, Alves, Iniesta, Suárez, Mascherano, Munir, Alba and Sergi Roberto

Damy rade ! Tylko Sandro za Munira jedyna zmiana ktora bym przeprowadzil.

0

Niezmiernie nas to cieszy NeY !! VeB

0

tez tak uważam teraz w sumie okres świąteczny niech sobie chlopaki odpoczywają a od nowego roku mam nadzieje ze nasze MSN bedzie bilo kolejne rekordy. Ciesze sie rowniez ze Arda i Aleix przychodzą. Mega wzmocnienia.

0

Niby tam Klubowe mistrzostwa świata Trofeum moze nie wazne tak samo jak inne ale jednak przychodzi co do czego to sie czlowiek denerwuje i lepiej jakby je zdobyli.

5

Ooo Sergi Roberto ... nie wierze ! doczekalem takich czasow ze obecnosc Sergi Roberto w skladzie to dla mnie wielka uciecha.

2

Wierze w nasz zespol moze akurat Japonia sluzy Munirowi i Sandro.. moze to oni beda dzis odgrywaz wazną role ? jak nie teraz to kiedy !!

0

spokojnie w jakiejs 70 minucie na bank wskoczy na boisko !

0

1

0

Masz racje hehe :) faktycznie jest bład

0

Ostanimi czasy dostajemy na prawde mocne druzyny Panowie !! Czas chyba odpoczac wybieram GENT !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?