kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
58
Co jak co ale Madryckie gazety potrafią się zachować kiedy trzeba.
1
Dani Alves na szczescie tez juz wrocil do druzyny !! :) trenowal na pelnych obrotach.
4
God is back... :)
1
Bilans Real Madryt w ligowych El Clasico w ostatnich 7 sezonach: 3 zwycięstwa, 2 remisy, 8 porażek: [Marca]
http://pbs.twimg.com/media/CWlQM7lWsAAIeGJ.png
2
Nam nie potrzebny jest gosciu ktory kosztuje 50 mln na lawke. Nam potrzebny jest w tej chwili typowy rezerwowy ktos pokroju Pedro , Lavezzi , Nolito , Pato itd itd.
3
Jakbyś miał trochę pojęcia o firmie traffic i współpracy barcelony z ta firma to byś był innego zdania.
10
Kolejny wałek firmy traffic która sterowala transferem Douglas. To chyba rata za Neymara wypożyczenie za tyle kasy tego grajka.
0
Wróci silniejszy jak zawsze.
0
Najwazniejsze jest to ze Arda Turan bardzo dobrze zna kazdego przeciwnika z Ligi Hiszpanskiej wiec jego aklimatyzacja w zespole nie bedzie trwala dlugo , kto wie moze od razu bedzie w wysokiej formie.
0
Kolejny rok realu bez potrójnej korony ; ( damy rade z espanyolem.
1
Pique ma swój charakter i za to trzeba go cenić. Osobiście znam wielu ludzi którzy mają 50 twarzy. Także tego się trzymaj chłopie.
1
Haha Żewłakow : suarez wniósł takiego zęba do drużyny barcelony.
0
Neymar jak się cieszył z goli suareza co za przyjaźń ;)
0
Messi nie ma kontuzji.
0
Munir - nie oszukujmy się ten chłopak w tej chwili nie nadaje się nawet na zmiennika nie robi nic dobrego dla drużyny bardzo dużo fauluje. Poza tym nie ma ani szybkości ani zwinnośći ani żadnej wizji w kwestii podań.
0
Ale piękna piłka od iniesty kocham go normalnie. Luis piękna bramka.
1
Rakitic dziś rządzi rozdaje karty na całym boisku.
0
El pistolet ustrzela chinolkow. ...
0
Chinole stawiają autobus nie będzie łatwo.
1
Oficjalny Sklad : Bravo, Piqué, Rakitic, Sergio, Alves, Iniesta, Suárez, Mascherano, Munir, Alba and Sergi Roberto
Damy rade ! Tylko Sandro za Munira jedyna zmiana ktora bym przeprowadzil.
0
Niezmiernie nas to cieszy NeY !! VeB
0
tez tak uważam teraz w sumie okres świąteczny niech sobie chlopaki odpoczywają a od nowego roku mam nadzieje ze nasze MSN bedzie bilo kolejne rekordy. Ciesze sie rowniez ze Arda i Aleix przychodzą. Mega wzmocnienia.
0
Niby tam Klubowe mistrzostwa świata Trofeum moze nie wazne tak samo jak inne ale jednak przychodzi co do czego to sie czlowiek denerwuje i lepiej jakby je zdobyli.
5
Ooo Sergi Roberto ... nie wierze ! doczekalem takich czasow ze obecnosc Sergi Roberto w skladzie to dla mnie wielka uciecha.
2
Wierze w nasz zespol moze akurat Japonia sluzy Munirowi i Sandro.. moze to oni beda dzis odgrywaz wazną role ? jak nie teraz to kiedy !!
0
spokojnie w jakiejs 70 minucie na bank wskoczy na boisko !
0
1
0
Masz racje hehe :) faktycznie jest bład
0
Ostanimi czasy dostajemy na prawde mocne druzyny Panowie !! Czas chyba odpoczac wybieram GENT !