kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Bracia Daltony Messi , Neymar , Suarez mega umiejetnosci tych chlopakow plus ich przyjazn ... nigdy nie bedzie takiego ataku marzen , kazdy nam zazdrosci takiego trio. VeB!!
7
Bramka Messiego w wieku 12-stu lat , ehh te ruchy nic sie nie zmienil ;)
1
ehh miesień czworoglowy moze sie zaleczyc w pare dni, moze tez trwac kilka miesiecy zalezy ktory stopien tak czy inaczej lipa..
13
Czas Na Thomasa Verminatora Vermaelena !!
0
Tak Cadiz juz to zrobil,
2
to co u hala dzieci juz po tryplecie ?
45
Suarez : dzień dobry jest messi ??? Żona messiego : tak jest , proszę... messi podchodzi do domofonu.. słucham ? Suarez : mogę do ciebie na komputer ? Hehe
0
Tylko zazdrościć chłopakom mają w życiu wszystko co im się podoba w tak młodym wieku do tego robią to co kochają czyli grają w piłkę. Mega życie ale trzeba się cieszyć z tego co się ma.
0
Ter Stegen kontuzja kolana.
1
Tymczasem na Facebookowym profilu Real Madryt chociaz z tego filmiku sie ciesza !!! Nie zly ubaw ! ale tylko to im zostaje !
Polecam hehe ;)
6
Mamy juz grudzien jeszcze tylko miesiac i mamy Arde i Aleixa !!
43
Spokojnie za rok bedziecie wszyscy tak jak na obrazku !!
0
Jesteś chłopie tylko może o tym nie wiesz ; )
8
Nic dodać nic ująć.
14
Benitez : Wszyscy, którzy pojawili się na boisku i uczestniczyli w grze, rozegrali wspaniałe spotkanie.
jak to bylo wspaniale spotkanie jego zdaniem to prosze zeby takich bylo duzo wiecej.
2
no ludzie i gdzie ten nurek do Messiego ? Buty moze mu czyscic w tej chwili.
1
,, to sa kadry do drugiej czesci filmu Ronaldo" ale wymiataja ci komentatorzy.
0
haha Ronaldo kreci kolejny kadr do filmu ,,Ronaldo"
0
Nurek mu sie wlaczyl.
0
Tak slabego Realu nie widzialem od kad zyje graja taki piach ze z milą checia zobaczyl bym moich stolecznych amatorow z B klasy. Nie no troche przesadzilem..
0
no kupi na bank haha chyba buta Neymara.
0
Jeszcze tylko messi ;)
0
Chwilo trwaj !!!
0
To nic juz niedlugo Neymar zrobi psikusa Ronaldo bo firma Nike w pierwszym rzedzie bedzie teraz stawiac na Neymara a wiec Ronaldo nie bedzie juz twarza Nike za pewne zrobi mu sie smutno i bedzie slaba forma ;/ zycie.
25
Najlepszy Defensywny pomocnik na swiecie ! Oczy ma wszedzie niczym Andreas Iniesta. Magik do potegi !
2
Mam takie ciche przeczucie ze Real Madryt przegra z Eibar cos mi sie tak wydaje ....
0
heh to prawda i nie tylko my w sumie , wchodzac na strone RM.pl sadze ze chlopaki maja ten sam problem tylko zasadnicza roznica jest taka ze my sie cieszymy a oni placza.
1
ja tam biore 5:0 Messi hatrick , Suarez , Neymar.
9
Krzysiu czaruje ! Magia jak on to zrobil ! Neymar ?
0
Zawsze będzie te ,,ale"