7

Bracia Daltony Messi , Neymar , Suarez mega umiejetnosci tych chlopakow plus ich przyjazn ... nigdy nie bedzie takiego ataku marzen , kazdy nam zazdrosci takiego trio. VeB!!

7



Bramka Messiego w wieku 12-stu lat , ehh te ruchy nic sie nie zmienil ;)

1

ehh miesień czworoglowy moze sie zaleczyc w pare dni, moze tez trwac kilka miesiecy zalezy ktory stopien tak czy inaczej lipa..

13

Czas Na Thomasa Verminatora Vermaelena !!

0

Tak Cadiz juz to zrobil,

2

to co u hala dzieci juz po tryplecie ?

45

Suarez : dzień dobry jest messi ??? Żona messiego : tak jest , proszę... messi podchodzi do domofonu.. słucham ? Suarez : mogę do ciebie na komputer ? Hehe

0

Tylko zazdrościć chłopakom mają w życiu wszystko co im się podoba w tak młodym wieku do tego robią to co kochają czyli grają w piłkę. Mega życie ale trzeba się cieszyć z tego co się ma.

0

Ter Stegen kontuzja kolana.

1

Tymczasem na Facebookowym profilu Real Madryt chociaz z tego filmiku sie ciesza !!! Nie zly ubaw ! ale tylko to im zostaje !




Polecam hehe ;)

6

Mamy juz grudzien jeszcze tylko miesiac i mamy Arde i Aleixa !!

43

Spokojnie za rok bedziecie wszyscy tak jak na obrazku !!

0

Jesteś chłopie tylko może o tym nie wiesz ; )

8

Nic dodać nic ująć.

14

Benitez : Wszyscy, którzy pojawili się na boisku i uczestniczyli w grze, rozegrali wspaniałe spotkanie.

jak to bylo wspaniale spotkanie jego zdaniem to prosze zeby takich bylo duzo wiecej.

2

no ludzie i gdzie ten nurek do Messiego ? Buty moze mu czyscic w tej chwili.

1

,, to sa kadry do drugiej czesci filmu Ronaldo" ale wymiataja ci komentatorzy.

0

haha Ronaldo kreci kolejny kadr do filmu ,,Ronaldo"

0

Nurek mu sie wlaczyl.

0

Tak slabego Realu nie widzialem od kad zyje graja taki piach ze z milą checia zobaczyl bym moich stolecznych amatorow z B klasy. Nie no troche przesadzilem..

0

no kupi na bank haha chyba buta Neymara.

0

Jeszcze tylko messi ;)

0

Chwilo trwaj !!!

0

To nic juz niedlugo Neymar zrobi psikusa Ronaldo bo firma Nike w pierwszym rzedzie bedzie teraz stawiac na Neymara a wiec Ronaldo nie bedzie juz twarza Nike za pewne zrobi mu sie smutno i bedzie slaba forma ;/ zycie.

25

Najlepszy Defensywny pomocnik na swiecie ! Oczy ma wszedzie niczym Andreas Iniesta. Magik do potegi !

2

Mam takie ciche przeczucie ze Real Madryt przegra z Eibar cos mi sie tak wydaje ....

0

heh to prawda i nie tylko my w sumie , wchodzac na strone RM.pl sadze ze chlopaki maja ten sam problem tylko zasadnicza roznica jest taka ze my sie cieszymy a oni placza.

1

ja tam biore 5:0 Messi hatrick , Suarez , Neymar.

9



Krzysiu czaruje ! Magia jak on to zrobil ! Neymar ?

0

Zawsze będzie te ,,ale"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?