kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Krzysiu czaruje ! Magia jak on to zrobil ! Neymar ?
0
Zawsze będzie te ,,ale"
52
Zawsze chcialem zeby druzyna udowodnila hejterom z Realu ze potrafimy grac bez Messiego ! Udało sie to i mam nadzieje ze raz na zawsze zamknelismy japy kolegom z RM.pl ! Pozdrawiamy kibice Barcelony !
0
hmm polaczenie Barcy Guardioli z Barcy Enrique , ewentualnie Songo z Vegeta hehe.
0
Ja osobiscie wolalbym zeby ta bomba z formą naszej barcelony ruszyla na przelomie styczen - luty bo boje sie za w najwazniejszym momence moze sie skonczyc ale nie chce zapeszac ! mam nadzieje ze bedziemy sie cieszyli tą forma do konca sezonu i zdobedziemy wymarzony tryplet.
0
Że tak powiem delikatnie zaczynamy ośmieszac real Madryt.
0
banda pojee....cow szok i tyle.
0
ale chlopaki zacieszaja mega widok mega !!
0
Bardzo fajny skład ciesze się z Vermaelena; ))
20
Najlepszy komentarz z Eleven wczoraj ,, Ale Real gra piach "
1
Kurde od wczoraj az do tej pory na stronie RM.pl caly czas pisza zwolnic Beniteza , Perez out , sprzedac Ronaldo , Bale na wyspy , Benzema do wiezienia.. ze im sie juz to nie nudzi ile razy mozna pisac to samo.
6
Typowy Ronaldo.
4
0
Oo nie wiedzialem hehe milo wiedziec... A ja juz z 5 raz od rana ogladam powtorki meczu i nie moge sie napatrzec emocje nadal sa.
1
Ciekawe co z naszym walczakiem Mascherano oby nic powaznego !
3
http://ocdn.eu/images/pulscms/ZWU7MDMsM2MwLDAsMCwxOzAzLDAsM2MwLDAsMQ__/50200123e24a9f438f039ff61e77f216.jpg
NOWE KOSZULKI REALU juz w sprzedaży.
19
Miły poranek z myślą o tym wczorajszym meczu emocje nadal są ;) jak to dobrze być kibicem barcelony prawda chłopaki /dziewczyny ?;)
1
Dawno ni widziałem takiej magii dla oka w wykonaniu Barcelony. Cieszy mnie fenomenalna gra iniesty dosłownie jak za dawnych lat on ma oczy wszędzie !
0
Dziwne na realu stronie jeszcze prasy nie ma ;) ciekawe co się stało hehehe
0
Godzina 1.10 w nocy jeszcze z wrażenia spać nie mogę !! Pozdrawiam
0
Cala Barcelona grala dzis wielka Magię !!! Ale sie ciesze !! Czas isc świętwac Dzieki chlopaki za wieczor pelen emocji !!
0
Dziekujemy Dziekujemy Dziekujemy !!!!! Veb!
0
Powrot Krola panowie !
0
hmmm kto wie z takim Realem to i Munir z Sandro by pozamiatali.
0
w tej chwili udowadniamy szanownym kolegom z RM.pl ze Barcelona potrafi grac bez MEssiego mam nadzieje ze to czytacie !!!
1
co za mecz ! ale Barce gra swietnie super sie oglada ! szkoda ze nie padlo na 3.0 ale to i tak jest szok..
0
gdzie mozna wykupic transmisje Smsem ??
0
Jeszczę tylko jeden dzień !!! Ehh nie mogę się doczekać
0
Bo kibice Barcelony to prawdziwi kibice to prawdziwy skarb także tego.. VeB
0
Nie zgodzę się z Xavim. Messi nie rywalizuje z ronaldo Messi po prostu kocha grać w piłkę i robi wszystko dla dobra naszej Barcelony dla dobra klubu.. myślę że rywalizacja jest głównie stworzona przez media.