9



Krzysiu czaruje ! Magia jak on to zrobil ! Neymar ?

0

Zawsze będzie te ,,ale"

52

Zawsze chcialem zeby druzyna udowodnila hejterom z Realu ze potrafimy grac bez Messiego ! Udało sie to i mam nadzieje ze raz na zawsze zamknelismy japy kolegom z RM.pl ! Pozdrawiamy kibice Barcelony !

0

hmm polaczenie Barcy Guardioli z Barcy Enrique , ewentualnie Songo z Vegeta hehe.

0

Ja osobiscie wolalbym zeby ta bomba z formą naszej barcelony ruszyla na przelomie styczen - luty bo boje sie za w najwazniejszym momence moze sie skonczyc ale nie chce zapeszac ! mam nadzieje ze bedziemy sie cieszyli tą forma do konca sezonu i zdobedziemy wymarzony tryplet.

0

Że tak powiem delikatnie zaczynamy ośmieszac real Madryt.

0

banda pojee....cow szok i tyle.

0

ale chlopaki zacieszaja mega widok mega !!

0

Bardzo fajny skład ciesze się z Vermaelena; ))

20

Najlepszy komentarz z Eleven wczoraj ,, Ale Real gra piach "

1

Kurde od wczoraj az do tej pory na stronie RM.pl caly czas pisza zwolnic Beniteza , Perez out , sprzedac Ronaldo , Bale na wyspy , Benzema do wiezienia.. ze im sie juz to nie nudzi ile razy mozna pisac to samo.

6

Typowy Ronaldo.

4

0

Oo nie wiedzialem hehe milo wiedziec... A ja juz z 5 raz od rana ogladam powtorki meczu i nie moge sie napatrzec emocje nadal sa.

1

Ciekawe co z naszym walczakiem Mascherano oby nic powaznego !

19

Miły poranek z myślą o tym wczorajszym meczu emocje nadal są ;) jak to dobrze być kibicem barcelony prawda chłopaki /dziewczyny ?;)

1

Dawno ni widziałem takiej magii dla oka w wykonaniu Barcelony. Cieszy mnie fenomenalna gra iniesty dosłownie jak za dawnych lat on ma oczy wszędzie !

0

Dziwne na realu stronie jeszcze prasy nie ma ;) ciekawe co się stało hehehe

0

Godzina 1.10 w nocy jeszcze z wrażenia spać nie mogę !! Pozdrawiam

0

Cala Barcelona grala dzis wielka Magię !!! Ale sie ciesze !! Czas isc świętwac Dzieki chlopaki za wieczor pelen emocji !!

0

Dziekujemy Dziekujemy Dziekujemy !!!!! Veb!

0

Powrot Krola panowie !

0

hmmm kto wie z takim Realem to i Munir z Sandro by pozamiatali.

0

w tej chwili udowadniamy szanownym kolegom z RM.pl ze Barcelona potrafi grac bez MEssiego mam nadzieje ze to czytacie !!!

1

co za mecz ! ale Barce gra swietnie super sie oglada ! szkoda ze nie padlo na 3.0 ale to i tak jest szok..

0

gdzie mozna wykupic transmisje Smsem ??

0

Jeszczę tylko jeden dzień !!! Ehh nie mogę się doczekać

0

Bo kibice Barcelony to prawdziwi kibice to prawdziwy skarb także tego.. VeB

0

Nie zgodzę się z Xavim. Messi nie rywalizuje z ronaldo Messi po prostu kocha grać w piłkę i robi wszystko dla dobra naszej Barcelony dla dobra klubu.. myślę że rywalizacja jest głównie stworzona przez media.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?