kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Nie dziwie sie. On nawet nie mial zadnego talentu.. nie mam pojecia dlaczego tyle ludzi z naszego forum tak chcialo zeby on gral przeciez golym okiem widac bylo ze pilka jego nie lubi... to nie Kapustka.
1
Chlopie Kapustka do Barcelony ! lepszy niz Gumbau na bank.
2
Bravo
Aleix Vidal , Pique , Vermaelen , Alba
Arda Turan , Busquets , Iniesta
Messi , Suarez , Neymar
Szkoda ze nie ma jeszcze Aleixa i Ardy ... jestem pewien ze takim skladem bysmy ich rozjechali.
17
Powrot Messiego na El Classico to jakies przeznaczenie... mam nadzieje ze wszysycy bedziemy mocno zadowoleni !
0
dynamit w nogach dynamit pod butem jak to wszystko sie zgrywa.
1
Się nie dziwię bo ty miękki jesteś bracie i dlatego powołania nie dostaniesz.
0
Messi , Ronaldinho , iniesta , Neymar my best players. !
0
Mam nadzieje ze Rakitic w meczu z Realem pokaze miejsce w szeregu Modriciowi o ile jest to w ogole mozliwe.
0
Może się jakoś dogadamy ale dajcie coutinho
0
http://demotywatory.pl/2191718/KORNERY/KORNERY
to były czasy ... ile dalbym zeby sie do nich wrocic..
0
Messi chyba sam chce wcześniej wrócić to nie jest dobry pomysł po takiej przerwie nie będzie gotowy na taki wysilek
0
1
Komentarz usunięty
2
Fenomenalny mecz Neymara ale jaka fantastyczna klepka iniesty z busquetsem no piękne to było.
0
kocham cie Neymar.
0
nie no dobra miarka sie przebrala rudy do domu.
0
Podsumowując pierwsza polowe. Suarez jak to Suarez potyka sie o wlasne nogi ale moze ugryzie.. Neymar za duzo nie potrzebnych dryblingow , Munir nie dokladny , Mathieu lawka , Iniesta na plus.
0
Helena zawal .....
0
pachnie remisem.
0
Dlaczego nie Vermaelen kurcze ?
0
Moze i Real nie gra obecnie najlepszej pilki ale uwazam ze graja dosc solidnie o ile nasz atak jest ok to do pomocy a szczegolnie obrony mial bym duze watpliwosci..
0
Bracia Daltony. Najlepsze trio heh ;)
3
Komentarz usunięty
5
A my jako kibice mamy wielką nadzieję że dacie nam wiele radości i niezapomnianych chwil ! VeB
0
Brawo ! zwariowane wariaty !
0
Jest i świeżak !!!
3
Ja na Orliku boje sie tak bawic jak Ter Stegen a co powiedziec w meczu Barcelony ;(
4
Kurde ma odwage taki mlody chlopak w takim klubie jak Barcelona tak sie bawic.
0
Lubie tego Luisa tylko kurdeeee strasznie pokracznie gra,.
0
Neymar to powinien grac na 9 i dostawac tylko pily on juz by tam sobie poradzil lepiej niz Lewandowski ;)