20

Nie dziwie sie. On nawet nie mial zadnego talentu.. nie mam pojecia dlaczego tyle ludzi z naszego forum tak chcialo zeby on gral przeciez golym okiem widac bylo ze pilka jego nie lubi... to nie Kapustka.

1

Chlopie Kapustka do Barcelony ! lepszy niz Gumbau na bank.

2

Bravo
Aleix Vidal , Pique , Vermaelen , Alba
Arda Turan , Busquets , Iniesta
Messi , Suarez , Neymar

Szkoda ze nie ma jeszcze Aleixa i Ardy ... jestem pewien ze takim skladem bysmy ich rozjechali.

17

Powrot Messiego na El Classico to jakies przeznaczenie... mam nadzieje ze wszysycy bedziemy mocno zadowoleni !

0

dynamit w nogach dynamit pod butem jak to wszystko sie zgrywa.

1

Się nie dziwię bo ty miękki jesteś bracie i dlatego powołania nie dostaniesz.

0

Messi , Ronaldinho , iniesta , Neymar my best players. !

0

Mam nadzieje ze Rakitic w meczu z Realem pokaze miejsce w szeregu Modriciowi o ile jest to w ogole mozliwe.

0

Może się jakoś dogadamy ale dajcie coutinho

0

http://demotywatory.pl/2191718/KORNERY/KORNERY

to były czasy ... ile dalbym zeby sie do nich wrocic..

0

Messi chyba sam chce wcześniej wrócić to nie jest dobry pomysł po takiej przerwie nie będzie gotowy na taki wysilek

0

1

Komentarz usunięty

2

Fenomenalny mecz Neymara ale jaka fantastyczna klepka iniesty z busquetsem no piękne to było.

0

kocham cie Neymar.

0

nie no dobra miarka sie przebrala rudy do domu.

0

Podsumowując pierwsza polowe. Suarez jak to Suarez potyka sie o wlasne nogi ale moze ugryzie.. Neymar za duzo nie potrzebnych dryblingow , Munir nie dokladny , Mathieu lawka , Iniesta na plus.

0

Helena zawal .....

0

pachnie remisem.

0

Dlaczego nie Vermaelen kurcze ?

0

Moze i Real nie gra obecnie najlepszej pilki ale uwazam ze graja dosc solidnie o ile nasz atak jest ok to do pomocy a szczegolnie obrony mial bym duze watpliwosci..

0

Bracia Daltony. Najlepsze trio heh ;)

3

Komentarz usunięty

5

A my jako kibice mamy wielką nadzieję że dacie nam wiele radości i niezapomnianych chwil ! VeB

0

Brawo ! zwariowane wariaty !

0

Jest i świeżak !!!

3

Ja na Orliku boje sie tak bawic jak Ter Stegen a co powiedziec w meczu Barcelony ;(

4

Kurde ma odwage taki mlody chlopak w takim klubie jak Barcelona tak sie bawic.

0

Lubie tego Luisa tylko kurdeeee strasznie pokracznie gra,.

0

Neymar to powinien grac na 9 i dostawac tylko pily on juz by tam sobie poradzil lepiej niz Lewandowski ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?