0

Ostanimi czasy dostajemy na prawde mocne druzyny Panowie !! Czas chyba odpoczac wybieram GENT !

0

Ciezko mi powiedziec za kogo bedzie gral Arda Turan nie mowiac juz o tym jakbysmy chcieli kupic Pogbe lub Verattiego gdzie ich upchnac ? Iniesta w formie jest nie do zmiany bo gra nieziemsko.. Rakitic chyba..

4

Marca : Ronaldo sie odblokowal. Jutro Marca : Sprzedac Ronaldo.

0

Real potrafi grac z Villarealem wydaje mi sie ze pokanaja ich bez wiekszych problemow dzisiaj. Villareal ma bardzo duze klopoty w obronie i sa bez podstawowych graczy.

1

nigdy nie sadzilem ze brak Neymara bedzie mnie tak bolal jak kontuzja Messiego..

1

Na zmiennika ok.. nie robmy sobie jaj w tej chwili Ronaldo to cień samego siebie.. nie ma takiej opcji zeby zmienil Neymara badz Luisa Suareza bo w tej chwili sa od niego o 2 poziomy wyzej i kazdy kibic Barcy i Realu o tym dobrze wie Pozdrawiam !

0

A kto go chce tu? Na lawke może może. .

0

Prawda jest taka ze nie mozemy sobie pozwolic na strate ani jednego punktu. Musimy podejsc do tego meczu z mysla ze jest to mecz o wszystko. Wierze w nich.

0

jak mamy wygrac drugi raz z rzedu to pokazmy ze wygrywamy z najlepszymi zeby nikt nie mial watpliwosci i nie bylo glupiego gadania ze trafily nam sie ogorki. Niech bedzie widowisko , wybieram Arsenal !

0

Bez zęba wylecial z kadryy ostro..

0

Fajnie fajnie ale wiele im jeszcze brakuje to widać gołym okiem. Trening czyni mistrza ale na bank nie w przypadku gumbau to jest ewenement na skalę światową nie wiem chyba starych ma bogatych i załatwił mu miejsce w szkółce.

1

Gra naszych zmienników to jedna wielka parodia heheh dobry kabaret :d

0

Haha nie no gumbau to jest mistrz

0

Jak to dobrze ze przychodzi arda i aleix

0

Tylko na aferę grają odbiór i wykop

0

Gumbau tylko nie ta kaleka.

0

szkoda strasznie Neymara... akurat wtedy kiedy forme zlapał mam nadzieje ze wroci szybko do nas.

0

Nie to ze żałuję goli Realowi ale taka drużyna jak malmo nie powinna grać w lidze mistrzów to jest hańba dla piłki nożnej.

2

Ronaldo juz sprintem do sedziego o karnego walczyc !

0

Dobrze mowi ! polać mu !

0

Ba dziwic sie ze Messi nigdy nie wygral pilkarza miesiaca La Liga , jakby prezesem La liga nie byl fanatyk Realu Madryt to moze by i Messi dostal.

1

Najlepszy pilkarz Listopada La liga !!

http://pbs.twimg.com/media/CVs8QvyWcAA4HnP.jpg

0

Wracaj do swojej najlepszej formy Leo ! jestes potrzebny druzynie.

0

niech świetują caly rok nie tylko Boze Narodzenie ale i zdobyte trofea ;d

1

Dla nas Polakow to zaszczyt ze ktos taki jak Robert Lewandowski moze miec okazje grac w wielkim klubie nie przeszkadza mi to ze bedzie to real madryt jak w ogole tak sie stanie.

0

nie no nie moge sluchac tych pajacow z RM.pl zlota pilka dla Ronaldo i to nie w zartach tylko na serio... skoncz waść wstydu oszczędz albo dawaj tu Cię skręce jak Mamed Materle.

0

mamy remis trudno szkoda bramki ale trudny teren brawo !!

0

no w koncu nadchodzi dzien ronaldo postrzela sobie z ogorkami.

0

Tak sobie myślę po piwku ze fajnie by było żeby stworzyli ligę najlepszych 20 klubów na świecie barcelona real bayern itd i żeby rywalizowali ze sobą cały rok ciekawe kto okazałby się najlepszy ?

7

Szczerze szkoda mi Realu jako klubu ale zupelnie nie szkoda mi kibicow Realu bo to najgorsze dno jakie widzialem nie da rady ich czytac. Nasze forum jest jakies bardziej dojrzale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?