16

Sklad barcy : Obrona ..... Napastnicy. Pomoc u nas od dawna juz nie istnieje co widac w meczu i lidze.

1

nudna sie robi ta tiki taka nasza..

0

Kiedy bylem mały myslalem ze Barcelona to sami Bogowie.. mylilem sie to jednak zwykli ludzie.. gra wyglada bardzo slabo.

0

Czego chłopie chyba żarty sobie robisz szacunku trochę małolata.

3

dzis jednak Munira , Sandro ostatnio mial swoja szanse..

0

nie mozna lekcewazyc Bate dlatego ze mozna sie przejechac i zaraz caly sklad bedziemy zwalniac. Vermaelen wedlug mnie zdecydowanie musi zagrac.

0

Mathieu na fajka niech idzie ... Vermaelen Vermaelen i jeszcze raz Vermaelen !

0

odmladzamy druzyne !!! Nie mam slow.

0

gumbau to do podawania pilek nawet sie nie nadaje w tej chwili.

0

Ter Stegen jest mlody ciagle lapie doswiadczenie mam nadzieje ze pamietacie jego parady z tamtego sezonu. To w jaki sposob zachowal sie w meczu z Bayernem kiedy strzelal Robert Lewandowski bylo niesamowite... Zejdzcie z niego wsparcia troche !

0

http://fangol.pl/view/65913/pierwszy-gol-ronaldinho

tak sie powinno wchodzic na boisko a nie tak jak Gumbau wczoraj.

0

jezeli uwazasz ze w barcelonie B pokazuje cos wiecej to albo masz problem z oczami albo druga opcja moze jeszcze o tym nie wiesz. Oka nie oszukasz chlopie a przeciez golym okiem po ruchach widac ze Gumbau moze ale co najmniej w tancu z gwiazdami wystepowac nic wiecej.

0

kto sie przezywa ten sie tak samo nazywa.. kompleksy nie bola .

0

nie ktorzy sa łysi i zyja ;) proponuje ci przygladac sie dziewczynom hehe.

0

chyba gosciu nie ogladasz Barcy B. Gumbau jest wlasnie najwiekszym obiektem do tak zwanego posmiewiska. To nie pilkarz to zwykly kopacz.

0

nie pojdzie mu lepiej dlatego ze golym okiem widac ze to nie jest pilkarz na miare Barcelony malo tego nie powinien grac nawet w Barcelonie B. Nie jestem super znachorem pilki noznej ale Gumbau do pilkarza to ma jeszcze daleka drge w tej chwili plasuje sie na pozycji kopacza.. Oka nie da sie oszukac a kazdy widzial jak gral.. Nie wiem tylko co widzi w nim Lucho i zarzad.. moze smarujeee kase mocno kto wieeee.

0

Czuje ze ja bym lepiej zagral co za drewno.

0

Zdrowie przede wszystkim niech leczy sie tyle czasu zeby p kontuzji nie bylo nawet sladu !

0

Komentarz usunięty

0

Wy lepiej nie zadzierajcie z kibicami barcelony bo jak przyjadą to będą leżeć ale 6 miesięcy w szpitalu. Dosyć nam problemów.

12

Tak tak Robin Van Perski !!! Odmładzamy skład !!!!

2

Banda decydentow ta cala Fifa stare bezczelne komuchy na siedliskach !!!! Stonoge do nich wyslac !

2

Jakby nie patrzył 2 lata młodszy jest Vermaelen od mascherano tylko co z tego jak 2 razy bardziej lamliwy.. mimo wszystko dalej wierze w to że to była jego ostatnia w tym sezonie.

0

Gra ktos moze w Pes 2016 jak wrazenia ?? Wedlug mnie Bayern z Rbertem Lewandowskim wymiata... Barcelona gra sie swietnie szczegolnie Neymarem.

3

co z naszym Vermaelenem ? cos chyba przed nami klub ukrywa bo mialo byc 3 tygodnie ... one juz dawno minely..

0

jak dobrze rozumiem w styczniu mozemy kupic zawodnika ale nadal nie mozemy go zarejestrowac ?:)

2

0

Barcelona = profesjonalizm tu nie ma miejsca dla partaczy tu trzeba oddawać całą duszę kto wie może nawet więcej. .

0

Cos kolo miesiaca moze nawet caly miesiac.

1

Mam nadzieje ze Messi Neymar i Mascherano maja na tyle silna psychike ze zaden organ wladzy typu sad nie beda im psuc formy.. Bo tak ten moze byc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?