0

@Transu96 niezła przekminka
peak chyba mata fabs silva cazorla
natomiast całokształt silva fabs cazorla mata

0

@Lanosss taktyczny

1

@Encore ale ma drip

0

@Starrk ja tam w niego wierze
ze starym pewnie spedza mniej czasu niż z chlopakami na treningach wiec ma go kto prowadzić
dodatkowo w tym wieku ciezko nie poświrować
przez nastepnych kilka lat cały czas bedą się pojawiać takie newsy o nim

0

@Yoshi94 kilka lat temu krążyła informacja ,ze zmarł ale ile w tym prawdy to nw

0

@Gaz balet marzenie hahah

0

wystarczyło kilka gierek z drużynami które coś potrafią kopać i już forma wraca ;D

1

@Lanosss taktyk hahah

0

@Hasszz z jego możliwościami kto by nie korzystał hahah

0

@kondzix2115 normalna sprawa
Dąży się do doskonałości której i tak się nie osiągnie
Ale w sumie to piękne haha
Liczy się droga a nie cel ;p

2

1

@Consigliere jak flick go chce to niech biorą
W sumie to zawodnik typu Dembele
Sufit ma wyżej niż wszyscy inni na jego pozycji
Gorzej że rzadko kiedy do niego dolatuje xD

0

@Proxi co niby takiego robi ? xd
na sile szukanie sensacji

2

@misterio hahahaha xDD

0

@APTAPT wszyscy tylko nie on xdd

2

@blakkudium czyli nie takie pewne te bany XD

2

@Hadziuk fajny kontrakt , rodzinne miasto wszyscy przyjaciele na miejscu
Czego chcieć więcej ;p

0

@Frimpong taktyczny xD

0

@wojopancer szczochu margej transcin zgredek
troche jeszcze by sie znalazło XDD

0

@Messiankaramessi w takim razie u nas pewnie jest podobnie
możliwe ze jedyne co nas trzyma mocniej przy tej ,,młodosci" to silownia
z tego co kojarze wlosi nie przepadaja a trening silowy to musthave do utrzymania długowieczności

0

@Messiankaramessi Włosi piją strasznie dużo kawy do tego winko do każdego posilku ,szlugi i jest jak jest
Kawa a właściwie kofeina podnosi kortyzol ( hormon stresu) i chłopaki dziadzieja

0

@Starrk i dobrze
zasluzone ;p

0

@Stinger_ myślę że ten pogba odpali
Zyskałyby mega na tym rzepka Francji
Na ten moment nie mają nikogo kto by wszedł w jego buty

0

@blakkudium taktyczny kody

0

@clyde to samo mialem teraz jak z anglia wygrali xD

0

@D10SLEO tu zdrowie nie dojechało ;//

1

@takisobiektos łezka poleciała na koncercie hahah
jeszcze jak wleciał ,,eden hazard" i muflon wjechal ...
poezja

0

@Michael24 jak będzie sklejka skillsow jakiegoś zawodnika i leci w tym Danza Kuduro to już wiadomo że chłop jest kotem hahah

1

@tomek8756 ajjj xD

5

@Rupert_Haubica Suarez bez kolan xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?