0

1

@mmaciass nie widziałem ale ludzie sie jarają ze hejj ;p

0

@MichuZ44 z 92 mogliby mu dać

0

@REALny_kibic bądź szczery
Powiedz co i jak i tyle
Bedzie git haha
Ewentualnie możesz jeszcze zaproponować ,, w zamian " jakieś wyjście gdzieś ;p

0

@ViscaelBarca2007 taktyczny

0

@Deathwing112 i niech się bawi
Kto z jego możliwościami by nie korzystał
Jeśli nie będzie się odbijać na występach sportowych to jest luz

2

@lithotripter tak samo jak za każdym sukcesem meżczyzny stoi kobieta ... stoi i piedroli haha

1

@TR3YWAY kto by nie poszedł w balet z neymarem xD

0

@LOPEZ16 taktyczny apka bookly

1

@Arden swoja drogą kupił mega ciekawych zawodników
trzeba bedzie sie im przygladać w nastepnym sezonie ;D

2

@Kapitan hawk nic nie mów xddd
Tańczę od środy

2

@LOPEZ16 noo dziś właśnie miałem taką przekminke z ziomkiem
Pojechaliśmy do jego znajomych piwko w ręce przypominamy sobie stare nutki sprzed paru lat
Niewiele trzeba do szczęścia haha

2

@July_6_BcN mi tego nie musisz mówić hahah
@Bocheno1 trzymaj się tam

0

@July_6_BcN let him cook
Napastnik się wysunął hahah

0

@Herato nie spodziewałem się że Harry tyle strzelił

1

@July_6_BcN maliny >>>>

0

@Darek_Maruszczak tego verattiego to szkoda , ze nie wzięliśmy ;p

1

@Coutinho007 a co , że czarny to gorszy ? ;p

1

@ranger3120 we wloszech maja luz haha

1

@mr Barca w tym roku 25
Ogólnie do gniazda daleko ale jakieś tam zakola są haha

2

@mr Barca możesz oznaczać jak będziesz chciał sie podzielić dalszym postępem w procesie ;D
narazie to jeszcze mam luz
ale kto wie co bedzie za kilka lat xD

0

@Deviler ferran by musiał wskoczyć jeszcze półkę wyżej żeby być starterem
Chyba że olmo na fałszywej ale tu też ciężko powiedzieć ile męczy z rzędu jest w stanie zagrać
Zapowiada się ciekawy sezon xD

0

@D10SLEO w fifce 14 zawsze w karierkach go kupowałem
kotem byl mocnym haha

1

@Jakchcesz szkoda
Ale no jego decyzja

1

@BORO_12 o kurde xd

1

@blakkudium elegancko haha

2

@blakkudium w sumie to cash załatwił Martineza xD

0

@lucas/catalan taktyczny

0

@patrykzmc2000 kolejny Hiszpan
Piękne pokolenie się im trafiło ;D

1

@Bolton i to jest poczucie humoru ktore się szanuje haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?