1

@stool nadal jest do odstrzału
Ma za duży kontrakt żeby tu siedzieć

0

@Eklerek taktyczny

0

@matirix20 swoja droga ci goscie z tego kanału to takie koty

0

Ryż to przechuj nie ma co gadać hahah

0

@MesQueUnClub96 to czemu nie wziąłeś ziomka ?

1

@19Zboras64 czyli to znaczy u nich klasyczne k**wa
czyli nic takiego

1

@esem91 też mam poryte sny xD
Ale ta Gessler to przeginka hahah

2

@VinDiesel wiadomo że tak

0

@Stinger_ z tej perspektywy na to nie patrzyłem ;D
coś w tym jest
mimo wszystko dla samego widowiska byłoby lepiej gdyby powtarzali
przynajmniej ja tak uważam haha

0

@Stinger_ noo było widać ,że niespecjalnie dotknał te pilke
wiadomo te poślizgniecie to sytuacja jedna na milion jednak dobrze by było zeby w przyszłości takie coś nie decydowało o wyniku meczu

0

@Stinger_ ale tę zasadę mogliby zmienić

1

@Stinger_ moim zdaniem teraz jest dobry moment na wymianę trenera
Do tego jeden dwa transfery jakiś zawodników pokroju Alvareza i są totalnie konkurencyjni
Już teraz im niewiele brakuje

0

@July_6_BcN czasami tak jest xD
Ale to chyba działa w obie strony zarówno u was jak i u nas
Jak ktoś jest zbyt nagrzany to wtedy z automatu traci

0

@Stinger_ może ten młody co Chelsea go od nas wzięło odpali
Potencjał jest

1

@NeroTFP1 z tych co widziałem to najmocniejsza jest Hiszpania
( Brazylia i Włochy i nie widziałem )

5

@PatrychoO XDD
Nokaut

0

@Eklerek taktyczny

0

@Safrani taktyczny

2

@VegetaPolska z takim podejściem to na pewno xd
Pieprzysz jak totalny przegryw

1

@VegetaPolska nie ta to inna
W końcu trafisz
Po prostu działaj dalej

2

@michaleu w sumie to narzędzie kweestia jak tego używasz
ja insta mam tylko w celach edukacyjnych followuje tylko tych od których mogę się coś dowiedzieć to samo z yt
na fejsie jakby nie patrzeć też tylko tam już się pojawia to co wrzucą znajomi xd
a la rambla ta szybki skrót wszystkiego co sie dzieje na swiecie xD
z 10 minut posiedzisz na stronce i wszystko jest jasne haha

2

@Gronek może i ta
Ale myślę że większość osób tutaj zaczęło kibicować Barcy dzięki efektownemu stylowi gry
Ja to traktuje jako rozrywkę a ta Barcelona dostarcza ja
Juz jestem zadowolony z tego sezonu

0

@vangoor taktyk v2 xD

1

@Jakchcesz to akurat jest chyba niezmienne
Używki zawsze się pojawiaja szybko

1

@macio_944 top 3 powinien być xd

0

@Coutinho007 ponoc atleti sie nim interesuje
ciekawa opcja

1

@Eklerek 3 ruchy wor suchy XD

2

@BorzyKrzys niektórym niby łatwiej się wygadać randomowym osobom xd

0

@TR3YWAY wiadomo
Kto nie lubi jeść

0

@TR3YWAY taktyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?