kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@stool nadal jest do odstrzału
Ma za duży kontrakt żeby tu siedzieć
0
@Eklerek taktyczny
0
@matirix20 swoja droga ci goscie z tego kanału to takie koty
0
Ryż to przechuj nie ma co gadać hahah
0
@MesQueUnClub96 to czemu nie wziąłeś ziomka ?
1
@19Zboras64 czyli to znaczy u nich klasyczne k**wa
czyli nic takiego
1
@esem91 też mam poryte sny xD
Ale ta Gessler to przeginka hahah
2
@VinDiesel wiadomo że tak
0
@Stinger_ z tej perspektywy na to nie patrzyłem ;D
coś w tym jest
mimo wszystko dla samego widowiska byłoby lepiej gdyby powtarzali
przynajmniej ja tak uważam haha
0
@Stinger_ noo było widać ,że niespecjalnie dotknał te pilke
wiadomo te poślizgniecie to sytuacja jedna na milion jednak dobrze by było zeby w przyszłości takie coś nie decydowało o wyniku meczu
0
@Stinger_ ale tę zasadę mogliby zmienić
1
@Stinger_ moim zdaniem teraz jest dobry moment na wymianę trenera
Do tego jeden dwa transfery jakiś zawodników pokroju Alvareza i są totalnie konkurencyjni
Już teraz im niewiele brakuje
0
@July_6_BcN czasami tak jest xD
Ale to chyba działa w obie strony zarówno u was jak i u nas
Jak ktoś jest zbyt nagrzany to wtedy z automatu traci
0
@Stinger_ może ten młody co Chelsea go od nas wzięło odpali
Potencjał jest
1
@NeroTFP1 z tych co widziałem to najmocniejsza jest Hiszpania
( Brazylia i Włochy i nie widziałem )
5
@PatrychoO XDD
Nokaut
0
@Eklerek taktyczny
0
@Safrani taktyczny
2
@VegetaPolska z takim podejściem to na pewno xd
Pieprzysz jak totalny przegryw
1
@VegetaPolska nie ta to inna
W końcu trafisz
Po prostu działaj dalej
2
@michaleu w sumie to narzędzie kweestia jak tego używasz
ja insta mam tylko w celach edukacyjnych followuje tylko tych od których mogę się coś dowiedzieć to samo z yt
na fejsie jakby nie patrzeć też tylko tam już się pojawia to co wrzucą znajomi xd
a la rambla ta szybki skrót wszystkiego co sie dzieje na swiecie xD
z 10 minut posiedzisz na stronce i wszystko jest jasne haha
2
@Gronek może i ta
Ale myślę że większość osób tutaj zaczęło kibicować Barcy dzięki efektownemu stylowi gry
Ja to traktuje jako rozrywkę a ta Barcelona dostarcza ja
Juz jestem zadowolony z tego sezonu
0
@vangoor taktyk v2 xD
1
@Jakchcesz to akurat jest chyba niezmienne
Używki zawsze się pojawiaja szybko
1
@macio_944 top 3 powinien być xd
0
@Coutinho007 ponoc atleti sie nim interesuje
ciekawa opcja
1
@Eklerek 3 ruchy wor suchy XD
2
@BorzyKrzys niektórym niby łatwiej się wygadać randomowym osobom xd
0
@TR3YWAY wiadomo
Kto nie lubi jeść
0
@TR3YWAY taktyczny