kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sergio5 dobrze jest
właśnie takie smaczki są spoko ;p
0
@Eklerek co za imbecyl xD
0
@Ziemny oby oby haha
0
@vangoor hahahah
Here we go again xD
0
@aspr1me byś walił druga
0
@Cvzx akurat pomoc w PSG fajnie działa
0
@mientusek1407 z Realem to możemy wygrać tylko my i atleti (czasami city) reszta rozkłada nogi xd
0
@Arden madryciarze go nie lubią
0
@JohnA taktyczny letty shops
0
@yoli kocur jest
brać i sie nie zastanawiać haha
0
@damian16161212 w sumie to wszystko bym rozegrał inaczej xD
ale gdyby nie pewne decyzje to nie poznałbym pewnych ludzi
po prostu stało się co miało sie stać i lecimy dalej ;D
0
@bartekvisca taktyczny
1
@July_6_BcN wczoraj waliłem drinki
dziś czysta haha
2
@Deviler w punkt
kiedyś sie interesowałem jak skończyłem 18 lat, miałem poczucie obowiązku ,zę pelnoletni obywatel itd
teraz wywalone jajca czytam tylko raz na jakis czas dyskusje tutaj żeby być w temacie haha
0
@Bobo25 myśle ,że gratis to uczciwa cena haha
0
@ViscaelBarca2007 nadawałby się do nas balde i tak gra jak skrzydłowy a taki gość do gry z nim ...
0
@Midast nie wiem gdzie ty widzisz to gwiazdorzenie
chłopak to dzieciak nie robi zadnych problemów, na treningi sie nie spoźnia, robi wszystko co mu każą a to że czasami komuś nie poda i pojdzie sam czy strzeli z dziwnej sytuacji to tylko na plus wyjdzie w przyszłości . Jeśli dąży do tego żeby być kimś takim jak leo czy ney to musi próbować, w taki właśnie sposób się rozwija. A to ,że jak zejdzie i przypadkiem walnie jakaś dziwną minę czy rzuci butami świadczy tylko o jego sportowej złości, checi samodoskonalenia sie. Wie ,że zawsze moze zagrać lepiej.
Trafił nam się diament i trzeba dbać zeby sie idealnie oszlifował a nie szukać dziury w całym.
0
@Rupert_Haubica klaasa ;D
0
@Pawlak1992 taktyczny
0
Kozacko gra Brugia oby tak dalej
1
@ranger3120 mam pewne cele do odhaczenia ale ogólnie spontan ;D
chce się wybawić ,robic to co lubie, poznawać ludzi i spedzać zajebiście czas haha
0
@chavez też myślę ,że wygramy nie musisz być taki skromny hahah
0
@szymonekk tam w srodku pola jest taki krater ze to koniec XD
1
Niby człowiek wiedział a jednak się łudził xD
Brawo Madryt
0
@PatrykBarca ale to ich rozgrywki
Będzie ciekawie
0
@D10SLEO czyli gavi to synek trenera hahah
0
@gaucho104 gratki ;D
0
@Mitch_Atleta swoją droga to jest dobry punch hahahah
1
@D10SLEO jakby był w takiej formie jak wtedy gdy grał w europie to zdecydowanie
tylko debil by go nie wział
tylko czy on jest w stanie wrócić na taki poziom moim zdaniem nie
2
@maciekofcb lewe skrzydło zdecydowanie